Logona, Baby, Pflegelotion (Pielęgnacyjny balsam z nagietkiem dla niemowląt)

Logona, Baby, Pflegelotion (Pielęgnacyjny balsam z nagietkiem dla niemowląt)

Wyjątkowo łagodne substancje pielęgnujące, jak oleje: sojowy, migdałowy, oliwkowy i jojoba, masła: kakaowe i shea oraz wyciągi z nagietka i rumianku regulują gospodarkę wodno-tłuszczową skóry, chronią ją przed utratą wilgotności i wysuszeniem, a także regenerują skórę odparzoną.
Lotion łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
Produkt wegański, bezglutenowy. Nie zawiera środków konserwujących. Nie testowany na zwierzętach.

nawilżające, pielęgnujące
bez alkoholu, bez silikonów, zapachowa
normalna, podrażniona
kremy i mleczka do ciała

Dla dorosłych i dla dzieci

To pierwszy kosmetyk z serii Logona Baby, jaki kupiłam. Przekonał mnie certyfikowany, ekologiczny skład. Smaruję nim kilkumiesięczne dziecko po każdej kąpieli. Balsam dobrze nawilża i szybko koi podrażnienia. Ma lekką konsystencję i rozprowadza się błyskawicznie. To bardzo ułatwia pielęgnację niecierpliwego brzdąca. Wchłania się ładnie, bez smug. Pachnie delikatnie, ale z wyczuwalną nutą nagietkową. Taki typowo dziecięcy zapach.

Podkradłam go raz dla siebie i bardzo polubiłam. Zaczęłam używać codziennie, więc oceniam również z punktu widzenia dorosłego z AZS. Smaruję nim ciało po porannym prysznicu, a skóra przez cały dzień jest jedwabista i miękka.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego