Clean & Clear, Peelingujący żel przeciw wągrom

Clean & Clear, Peelingujący żel przeciw wągrom

Peelingujący żel przeciw wągrom działa na dwa sposoby. Najpierw drobne, niebieskie granulki z naturalnej jojoby o delikatnym działaniu złuszczającym usuwają brud, tłuszcz i martwe komórki naskórka, które mogą zatykać pory i prowadzić do powstawania wągrów. Następnie specjalny składnik pomaga zapobiegać ponownemu pojawianiu się wągrów. Kremowy żel peelingujący jest tak delikatny, że może być stosowany codziennie, nie wysuszając przy tym skóry. Pozostawia skórę czystą i doskonale gładką.

żel
oczyszczanie twarzy
normalna
antybakteryjne, oczyszczające
w tubie

Lubię go

Całkiem przyjemny, delikatny krem do pilingu. Nie usuwa niestety zaskórników, ale je spłyca i pomaga chronić się przed nowymi. Uważam, ze nic na swiecie nie zlikwiduje moich wągrów ani nie uchroni mnie całkowicie przed nowymi, niestety. Ten krem działa bardzo dobrze jako zwykły peeling do mojej wrażliwej cery. Bywało latem, że używałam go codziennie wieczorem i nie powodował żadnego wysuszenia ani podrażnień (zimą używam go rzadziej, 2-3 razy w tygodniu). Kuleczki nie są ostre ani kanciaste, więc nie drapie skóry.

nic nie robi

Zdecydowanie nie polecam.
Nie robi nic dla cery:
- nie oczyszcza wągrów,
- nie zapobiega ich powstawaniu,
- nie oczyszcza twarzy
- nie odświeża

Mnóstwo granulek nic nie robiących, podrażniających oczy i skórę.

Używam tego kosmetyku kilka miesięcy
ilość zużytych opakowań: 1

bardzo fajny

bardzo dobry żel-krem, sprawdza się w stu procentach, buźka jest gładziutka,porządnie oczyszczona, wągry i drobne krostki poznikały, poza tym bardzo wydajny. jeden z lepszych. Używalam razem z tonikiem, efekty były super. Tylko czekam az skończy mi sie badziewie ktorego obecnie używam i pędze do drogerii po clean&clear. Polecam!

może być ale jakiś dziwny

Po pierwsze: żaden zel tylko krem. Nie pieni się bynajmniej. Drobinki to całkiem spore kuleczki, na pozór wyglądają jak z plastyku, ale są rzeczywiście naturalne (próbowałam - przegryzłam ;) - to wg produzenta jojoba. Nie wysusza, jest łagodny, oczyszcza dobrze, efekty peelnigowania mizerne, zmniejszenie porów? chyba jakieś żarty, niczego takiego nie zauważyłam. Nie spełnia więc obietnic. Baaaardzo wydajny jak na krem, który sie ie pieni.Raczej nie kupię ponownie, wolę inne specyfiki.

wągry precz!

Dodam że z tonikiem z tej samej seri daje jeszcze lepsze efekty mianowicie dobrze usuwa wągry i zapobiega ich powstawaniu. Polecam

Iilość zużytych opakowań: 2

Dobry

Bardzo fajny kremo - żel hehe. Faktycznie skuteczny, juz po pierwszym użyciu skóra wyraźnie wygładzona, dzięki drobinkom, a także zmniejszona liczba zaskórników, no i pozamykane (wcześniej oczyszczone) pory. Łatwo się nakłada, jest bardzo delikatny. Do tego miły zapach. Jedyny minusik za to ze szybko się kończy.

Trudno go zrecenzować

Ten kosmetyk, który ma być żelem, a jest raczej piankowym kremem, wzbudzil we mnie skrajne odczucia.
Ma dwa podstawowe plusy, ktore wystarza, aby okrzyknac go wspanialym "żelem":
+ przy regularnym stosowaniu zmniejsza ilosc wagrow i zapobiega ich powstawaniu
+ nie wysusza, a w kazdym razie nie wysusza na wiór
Ale... te "drobne granulki z jojoby" wcale nie sa drobne, wrecz sa wielkie i jakos nie nasuwaja skojarzen z produktem naturalnym, lecz z plastykiem. Ciezko sie splukuje, a ponadto czlowiek ma wszedzie te niebieskie kulki. Dla mnie to cecha dyskredytujaca - poranna toaleta przedluza sie w nieskonczonosc, a i tak jeszcze czesto napotyka sie na te "drobinki".
Jest to wiec kosmetyk dla tych, co maja duzo czasu i komisje, ktora rzetelnie bedzie ich ogladala od stop do glow w poszukiwaniu kuleczek ;)
Dlatego niestety daje tylko dwie gwiazdki

