Avon, Color Trend, Pump Up the Volume Mascara (tusz pogrubiający)

Avon, Color Trend, Pump Up the Volume Mascara (tusz pogrubiający)

Osobiście "nacięłam" się na tym kosmetyku i nie polecam go kobitkom które chcą mieć piękne, długie gęste i zalotne rzęski. Nawet nie polecam tym, które chcą mieć je trochę podkreślone, bo ten tusz to beznadzieja! Szczoteczka - szkoda słów (wydaje się jakby w ogóle nie nabierała tuszu)... I w ogóle jest taki jakby w pudełeczku nie było nic!!! A nawet długo malowane rzęsy hhmmmm nie wyglądają rewelacyjnie. Ani nawet DOBRZE. Także odradzam.

Beznadzieja :/

Nie życzę nikomu kontaktu z tym dramatycznie beznadziejnym tuszem. Szczoteczka marnej jakości, kompletnie nie radzi sobie z aplikacją. Tusz szybko się kruszy, pozostawia grudki, rozmazuje się. Pogrubianie? Dobre sobie, ubawiłam się.
Nie polecam, zdecyodwanie.

Używałam tego produktu jakieś 3 lata temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe.

oj taki bele jaki

pamietam, ze byl to moj pierwszy tusz...stare czasy :) taki zwykly, zeby sie tylko maznac. do zadan specjalnych typu pogrubienie czy wydluzenie absolutnie sie nie nadawal.

Używam tego produktu od:....

Beznadziejny

Oceniam ten produkt teraz, bo kilka dni temu znalazlam w kosmetyczce zapomniane przeze mnie opakowanie tego tuszu- nazwa taka sama, a buteleczka była w kolorze żółtym. Nabyłam go w kolorze niebieskim, bo akurat był w katalogu. Kilka dni później identyczny wygrałam w konkursie.
Niestety ten tusz był tragiczny- szczoteczka-spiralka wydawała mi się fajna, ale albo nabierała za dużo tuszu, albo w ogóle(dziwne, bo Extra Super lash Rimmella też ma taka szczoteczkę i jestem zadowolona). Tusz bardzo sklejał rzęsy i osypywał się na policzki.Efekt był...straszny.
Na dodatek tusz bardzo szybko zasychał w opakowaniu, także moglam zuzyć go tylko do połowy.
W końcu uznałam że nie ma sensu dalej się męczyć i wyrzucilam do kosza. Drugie opakowanie, praktycznie nie uzywane wrzuciłam do kosmetyczki. Znalazłam je tam kilka dni temu- o dziwo, mimo, że był nie używany cały zasechł w butelce, więc pozytku juz z niego nie bylo.
Nikomu go nie polecam. ale na szczescie chyba Avon wycofał go ze sprzedazy.

Używam tego produktu od:używalam 3 lata temu

Bardzo przeciętny

Avon chyba wycofał te tusze, ale nie mogę się powstrzymać od zrecenzowania tego czegoś... Miałam go w żarówiastym, żółtym opakowaniu. Nawet nie wiem co to było;/ Znienawidziłam szczoteczki - spiralki po kupnie tego tuszu. Sklejał rzęsy, dawał efekt owadzich nóżek, a o pogrubieniu nic nie wspomnę. Jednak dam mu te dwie gwiazdki za to, że w minimalnej ilości dawał ładną czerń.

Używałam tego produktu: kilka lat temu

totalny niewypał

No cóż mozna by powiedziec jaka cena taki kosmetyka lecz mozna by było obrazic wiele dobrych tuszów a te lub mniejsze pieniądze. Tuszu jest duzo ale to tylko meczarnia bo długo sie go ma a efekty sa poprostu koszmarne. Przy normalnym nałozeniu za pomocą szczoteczki jest jedno wielkie sklejenie jednakze gdy sie to zrobi umiejetnie to rzesy nie są sklejone ale daje to efekt "owdzich nozek" juz po 10min od nałozenia sie sypie nie chce myslec co sie dzieje po kilku lub kilkunastu godzinach. Na szczęscie kupiłam sobie kolor turkusowy do samych koncówek lecz nawet do koncówek go nie zastosuje bo boje sie ze spłynie tym bardziej ze jest zima i warunki pogodowe są rózne. Jest to typowa kicha Jesli ktoś lubi efekt owadzich nóżek to bedzie zadowolony ja niestety nie jestem szkoda było 8,90zł.

