Eveline Cosmetics, Lovers Ultra Shine Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Eveline Cosmetics, Lovers Ultra Shine Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Pojemność 7,5 ml

Seria delikatnych błyszczyków o kremowej konsystencji w sześciu urzekających kolorach, które uwodzą apetycznym owocowym zapachem.
Błyszczyk nadaje intensywny połysk zapewniając efekt delikatnie zwilżonych ust. Dodatkowa zawartość maleńkich błyszczących drobinek, fantastycznie odbija światło powiększając optycznie usta.
Formuła wzbogacona o olejek arganowy doskonale dba
o delikatną skórę ust. Doskonale je pielęgnuje sprawiając, że stają się niesamowicie wygładzone i jedwabiście miękkie.
Błyszczyk ma wygodny aplikator w postaci długiej, płaskiej pałeczki, dzięki czemu produkt precyzyjnie nakłada się na usta.
Działanie:
- rozświetla nadając ustom soczysty ,
- urzeka delikatnymi kolorami,
- kremowa konsystencja zapobiega wysychaniu ust,
- intensywnie regeneruje i wygładza,
- głęboko nawilża i odżywia,
- chroni przed działaniem wolnych rodników.

w płynie /z aplikatorem
Efekt
naturalny, transparentne

Bardzo fajny błyszczyk

Jest to bardzo udany produkt marki Eveline. Idealny na co dzień, ładnie podkreśla usta.
Odcień 615 - delikatny nudziakowy pudrowy róż z nutką brzoskwini i złotymi drobinkami

Ładne i eleganckie. Spłaszczona pacynka idealnie nakłada produkt.

Lekka, kremowa z delikatnym błyszczącym pyłkiem, który nie jest wyczuwalny na ustach. Błyszczyk ma cudny owocowy zapach, delikatny, ale wyczuwalny. Produkt nie lepi się, daje lekkie krycie i piękny błysk na ustach. Ładnie się ściera.

Działanie
Błyszczyk, dzięki drobinkom, optycznie powiększa usta. Dodatek olejku arganowego sprawia, że usta są nawilżone, odżywione i wygładzone.
Trwałość słaba.

Glam:)

Niby nic szczegolnego... Troche gesty, troche za duzy aplikator, troche kleisty, troche go zjadam ale troche pielegnuje.
Niby są lepsze, trwalsze ale jednak do niego wracam. I darze sympatia bo uprzyjemnia zycie*, dodaje blasku (doslownie), mlodzienczego cukierkowego koloru, w miare rownimiernie schodzi bez migracji drobinek, nie wysusza ust i ogolnie poprawia humor! Za ta cenę to dobry i ekonomiczny wybor, szczegolnie ze nie robi krzywdy a konca 2 opakowania nie widać.

* jedyny moment kiedy sie nie lubimy to kiedy przyklejaja mi sie wlosy do twarzy przy wietrznej pogodzie :D
No i gdy zostaje na szklankach.

Oj taaaaaaaaaak

Błyszczyk sam w sobie jest absolutnie śliczny ???? nie trzyma się długo ale producent tego nie obiecywal, na ustach wygląda prześliczne, zwłaszcza jak wyjdzie się w nim na słońce, pachnie zjawoskowo, słodko tak owocowo. Generalnie super produkt za małe pieniądze

Pozytywna ;-)

Błyszczyk bardzo wysokiej jakości. Po zastosowaniu widać cudowny efekt, który tym samym dodatkowo nawilża usta. Konsystencja przyjemna, żelowa, dobra cena, ładne opakowanie, przyjemny zapach no i smak... :-P
Błyszczyk jest bardzo trwały. Polecam

Przyjemny błyszczyk

Bardzo lubię błyszczyki i co chwila dokupuje jakiś nowy.Na ten skusiłam się całkiem przypadkiem na jakiejś promocji.Efektowne opakowanie zawiera błyszczyk z błyszczącymi drobinkami.Optycznie maja powiększać usta ale czy jest tak faktycznie to nie zauważyła.Konsystencja ani klejąca ani lejąca taka w sam raz. Dobrze się aplikuje dzięki wygodnemu aplikatorowi.Nie potrzeba dużej ilości aby usta nabrały soczystego odcienia.Nawilża je i odżywia.Zawarty w nim olejek arganowy dba o delikatną skórę ust.Przyjemnie pachnie.

Kupilam ten błyszczyk na promocji -55%rossmann i jestem bardzo zadowolona.Dobrze nawilża usta,jest neutralny i pieknie pachnie.Moje usta sa megs zadowolone

Naturalność

Potrzebowałam naturalnego efektu na ustach i znalazłam. Błyszczyk od razu znalazł się w moim koszyku. Wygodne opakowanie, posmak i zapach nie odstrasza, daje naturalny piękny efekt na ustach jest wydajny i nie jest drogi polecam

W ścisłej czołówce

Błyszczyk Lovers to bardzo udany produkt w makijażu ust firmy Eveline.
Jest to bardzo fajny, dobry błyszczyk jednak dedykowany głównie osobom, którym zależy na bardzo naturalnym efekcie kolorystycznym bez żadnych szałów i fajerwerków. Błyszczyk ma bardzo dobrą konsystencję idealnie rozprowadzającą się na powierzchni ust, nie skleja ich, nie lepi się i nie spływa z warg. Ma bardzo przyjemny zapach i dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Jest średnio trwały - nie zostanie z nami na długie godziny ale też nie schodzi z nich jakoś dramatycznie szybko. Odcienie są ładne, naturalne - dobrze prezentują się na ustach ale efekt kolorystyczny jest jakby przytłumiony. Nie jest to błyszczyk o dużym nasyceniu pigmentów. Jeżeli ktoś liczy na mocniejsze pokrycie kolorem jak np. w błyszczyku Golden Rose to tutaj się tego nie doczeka. Produkt bardzo dobrze wygładza i nawilża usta, nie podkreśla też suchych skórek.

Dobry błyszczyk

Ma konsystencję żelową (nie wiem czy to zależy od koloru), która mi bardzo odpowiada. Ma delikatne drobinki, których generalnie unikam, ale te nie są wyczuwalne, ma przyjemny zapach, kojarzy mi się z napojem brzoskwiniowym. Fajny aplikator, dobra cena, solidnie wykonane opakowanie. Nie wysusza ust, ale też nie czuję jakiegoś szczególnego działania olejku arganowego, o którym wspomina producent.

Zwykły błyszczyk

Jak dla mnie jest po prostu zwykłym błyszczykiem bez rewelacji. Ładnie wygląda na ustach i nie przesusza ich ale nic po za tym. Ogólnie dobry ale znam lepsze

Przyjemny

Po błyszczyki sięgam z reguły gdy moje usta są bardzo wyschnięte a chciałabym to jakoś zatuszować. Ten sprawdza się bardzo dobrze. Niby błyszczyk jak błyszczyk, ale bardzo przyjemnie się nosi, daje uczucie nawilżenia i ładny nienachalny połysk. Gdy nałożymy go za dużo lepi się, ale wystarczy delikatnie przejechać, żeby uzyskać ładny efekt. Trwałość jak to przy błyszczykach dość przeciętna, ale za to jest wydajny więc można poprawiać do woli. :D

Fajny produkt w fajniej cenie

Nie wiedziałam ze można kupić tak fajny błyszczyk tak tanio.
Należę do osób które w zimie borykają sie z problemem popękanych ust. Żadna szminka czy błyszczyk wtedy nie wchodzi w grę.
Na szczęście trafiłam produkt z Eveline. Ma piękne kolory fajnie nawilża i delikatnie pachnie.