Gosh, Amazing Length`n Build Mascara (tusz wydłużający)

Gosh, Amazing Length`n Build Mascara (tusz wydłużający)

Jest to tusz wydłużający rzęsy. Zawiera pantenol, który zmiękcza i uelastycznia rzęsy zapobiegając ich łamaniu się. Roślinne woski chronią rzęsy przed wysychaniem. Specjalna szczoteczka rozczesuje i rozdziela rzęsy, pokrywając je równą warstwą tuszu.

Dostępny w kolorze czarnym, ciemnobrązowym i granatowym, a także w wersji wodoodpornej.

Taki sobie.

Nie będę się bardzo wypowiadać na temat tuszu. Dobrze maluje, jednakze... bez efektu.

+ opakowanie
+ szczoteczka
+ rozdzielenie rzęs

- nie pogrubia i nie wydłuza
- cena

Używam tego produktu od: kilku dni

Bardzo dobry :)

Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych tuszy jakie miałam i zasługuje na porządne 4+
Mam niestety jasne proste i krótkie rzęsy. Ten tusz bardzo fajnie je wydłuża, pogrubia (oczywiście po kilkukrotnym pomalowaniu) i delikatnie unosi do góry.
Trzyma się cały dzień. Ma b. dobrą tradycyjną szczoteczkę.
Minusy: gdy tusz zaschnie nie da się już nałożyć kolejnych warstw żeby wzmocnić efekt bo zaczyna się rolować na rzęsach, po drugie - po całym dniu trochę pieką mnie oczy (ale może to wina pracy przy biurku a nie tuszu...).
POLECAM!

sa lepsze

Tradycyjna szczoteczka ładnie rozdziela rzęsy. Jednak efekt jest słaby. Nie pogrubia, jedynie lekko wydłuża. Plus to bardzo dobra trwałość, brak sklejania i brzydkich nóżek owada, jednak spodziewałam się lepszego efektu, który dają nawet tańsze maskary.

jestem na TAK

Ostatnio wpadła w moje ręce, za śmieszne pieniądze, naprawdę. Wiem, ze w porównaniu do innych tej marki jest ogólnie niedroga, ale i tak kupiłam ją za grosze, grosiki, grosiczki :D
Plusy:
* szczoteczka, do której z początku nie byłam przekonana;
* kolor-mocna czerń;
* szybko się zmywa;
* nie podrażnia oczu;
* wydłuża rzęsy;
* nie skleja ich
* pogrubia, po którejś tam warstwie, ale to wiadomo;
* nie osypuję się;
* nie odbija ;
* nie rozmazuje się;
* cena ( dałam za swoją 6 zł );
* rzęsy po nim są mięciutkie;
* zapakowany jest w folię;

narazie minusów nie odnotowałam :)
moim zdaniem jest bardzo dobry, za małe pieniądze, spełnia wszystkie swoje zadania :)

NIE SPODZIEWAŁAM SIE TEGO!

MASCARE kupiłam przez przypadek w Wispol-U z powody fajnej promocji. Kupiłam bo nawet gdyby sie nie sprawdził za taka cene nie żałowała bym ( kupiłam go za 6.99).
Okazałao się ,że tudz nie skleja rzęs i daje natyraln efekt a po nałożeniu 2 warstwy fajnie wydłuża i nadaje ładny czarny kolorek rzęs.
Niestety jesli ktoś szuka efektu sztucznych rzęs i teatralnego wyglądu to niestety jest mimo wszystko za delikatny.

Używam tego produktu od: tygodnia

fajny

Tusz kupiłam, a w zasadzie nabyłam w cenie kilku złotych w promocji przy okazji kupna innych kosmetyków. I... spodobał mi się.
+ wydłuża, ale nie jakoś gigantycznie
+rzęsy są ładnie rozczesane
+ nie kruszy się
+ nie pozostawia grudek
+ nie rozmazuje się
+ przed nałożeniem używam zalotki i rzęsy są podkręcone cały dzień - nie obciąża

Nie widzę minusów. Kosmetyk spełnia swoje zadanie. Czy kupię jeszcze? Nie wiem. Mam swój ulubiony tusz, ale lubie testować inne. Ten mi się spodobał i mogę go polecić.

Używam tego produktu od: dwa miesiące, może troszkę dłużej

Dobry :)

Dokładnie tak samo jak Aneczka:} nabyłam go w promocji za 6zł :) Kupiłam podkład z gosh i zaproponowano mi ten właśnie tusz za jedyne 6zł takze skusiłam się :) Pewnie nie rzuciłby mi się w oczy, bo mam już swoje sprawdzone tusze, ale cóż znalazłam kolejny wart zakupu i to całkiem tani nawet bez promocji :) Użyłam go jak narazie 4 razy, także wad nie dostrzegłam :) Tusz bardzo fajnie wydłuża i pogrubia rzęsy, nie sypie się, wygląda bardzo ładnie i naturalnie :) Osobiście jestem wielbicielką tuszów, które dają teatralne wykończenie :) Ten natomiast nie daje spektakularnych efektów, jednak na codzień jest idealny :)

Używam tego produktu od: 4 dni :)

Świetny!

