Gosh, Amazing Length`n Build Mascara (tusz wydłużający)

Gosh, Amazing Length`n Build Mascara (tusz wydłużający)

Jest to tusz wydłużający rzęsy. Zawiera pantenol, który zmiękcza i uelastycznia rzęsy zapobiegając ich łamaniu się. Roślinne woski chronią rzęsy przed wysychaniem. Specjalna szczoteczka rozczesuje i rozdziela rzęsy, pokrywając je równą warstwą tuszu.

Dostępny w kolorze czarnym, ciemnobrązowym i granatowym, a także w wersji wodoodpornej.

i tak i nie

tusz bardzo fajny
pieknie wydluza rzesy
super pogrubia i podkreca
nie rozmazuje sie
super szczoteczka, zwlasza dla krotkich rzes

...po tygodniu uzywania konsystencja tuszu z zelowej zrobila sie bardzo "tepa" - tusz zaczal sie obsypywac, i zostawiac grudki

...mimo to polecilabym ten produkt zwlaszcza, ze cena nie jest wygorowana

Używam tego produktu od: 2 miesiecy z przerwami

Może wadliwy egzemplarz

Jakiś czas temu kupiłam właśnie tą maskarę. Zachęcona opiniami oraz przystępną ceną. Po otwarciu opakowania okazało się że to jednak nie to czego się spodziewałam bowiem mój egzemplarz był wyschnięty i udało sie użyć go w porywach do 3 razy - więcej wolałam nie ryzykować bowiem szybko się kruszył. Jak dla mnie wyrzucone pieniądze.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Nie warto się zniechęcać

Dostałam ten tusz na jako prezent gwiazdkowy - nie polubiliśmy się. Okropnie się go nakładało, sklejał rzęsy, osypywał się i po kilku godzinach chodziłam z czarnymi kropkami na twarzy. Poszedł więc w odstawkę. Leżał chyba z 4 m-ce w kosmetyczce aż postanowiłam go użyć raz jeszcze. I jakie zdziwienie! ; )

Konsystencja tuszu odrobinę zgęstniała, świetnie rozdzielił i wydłużył rzęsy. Dwie warstwy dają wręcz świetny efekt mega długich rzęs, ale wydaje mi się, że jedna warstwa jest idealna do codziennego makijażu. W końcu się nie osypuje.

Bardzo dobrze się go zmywa, nie podrażnia oczu.

Jednak nie kupiłabym go ponownie, gdyż lubię testować co raz to nowe kosmetyki do oczu - w końcu mamy duże pole manewru : ).

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

być może mój kwc

To chyba najlepszy tusz jaki do tej pory używałam. Bardzo ładnie wydłuża i podkręca, chociaż przy moich prostych i krótkich rzęsach to prawie niemożliwe, nie skleja, jest bardzo trwały, po całym dniu nie ma żadnych drobinek tuszu na policzkach, nie rozmazuje się, wręcz błyskawicznie wysycha zaraz po nałożeniu.
Bardzo fajna szczoteczka, precyzyjna, nie za duża, tusz z czasem się wyrabia, po ok 2 tyg jest jeszcze lepszy, nie wiem jednak czy jest wydajny, czy szybko zasycha w opakowaniu, bo używam go zbyt krótko, na pewno po ok 3 tyg używania nic się z nim nie dzieje. Jeżeli z czasem się to zmieni odejmę gwiazdkę.

Edit!!!
i jednak stało się i muszę odjąc gwizadki :(
tusz bardzo szybka zasycha w opakowaniu, z czasem bardzo się kruszy, drobinki tuszu wpadają do oka i podrażniają, dosłonie po miesiącu tusz jest do wywalenia. Strata kasy tylko na miesiąc używania!

świetny tusz

ten tusz jest zdecydowanie jednym z lepszych, jakie używałam.
co prawda mam długie, czarne rzęsy, ale z tym tuszem wyglądają rewelacyjnie.

co najważniejsze według mnie:
* świetnie wydłuża (bez użycia zalotki moje rzęsy niemal dotykają brwi)
* nie kruszy się
* ma bardzo ładny czarny kolor
* szczoteczka dobrze nakłada tusz i rozdziela rzęsy

używałam różnych mascar, ale w sumie po raz pierwszy zauważyłam taki efekt i od pierwszego użycia zrobiła na mnie niesamowite wrażenie.
Z tego co czytam cena jest bardzo niska (ja swój dostałam), opinie są różne, często całkiem skrajne, ale właśnie ze względu na cenę myślę, że warto kupić i wypróbować. :)

Na trzy użycia.

