Garnier, Czysta Skóra, Żel punktowy

Garnier, Czysta Skóra, Żel punktowy

S.O.S na pryszcze! Wysusza niedoskonałości skóry zaraz po ich pojawieniu się i sprawia, że skóra ponownie staje się doskonale oczyszczona w 5 godzin. Jego praktyczne opakowanie pozwala na zabranie go wszędzie ze sobą.

Jego żelowa formuła tworzy na zaskórniku cienką, niewidzialną powłokę, aby odizolować i rozprowadzić komplementarne substancje:

-czynnik ściągający o działaniu wysuszającym;

-czynnik antybakteryjny i kwas salicylowy, aby głęboko czyścić pory i zapobiec powstawaniu zaskórników.

Skuteczność w usuwaniu pryszczy: 81% (test przeprowadzony na grupie 152 kobiet przez okres 4 tygodni)

Cena: ok. 15 zł /10 ml

Powoli znikają pryszcze...

Żel skuteczny, choć bardzo powoli znikają pryszcze. Lubię go używać na dzień, na noc wolę plasterki, które rewelacyjnie zmniejszają wypryski.
Produkt bardzo wydajny i za przystępną cenę.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

bubel

Żel, zamiast usuwać wypryski, zatrzymuje je w fazie wczesnego rozwoju tj. bolącego zaczerwienionego miejsca. W takim stanie przetrzymuje je do około tygodnia, a po tym czasie i tak rozwija się z tego normalny pryszcz. Bez sensu.
Poza tym tworzy na skórze denerwującą lepką błonkę, która się lubi odklejać i odstawać.
Plusów nie dostrzegam.

Używam tego produktu od: przez kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

nie działa

Kupiłam ten kosmetyk , ponieważ chciałam spróbować czegoś nowego , ale jest to wielka KLAPA. Jest jednym z najgorszych a najdroższych produktów które prawie nic nie pomagają. Kosmetyk ma usunąć pryszcza w ciągu 5 godzin co jest zapewnione , a ja stosuje 2 tygodnie i żaden pryszcz nie zeszedł ...... Owszem coś tam wysusza ale żeby pryszcz zszedł trzeba mu pomóc wyciśnięciem ...ohyda.... Podsumowując NIE KUPUJ GO bo to tylko wydawanie kasy na marne , ale jak dla mnie jest to kolejny produkt z garniera , na którym się zawiodłam ;(

Ilość zużytych opakowań: 1 duże ( jak dla mnie za duże)

beznadzieja!

kupiłam ten produkt za namowa mojej koleżanki u której sie sprawdzil, lecz u mnie nie bardzo...;/
prawda jest ze wysusza ale to by bylo na tyle...
tworzy ta powloczke ale gdy uzylam go na noc rano musialam ja zeskrobac paznokciem bo wodą nie zeszlo .
masakra !

Ilość zużytych opakowań: 1 i wiecej nie zamierzam ...;/

Nie, nie i jeszcze raz nie.....

Nastolatką nie jestem, ale pryszcze też mi czasami wyskakują. Kupiłam ten krem z nadzieją jak mi akurat pojawiło się kilka krostek jednak nie zauważyłam żeby działał. Zdecydowanie wolę Clean&Clear - po tamtym pryszcze się zmniejszały, a po tym widzę tylko, ze zostawia białe ślady po użyciu.

Używam tego produktu od: Kupiłam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: Kupiłam 1 i więceej nie kupię.

Jest to produkt wart zakupu.

Wpadł w moje ręce zupełnie przypadkowo i naprawdę, chwała mu za to. Jestem po kuracji trądzikowej, nie używam już antybiotyków, więc na mojej skórze pojawia się to i owo.
Minusy:
- bardzo mocny, charakterystyczny zapach
- niepraktyczne opakowanie, trudności w prawidłowym dozowaniu produktu
- skóra nieco szczypie w kontakcie z żelem
- mało wydajny jak na swoją cenę

Plusy:
- łagodzi podrażnienia, mimo wszystko
- wysusza wypryski, dzięki czemu znikają
- pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji
- nie powoduje łuszczenia

Ilość zużytych opakowań: niecałe dwa

Różnie

Bardzo różnie bywało z tym żelem. Raz działał, dziesięć razy nie.

Okropnie się klei, gdy wysychał, robiły się jakieś babole.

Mało skuteczny, nie wart ceny, lepiej kupić pastę cynkową.

Ciężko mi go polecić, ale wiem, że niektórzy są zadowoleni...

Używam tego produktu od: nie wiem

Nie polecam!

Żałuje bardzo, że kupiłam ten produkt. Ma same wady: brzydko pachnie, wcale nie działa, klei się, gdy go użyjesz od razu wszyscy widzą,że masz coś na twarzy. Nie polecam.

Używam tego produktu od: od niedawna

Ostrzegam.....!

Nic. Nic. Nic.
Po prostu zero, krostki jak były tak są. Nakładałam go jak wariatka próbując pozbyć się dużej, czerwonej krostki z czoła ale nie pomógł w ogóle. Co NAJGORSZE, gdy nałożyłam go na noc RANO WSTAŁAM Z OGROMNĄ, CZERWONĄ PLAMĄ NA CZOLE.
Krostka zmieniła się w..... niewiadomo co. Po kilku godzinach szorowania i peelingu znikła opuchlizna, a pod nią... krostka została. Brawo? ;/

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

To chyba jakas kpina...

Dostałam od koleżanki, której rzekomo tata przyniósł pare tubek z pracy, chociaz wątpię. Pewnie chciała dac mi delikatnie do zrozumienia że mam jakieś góry na czole xP
No więc na temat ceny się nie wypowiem.
Aplikacja jest do tylniej częsci ciała. Wylewa się z tubki, śmierdzi alkoholem, taką tanią wódką. Wogóle nic nie robi z pryszczami-NIC. Tylko zaczerwienia cerę dookoła niego. Wyglądałam jakby ktoś mnie pobił. Chodziłam tak po szkole, bo to dziadostwo nie chciało zleść! Ciągle miałam czerwone plamy. Liczyłam chociaz na działanie antybakteryjne- a tu nic. Wręcz przeciwnie-po jego stosowaniu stan skóry sie pogarsza.
Gdyby była skala na minusie, ten miałby -5 ;P
Największe dno garniera. Dno, dno i dziesięć metrów mułu!
NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: używałam dwa razy na przelomie wreś-paźdz 2010, potem wyrzuciłam prawie całą tubkę
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego, a potem srrruuu-do kosza!

Działa.

Kupiłam w sytuacji awaryjnej. Wcześniej wcale nie zamierzałam.

Wielki czerwony punkt pod okiem, brrr... ;/
Posmarowałam w ciągu dnia ( za pierwszym razem szczypało jak cholera), i pózniej na noc.
Rano krosty prawie nie było.

Najgorzej radzi sobie z tzw "bombami", czyli grubymi czerwonymi krostami bez ujścia- ale jak sie nie wyciska, tylko tym smaruje to naprawde działa.

Głownie wysusza i zmniejsza obrzęk oraz zaczerwienienie.

Używam tego produktu od: maja 2010

Niee..

Pryszcze jak są tak były. Ten żel wcale nie powoduje by szybciej znikały. Kupiłam go bo ekspedientka mówiła, że jest najlepszy. Nie dla mnie. Nie pomógł moim pryszczom w ogóle.