Batiste, Dry Shampoo a Hint of Colour Medium & Brunette (Suchy szampon do włosów dla szatynek (stara wersja))

Średnia ocena: 4.00/5

Hebe

Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody, absorbując sebum zanieczyszczenia oraz sprawiając że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione od nasady.

do włosów normalnych, suche szampony
oczyszczające
zapachowa
Odcienie
ciemne
w spray'u

W sekundę odświeża włosy bez potrzeby mycia, pięknie pachnie. Nie ma problemy z rozczesywanie włosów, nie brudzi. Idealny dla brunetek - nie bieli. Zawsze ratuje w podbramkowej sytuacji.

Cudo

Produkt już nie raz uratował mnie w podbramkowej sytuacji, albo kiedy po prostu nie chciało mi się myć włosów ???? dla brunetek idealny, nie bieli, delikatny zapach.

Na specjalne okazje

Zawsze mam go pod ręką, chociaż używam tylko w ostateczności. Mimo wszystko bardzo lubię. Odświeża włosy, ładnie pachnie i nie zostawia plam. Nie znam lepszego suchego szamponu do ciemnych włosów

Coś tu poszło nie tak!

Suchy szampon lubię mięć w swojej łazience w razie awaryjnych sytuacji. Większość tego typu produktów pozostawia biały pył na włosach który najlepiej zdmuchiwać suszarką lub po prostu dobrze wyczesać. Kiedy zobaczyłam, że istnieje suchy szampon przeznaczony dla szatynek stwierdziłam, że to fajnie może rozwiązać problem białego pyłu. Niestety okazuje się, że produkt pozostawia ciemne plamy na skórze, które oczywiście bez problemu schodzą po przetarciu ich wacikiem z płynem micelarnym - kłopot pojawia się gdy chcemy użyć go po wykonaniu makijażu. Dodatkowo ten dziwny ciemny nalot bardzo długo wypłukuje się podczas mycia włosów.
Trzeba mu przyznać, że spełnia swoją rolę jako produkt, który ma odświeżyć skórę głowy jednak jak dla mnie za dużo z nich zachodu.

idealne rozwiązanie dla brunetek

Batiste, Dry Shampoo a Hint of Colour Medium & Brunette to rewelacyjny suchy szampon, który na stałe wpisał się w moją codzienną rutynę pielęgnacyjną włosów. Jestem szatynką i często miałam problem z nadmiernym przetłuszczaniem się włosów, szczególnie w trudnych warunkach pogodowych. Ten produkt okazał się dla mnie zbawieniem.

Suchy szampon Batiste nie tylko usuwa nadmiar sebum z włosów, ale także dodaje im świeżości i objętości. Co więcej, posiada lekką formułę, która nie obciąża włosów i pozwala na zachowanie naturalnego wyglądu fryzury.

Jednym z najlepszych elementów tego produktu jest fakt, że jest on dostępny w różnych wariantach kolorystycznych, w tym dla osób z włosami średnimi i brązowymi. Dzięki temu, szampon w perfekcyjny sposób dopasowuje się do koloru włosów i nie pozostawia nieestetycznych białych śladów na skalpie.

Co więcej, Batiste, Dry Shampoo a Hint of Colour Medium & Brunette posiada przyjemny zapach, który pozostaje na włosach przez długi czas. Dzięki temu, można cieszyć się odświeżonymi i pachnącymi włosami przez cały dzień.

Wniosek? Batiste, Dry Shampoo a Hint of Colour Medium & Brunette to produkt, który z pewnością zasługuje na pochwałę. Jest skuteczny, łatwy w użyciu i zapewnia natychmiastowe odświeżenie i objętość włosów. Polecam go wszystkim, którzy szukają szybkiego i skutecznego sposobu na odświeżenie swojej fryzury w ciągu dnia, bez konieczności mycia włosów.

Mój ulubiony szampon dla brunetek

Suchy szampon o ładnym zapachu w kolorze idealnym dla brunetek. Proszek jest drobno zmielony, łatwo go wyczesać i jest niewidoczny na włosach. Odświeża całkiem ok, choć mógłby lepiej pochłaniać sebum - to chyba kwestia wielkości drobinek. W tej cenie całkiem ok, lubię i kupuję go regularnie.

Jest ok

Nie używam go często, jest to dla mnie produkt ratujący w kryzysowych włosowych sytuacjach. Sięgam po niego jeśli włosy są nieświeże a nie mam czasu na mycie i suszenie. Skutecznie odświeża przetłuszczone włosy, oczywiście bez efektów ubocznych w postaci pokrycia ich warstewką proszku- ale dzięki temu że jest to wersja dla szatynek to efekt bielenia jest mniej widoczny, można go ładnie wczesać we włosy. Jest bardzo ok ale jednak czegoś mi w tym produkcie brakuje, szczególnie dłuższego działania.