Używam tego produktu od:2 razy
Ilość zużytych opakowań:o 1 za dużo

Nie polecam

Kupiłam ten tusz i nie jestem z niego zadowolona. Niedość, że skleja rzęsy to jeszcze strasznie się rozmazuje. Jak pierwszy raz go nałożyłam, miałam strasznie grubą warstwe tuszu i dawało to efekt rzech rzęs na krzyż. Nie polecam.

Używam tego produktu od: października
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

sklejone rzęsy - to jest to!

tusz szybko zasycha w opakowaniu, na rzęsach tworzy jedną wielką grudę,to chyba wynik tego, że wydaje mi się dość gęsty (może to są właśnie pogrubione rzęsy i ja się nie znam?)
można się nim pomalować nawet ładnie ale potrzeba super cierpliwości i dużej wprawy, średnio trwały, przynajmniej tani, nawet bardzo i łatwo się zmywa

Używam tego produktu od:4 lata

Średni

Nie wiedzieć czemu zużywam już kolejne opakowanie tego tuszu :) Tusz ani specjalnie nie pogrubia, ani nie podkręca rewelacyjnie.. Szczoteczka osobiście mi odpowiada, nie lubię zupełnie prostych szczotek, łatwo nią operować. Efekt niestety nie jest spektakularny, rzęsy lubią się sklejać, od czasu do czasu pojawi się jakaś gruda. Tusz się nie osypuje, wytrzymuje cały dzień, nietrudno go zmyć mleczkiem. Można się na nie skusić gdy jest dostępne w promocji, za cenę regularną zdecydowanie nie polecam. Dość wydajny.Następnym razem kupie już na pewno coś innego :)

Używam tego produktu od:2 lat

Fajny kosmetyk :)

Naprawdę fajny tusz za niewielkie pieniądze pod warunkiem,że jest w promocji;).
+ładnie podkreśla rzęsy (tak w sam raz, ani za mocno, ani za lekko, tak bardziej dziewczęco i subtelnie)
+dobrze pogrubia, wydłuża i delikatnie podkręca(trzeba tylko się troszkę namachać szczoteczką;))
+ma zgrabne opakowanie(dla mnie bomba)
+kosztuje parę groszy, warto więc dorwać katalog i zamówić go :)
A co do tych niepochlebnych opinii, uważam, że po dobrym pomalowaniu rzęs wystarczy tylko porządnie rozczesać rzęski szczoteczką i efekt jest super:).
Dla mnie to dobry tusz, trzeba mieć tylko troszkę cierpliwości do niego i dać mu szansę.W końcu prawie wszystkie tusze Avonu są dla mnie udane:).Dla tego tuszu duże 4.:)

Używam tego produktu od:może dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jeszcze pierwsze

jak na ta cene ok.

Kupilam w ogromnej desperacji, bowiem pedem potrzebowalam jakiegos tuszu a przyszedl katalog z Avonu. jestem nim zaskoczona, bo jak za ta cene i na dodatek napis "color trend" jest dobry. Fajnie wydluza i minimalnie podkreca. uzywam go od miesiaca i nie narzekam.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.

nieeeeeeee

tusz skleja rzęsy,wyglądaja nieestetycznie,jest bardzo kiepski-lepiej zapłacić 12,90 i kupić tusz rimmela extra super lash(jest swietny)
Jest to tusz dla 12latek-one raczej maja mniejsze wymagania.
Nie polecam

Używam tego produktu od:juz nie używam

Za ta cene ok.

Tusz jak tusz- maluje rzesy na czarno i nic poza tym... :D Szczoteczke ma dosyc badziewna, konsystencje nawet w porzadku, do koloru (odcieni czerni) tez nie ma za bardzo co sie przyczepiac, jednakze jest jakby... taka grafitowa, ciut jasniejsza niz typowy czarny kolor.
Za tak niewielka cene nie rownalabym go z ziemia... Chociaz juz wiecej go nie kupie, bo trzeba szukac czegos lepszego: takiego tuszu, ktorego bede uzywala z przyjemnoscia ;)

Używalam tego produktu: dobre pol roku temu