Eveline Cosmetics, Lovers Ultra Shine Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Eveline Cosmetics, Lovers Ultra Shine Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Pojemność 7,5 ml

Seria delikatnych błyszczyków o kremowej konsystencji w sześciu urzekających kolorach, które uwodzą apetycznym owocowym zapachem.
Błyszczyk nadaje intensywny połysk zapewniając efekt delikatnie zwilżonych ust. Dodatkowa zawartość maleńkich błyszczących drobinek, fantastycznie odbija światło powiększając optycznie usta.
Formuła wzbogacona o olejek arganowy doskonale dba
o delikatną skórę ust. Doskonale je pielęgnuje sprawiając, że stają się niesamowicie wygładzone i jedwabiście miękkie.
Błyszczyk ma wygodny aplikator w postaci długiej, płaskiej pałeczki, dzięki czemu produkt precyzyjnie nakłada się na usta.
Działanie:
- rozświetla nadając ustom soczysty ,
- urzeka delikatnymi kolorami,
- kremowa konsystencja zapobiega wysychaniu ust,
- intensywnie regeneruje i wygładza,
- głęboko nawilża i odżywia,
- chroni przed działaniem wolnych rodników.

Efekt
naturalny, transparentne
w płynie /z aplikatorem

Owocowy błysk

Błyszczyk spełnił moje oczekiwania.lekka formuła.z drobinkami które uwydatniają moje wąskie i płaskie usta. Gęsty o fajnym owocowym zapachu. Nawilżający.bardzo wydajny.wystarczy lekkie muśnięcie błyszczyka na ustach,by uzyskać efekt.

Uwielbiam!

Cudowny błyszczyk! Pięknie uwydatnia usta. Kupiłam go na wesele przyjaciół, raczej nie lubię szminek więc postawiłam po prostu na błyszczyk ;) I to była bardzo dobra decyzja. Wyglądał delikatnie, długo się trzymał. Polecam!

Weteran, aczkolwiek..

Błyszczyk posiadam bardzo długo. O dziwo pachnie tak samo ładnie, wygląda również, wszystko niby git.. Ale zaczynają się schody jeśli chodzi o nawilżenie, niby nawilża na trochę czasu, ale później dokładnie tak samo wysusza. Nie wiem, czy to przez swoje lata, czy nie, ale raczej dla mniej wymagających ust.

Przyjemny błyszczyk do ust

Uwielbiam błyszczyki, używam na co dzień, żeby nawilżyć usta, lub nadać im ładnego wyglądu. Jestem maniaczką błyszczyków. Te od Eveline, uwielbiam. Bardzo ładnie wygląda na ustach, dodaje świeżości i zdrowego wyglądu przy codziennym makijażu.

Niestety ich wadą jest to, że nie są trwałe. Dlatego zawsze mam jakiś w torebce, aby poprawić usta w ciągu dnia. Błyszczyk od Eveline pięknie wygląda na ustach, tak soczyście, wygląda jakby usta były optycznie większe. Bardzo lubię taki efekt. Błyszczyk nie wysusza ust, nie wpływa na nie negatywnie w żaden sposób. Wszelkie niedoskonałości zakryje dodatkowo je nawilżając. Polecam bardzo

najlepszy

Błyszczyk jest jak dla mnie super, nie wysusza ust, dzięki drobinkom, optycznie powiększa usta. Dodatek olejku arganowego sprawia, że usta są nawilżone, cena nie zwala nóg bo jest tani co do jakości

super

Błyszczyk do ust jest bardzo fajny, wydajny, dzięki drobinkom, optycznie powiększa usta. Dodatek olejku arganowego sprawia, że usta są nawilżone, odżywione i wygładzone.

Błysk i nawilżenie

W błyszczykach bardzo ważne dla mnie jest dobre nawilżenie, tak jest w przypadku tego błyszczyka Eveline. Do tego błyszczyk naprawdę mocno lśni i połyskuje, dlatego używam go częściej wieczorem niż w dzień.
Trwałość jest dobra, wydajność również. Odpowiada mi również pod względem ceny.

owocowe rozswietlenie

markę eveline bardzo lubię za ich jakość i niska cene. Błyszczyk lovers ultra shine postanowiłam przetestować z ciekawości i się nie zawiodłam. Kolor jak i efekt blyszczenia się był delikatny acz widoczny a posmak owocowy całkiem przyjemny. Oczywiście jeśli coś zjemy lub wypijemy to błyszczyk się klei i zaczyna schodzic ale nie ma co oczekiwać że będzie on długo na ustach, natomiast na pierwsze wyjście naprawdę fajnie podkreśla usta jednocześnie lekko je nawilżając, nie miałam wrażenia że po jego zejściu usta się jakoś specjalnie wysuszaly, polecam

przyjemny, delikatny,urzekający

opisuje błyszczyk w kolorze 616 - lekko ciemnawy bordo, muszę przyznać że bardzo zachecila mnie cena tego błyszczyka i obietnica efektu "shine". Faktycznie błyszczyk zawiera drobinki rozswietlajace i ładnie prezentuje się na ustach. Pomimo 'ciemnego' zabarwienia nie jest nachalny i nadaje odpowiedni koloryt ustom. Lekko nawilza a może bardziej to taki efekt, gdyż błyszczyki zazwyczaj tak mają :) ale zapach również jest przyjemny, owocowy .

Błyszczyk jak to błyszczyk, troszę się lepi i schodzi całkiem szybko ale do zdjęcia czy dopoki czego nie wyoijemy/nie zjemy naprawde jest ok, prezentuje sie elegancko i usta wygladaja na zdrowe, Polecam

Bardzo mocny połsk i nawilżenie

Błyszczyk ten bardzo dobrze nawilża usta! A przy okazji daje mocny glam. Jednakże, gdy chce uzykać kolor to muszę bardzo mocno przydusić aplikator. Lubię używać tego błyszczyka do szkoły czy na wieczorne wyjaśnia. Troszkę go zjadam, aczkolwirk mam go zawsze przy sobie i wrzucam poprawki :)

Przez moje usta w ciągu roku przewija się dziesiątki błyszczków, i pomadek nawilżających ze względu na całoroczną pracę w klimatyzowanym pomieszczeniu. Ten błyszczyk nie był jakoś specjalnie wybrany czy wyszukany, po prostu był na półce i w dodatku na promocji a więc go kupiłam. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywnie długi pędzelek ułatwia wydobycie go do końca. Kolor miałam różowy, zwykły bez brokatu, taki naprawdę naturalny. Ogólnie jestem bardzo z niego zadowolona, świetnie nawilża usta, jest trwały i nie odbija się na każdej szklance nie muszę ciągle go nakładać. Cena, ja pierwszy raz kupiłam go na promocji za niecałe 10 zł. Obecnie z tego co wiem nie ma go w regularnej sprzedaży ale można go dostać na internecie. Ja bardzo polecam i żałuję że nie ma go na półkach sklepowych.

dobry latem

Błyszczyk w całkiem dobrej cenie, choć teraz ciężko go znaleźć na półce z kosmetykami eveline. Konsystencję ma trochę zbyt gęstą, choć dzięki temu się nie rozlewa, aplikator również nieco za duży - nie tak łatwo obrysować nim kontur ust. Posiadam kolor dość mocno różowy, którego jednak prawie nie widać na ustach jedynie lekką poświatę różu, bardziej widoczny jest blask. Błyszczyk dość szybko się ściera, ale potrafi wygładzić i nieco nawilżyć usta.