Jestem na taak!!

Długo szukałam suchego szamponu, który odświeży włosy lekko uniesie oraz nada lekkiego kolorytu aż kupiłam firmy batiste ! Najlepszy jaki może być, nie zostawia białych śladów, świetnie odświeża włosy które po spryskaniu są jak świeżo umyte, wystarczy wyczesać grzebieniem i je ułożyć. Super bardzo polecam niezdecydowanym!

Ratunek w awaryjnych sytuacjach

Na wstępnie zaznaczę, że rekomenduję ten produkt do używania sporadycznego w chwilach awaryjnych, ponieważ jest to spray, który w nieco inny sposób oczyszcza, aniżeli standardowy szampon. Preparat ratuje mi sytuacje, kiedy okazuje się, że muszę pilnie wyjść z domu, a brakuje mi czasu na typowe mycie skóry głowy. Jestem zadowolona z tej propozycji, ponieważ gwarantuje mi efekt, którego ja oczekuje, czyli odświeża moje włosy. Suchy szampon dedykowany jest dla brunetek, dlatego chętnie wybrałam właśnie tę konkretną wersję. Producent informuje, że zawartość opakowania nie pozostawia białych śladów na włosach po użyciu, jednak ja dostrzegam u siebie biały nalot po spryskaniu, pomimo brązowej barwy kryjącej. Odświeżacz do włosów jest bardzo intuicyjny, prosty i szybki w obsłudze. Dosłownie parę sekund wystarcza, aby wmasować kosmetyk dłońmi i metamorfoza fryzury jest gotowa. Poza najważniejszym rezultatem, czyli zdjęcie sebum z włosów można również liczyć na odbicie ich od nasady oraz estetyczne uniesienie. Nadmiar szamponu łatwo wyczesać grzebieniem, stylizacja pasm po aplikacji również nie sprawia żadnych problemów. Propozycja Batiste jest skuteczna w działaniu oraz zgodna z opisem producenta. Pojemność mojego egzemplarza wynosi 200ml, a wydajność ksztłtuje się dla mnie na poziomie zadowalającym. Zapach jest bardzo przyjemny, woń przypomina mi słodkie perfumy. Opakowanie jest przemyślane i komfortowe, zamykane na skuwkę. Buteleczka wyposażona jest w atomizer, który równomiernie rozpyla spray. Wizualnie estetyka opakowania jest miła w odbiorze dla mnie oraz nawiązuje do rodzaju włosów, do których jest polecana. Dostępność jest powszechna, asortyment marki można spotkać w wielu drogeriach oraz sklepach zarówno stacjonarnie jak i online. Cena jest dla mnie w pełni akceptowalna, nie uważam aby była wygórowana. W moim przypadku przy zbyt częstym użytkowaniu sprayu zauważyłam problem skórny, a konkretniej określając pojawił się u mnie łupież. Będę używać tej propozycji w awaryjnych sytuacjach, ponieważ uważam że jakość jest na wysokim poziomie.

odświeżenie

Dobre rozwiązanie na kryzysowe sytuacje. Nie zostawia na moich ciemnych włosach efektu łupieżu, dodaje objętości, "odświeża" wizualnie włosy. Niestety brudzi ręce i czoło (ale i tak mniej niż szampony dla szatynek konkurencyjnych firm).
Warto mieć na półce.

ZALETY:
+odświeża
+nie odznacza się na włosach
+dodaje objętości
+cena

WADY:
-brudzi

BARDZO DOBRY

Plusy(+)
- odświeża
- zapach
- absorbuje sebum
- włosy uniesione u nasady
- kolor jasny brąz
- dobry produkt do stylizacji

Minusy(-)
- brak

Podsumowując produkt świetnie odświeża fryzurę, nawet najbardziej tłuste włosy. Bardzo dużym plusem jest brak białego pyłu, nie trzeba go wyczesywać tak jak w większości suchych szamponów.)

Zawsze do niego wracam..

Jako właścicielka długich gęstych włosów nie wyobrażam sobie życia bez suchego szamponu. Często po kilku godzinach włosy wyglądają już trochę gorzej, są przyklapnięte przy skórze twarzy i potrzebują poprawek. ???? I tu niezawodny jest suchy szampon z Batiste. Próbowałam wielu podobnych produktów z innych firm, ale żaden nie dał mi takiej satysfakcji i efektów jak ten! Nie zmienia koloru włosów, nie zostawia białych śladów, łatwo się rozczesuje z włosami i przede wszystkim na długo poprawia stan włosów, które wyglądają świeżo. Nie znalazłam innego, który tak by mi odpowiadał i wiernie wracam po ten produkt. Polecam, bo naprawdę warto!