Tusz wydawałby się w porządku, gdyby oceniać go po pierwszym tygodniu stosowania. Przez kilka zastosowań byłam z niego naprawdę zadowolona. Ładnie wydłużał, nie sklejał, nie kruszył się. Niestety po jakimś tygodniu tusz zrobił się strasznie gęsty, zaczął niemiłosiernie sklejać rzęsy i się obsypywać w ciągu dnia.
Plusy:
+ nie wywołał reakcji alergicznej
+ tani

Minusy:
-szybko wysechł, co wpływa na słabą wydajność
- po czasie klei rzęsy
- kruszy się
- nie jest trwały

Yyy no nie.../Zdecydowanie tak!

Ten tusz zakupiłam (choć wcale nie potrzebuję 10-eo tuszu), bo był w promocji za 9,99 zł. Był świeży, tzn. był zabezpieczony folią, ale podejrzewam, że chyba długo leżał. Dlaczego? Ano dlatego, że przez 3 pierwsze użycia sprawował się dobrze (był dość rzadki, ładnie się rozprowadzał, ni robił grudek, fajnie wydłużał i rozdzielał rzęsy), a teraz, kiedy trochę zasechł (szybko!), zrobił się fatalny. Po kilku użyciach któregoś dnia po prostu stal się gęstszy, tępo się rozprowadzał i zaczął tworzyć grudki. Myślałam, że tylko mi się to wszystko zdaje. Niestety następnego dnia to samo, a potem już tylko gorzej. Teraz rozumiem, czemu go przecenili. Pewnie długo leżał, a nikt się nim nie interesował w cenie regularnej. 1 gwiazdka za markę w niskiej cenie i pierwsze wrażenie...Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: pierwsze i na pewno ostatnie
______________________________________
Uwaga, zmiana opinii.

Tak, zgadza się, zmieniam zdanie. Po odstawieniu tuszu na kilka tygodni i używaniu głównie Maybelline One by One Satin Black postanowiłam znów spróbować powrócić do tuszu Gosha. Jakież było moje zaskoczenie, gdy mocno już zgęstniały tusz podkreślał moje rzęsy jak żaden inny dotąd. Szczoteczka jest długa i wąska, co daje możliwość dobrego wytuszowania każdej rzęsy, a sam tusz wydłuża i lekko pogrubia i podkręca moje rzęsy zachwycająco! Wadą jest faktycznie osiadanie tuszu na brzegach tubki, ale usuwam go regularnie i jest OK. POLECAM!!!

Bardzo Dobry.

Tusz miała w posiadaniu moja siostra, ale jak to ja-czasem podbierałam :brzydal: I efekt jaki daje, jest bardzo zadowalający-spore wydłużenie, odpowiednia technika i rzęsy jak malowane ;) Kolor jest głęboki. Nie obsypuje się, nie skleja, nie tworzy grudek, łatwo zmywa. Polecam ;)

Używam tego produktu od: kiedyś kilkanaście użyć
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Świetny efekt naturalnych rzęs

Ten tusz spełnił wszystkie moje oczekiwania i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, dlatego wszystkie inne poszły w odstawkę

- bardzo ładny odcień (mam ten ciemnobrązowy - wbrew pozorom ciężko kupić ładny brązowy, nie za jasny tusz. Ten jest dość ciemny i przy mojej jasnej cerze i blond włosach wygląda znacznie lepiej, niż czarny)
- nie skleja rzęs
- rzęsy wyglądają na dłuższe
- dla bardzo naturalnego efektu wystarczy już jedna warstwa
- nie osypuje się i nie rozmazuje. Po całym dniu w pracy i wizycie na siłowni nie wyglądam jak panda
- można dodać warstwę w ciągu dnia
- łatwo się zmywa (zarówno płynem micelarnym jak i dwufazowym)

dobry, ale bez rewelacji

kupiłam go w promocji za 10zł, w tej samej promocji byly równiez poczwórne cienie, które sprwuja sie bardzo dobrze, jednak tusz nie jest taji rewelacyjny.

daje ładny naturalny efekt, jednak bez uzycia zalotki nie da rady.
niestety, chyba zaczynają mi przez niego wypadac rzęsy.

mam go od grudnia, i jest i jest....

Ilość zużytych opakowań: 1 tusz nie wodoodporny

bardzo kiepski tusz

Kupując go myślałam, że będę zadowolona, gdyż mam cienie z tej firmy i służą bardzo dobrze. Jednak tusz sie makabrycznie obsypuje, skleja rzęsy, a napewno ich nie nie wydłuża, szczoteczka jest koszmarna, strasznie szybko wysycha, ciężko się go zmywa. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Radzi sobie

Kupiłam na promocji w Wispolu za 7 zł. Tej ceny jest wart, dość wydłuża i podkręca. Efekt nie jest bardzo oszałamiający ale na codzień jak najbardziej. Mam rzęsy bardzo cienkiej i krótkie i zawsze szukalam tuszu który zrobi moje rzęsy meega grube i długie, lecz do tej pory takiego nie znalazłam, ale gdybym znalazła ponownie taką okazję pewnie bym kupiła go drugi raz.