Ostatnio mam mega szczęście jeśli chodzi o kosmetyki, bo ten tusz nabyłam w promocji za 6 zł (bez tego bym nawet na niego nie spojrzała, bo jakoś tak już mam:P), a okazał się kolejną perełką w kolejkcji! I to tanią perełką!

Ma wygodne, proste, czarne opakowanie z delikatnie połyskującymi drobinkami-bardzo ładnie i elegancko to wygląda.

Szczoteczka jest wygodna, a tusz daje zamierzony efekt-super wydłuża, jest bardzo trwały-trzyma się cały dzień, kąpałam się z nim w wannie i nie rozmazał się...a inne często się rozmazują (zaznaczam, że nie mam wersji wodoodpornej, mam normalną w kolorze czarnym), również fajnie rozdziela i pogrubia rzęsy, ale tak żeby nie wyglądały na posklejane, czyli delikatnie, acz wystarczająco.
Spełnia wszystkie moje wymagania i daje taki efekt jaki najbardziej mi się podoba-zalotne, wydłużone, odpowiednio pogrubione rzęsy, nieposklejane, ładne opakowanie i niska cena.

Efekt można stopniować-im więcej warstw tym mocniejszy efekt, ale mnie podoba się już ten po pierwszej (jednak daję dwie warstwy).

Polecam!

Nie dla mnie

Tusz dostałam jako gratis do zakupów i całe szczęście, ze go nie kupiłam. Dodaję, że używam zawsze tuszu pogrubiającego lub podkręcającego, więc nie będę aż tak surowa dla tego. Tusz raczej nie wydłużył mi rzęs, co obiecuje producent, a jedynie podkreślił je na czarno. Dla mnie to stanowczo za mało, bo wolę mocniej zaakcentowane rzęsy, natomiast dla wielbicielek bardzo naturalnego looku będzie ok. Jednak po marce GOSH spodziewałam się więcej.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie używania

Nic ciekawego

Tusz dostałam i dobrze bo byłabym wkurzona gdybym kupiła. Pokładałam wiele nadziei w tym tuszu, firma Gosh przez wielu ludzi zachwalana. Na mnie nie zrobił wrażenia. Moje rzęsy wymagają wielofunkcyjnego tuszu i powinien robić wszystko, niestety ten tylko rzęsy "zaznacza". Bardzo słaby efekt, jedynie do dziennego makijażu choć obiecuje znacznie więcej. Cena jak za takie "cuś" wygórowana moim zdaniem. Z plusów to to, że jest mocno czarny i w miarę fajną ma szczoteczkę.

Ilość zużytych opakowań: jedno, dużo jeszcze zostało

Dobry.

Mam kolor czarny. Zazwyczaj używam maskary brązowej, ale ponieważ był to gratis do zakupów, więc nie mogłam wybrać koloru.
To mój pierwszy tusz tej firmy i w sumie jestem z niego zadowolona.
Używam go od kilku miesięcy i ani nie wysechł ani nie ma grudek.
Przy pierwszej warstwie nadaje rzęsom kolor i lekko wydłuża, ale przy drugiej warstwie jeszcze bardziej wydłuża i trochę pogrubia, a rzęsy wyglądają bardzo ładnie.
Nie kruszy się, nie rozmazuje, nie skleja rzęs, trzyma się cały dzień na rzęsach.
Ma wygodną szczoteczkę, która równomiernie nakłada tusz i rozdziela rzęsy - zał. foto ( w rzeczywistości tusz jest ciemno czarny a nie taki wyblakły jak na zdj.).
Opakowanie tuszu jest estetyczne, czarne i zamykane na "klik".
Ze zmywaniem tuszu też nie ma problemu.
Polecam.

Używam tego produktu od: czerwiec 2011

Dobry

Uzywam tuszu niewodoodpornego. Dostałam go w zamian za swój stary tusz w drogerii i myślałam, że jego jakość będzie raczej średnia (jak to rzeczy które są rozdawane za darmo). Ogromne było moje zdziwienie kiedy pomalowałam nim pierwszy raz rzęsy. Były mega długie i ładnie podkręcone. Trwałość też jest dobra bo wytrzymuje ok 12h bez osypywania. Nie robi odcisków na powiekach oraz owadzich łapek przy drugiej warstwie. Na pewno będę wracać do tego produktu.

Używam tego produktu od: 3miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 małe