e

Zmieniam ocene! O dwie gwiazdki, bo do tej pory nie znalazlam kometyku (ze sredniej półki), który dawalby lepsze efekty. Faktycznie, nie zamyka por, co dla mnie jest akurat +, bo i tak uzywam ściągającego toniku, a ten "zel" Clean&Clear nadaje sie rowniez do otwierania i odblokowywania porow przed mechanicznym oczyszczaniem.

bez szału

Ten "żel" jest w sumie nijaki. W ogóle nie oczyszcza porów (ale obawiam się, że moich porów na nosie żaden środek nie jest w stanie oczyścić), ani tym bardziej ich nie zmniejsza. Właściwie to nie zauważyłam różnicy przed i po użyciu. Mycie się nim nie należy do przyjemności, bo strasznie drapie (ale w końcu to peeling), nie jest zbyt wydajny, trudno się go zmywa. Za to ma 1 ogromną zaletę: w przeciwieństwie do innych środków o podobnym działaniu w ogóle nie wysusza skóry. Poza tym skóra po umyciu jest gładka w dotyku i świeżo pachnie.

:D mój ukochany

Wg mnie jest bardzo dobry.. ale własnie - te granulki.. grrr.. są później wszędzie :P A co do wągrów... to troche mi pomaga, ale nie tak jak ja bym chciala :)

Używam tego kosmetyku od/3 tyg ilość zużytych opakowań: pierwsze :D

LISTOPAD, ogólne podsumowanie:P
To chyba najlepszy krem z peelingiem do mycia twarzy jaki miałam , który mi pomaga. Po skończeniu opakowania(pod koniec sierpnia), przeszłam na inny... ale już niedługo wracam, bo tylko ten działa :D

REWELACJA!!!!

Ten żel jest po prostu rewelacyjny!!! Używam go od ok 3 tyg. a rezultaty są nieprawdopodobne!!! Wcześniej miałam dość spore problemy z cerą!! Wiecznie pojawiające się wypryski, a po nich paskudne blizny i zaczerwienienia!!! Koszmar.... A do tego paskudne zaskórniki!!! A teraz?? ...
Czysta świerza skóra i piękne rumieńce (do tej pory - blady trup)!!!
No i cena, też rewelacyjna!! 17 zł prawie za darmo!!!
Kosmetyk godny polecenia :)

polecam

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: pierwsze...
żel?- nie przypomina żelu w najmniejszym tego stopnia znaczenie, jest to preparat typu 2 in 1, krem do mycia twarzy i peeling,
dobrze oczyszcza (nawet oporny fluid zmywa doskonale), nie wysusza i nie ściągą.
Ma też swoje wady, bardzo ciężko go spłukać (drobinki zbierają się w brwiach i przy nasadzie włosów), i jest mało wydajny, do umycia twarzy trzeba go bardzo dużo wycisną.
( apropo producent powinien konkretnie wymienić składniki zawarte w preparacie a nie specjalny składnik robi to i to... ....)

narazie może być

Kupilam go wczoraj wiec nie bardzo moge sie narazie wypowiedziec na temat jego dzialania... Ale powiem jakie zrobil wrazenie ;)
1. zapach- przypomina mi krem do depilacji... taki jakis ogorkowy... nie bardzo mi sie podoba
2. konsystencja- przypomina krem do mycia twarzy z tej serii... do tego ma oczywiscie granulki roznej wielkosci
3. wrazenia- czuje ze czysci... delikatnie, ale ja mam skore bardzo uodporniona lekami przeciwtradzikowymi, jej nic nie podraznia
4. nie sadze aby mial jakies szczegolne dzialanie na wągry... to taki zwykly peeling... chociaz nie ukrywam, ze kupilam go z nadzieja ze choc troche oczysci moj nos z zaskornikow...
Jestem naiwna?
jesli zauwaze jakies dzialanie to edytuje swoja opinie :)