Garnier, Czysta Skóra, Żel punktowy

Garnier, Czysta Skóra, Żel punktowy

S.O.S na pryszcze! Wysusza niedoskonałości skóry zaraz po ich pojawieniu się i sprawia, że skóra ponownie staje się doskonale oczyszczona w 5 godzin. Jego praktyczne opakowanie pozwala na zabranie go wszędzie ze sobą.

Jego żelowa formuła tworzy na zaskórniku cienką, niewidzialną powłokę, aby odizolować i rozprowadzić komplementarne substancje:

-czynnik ściągający o działaniu wysuszającym;

-czynnik antybakteryjny i kwas salicylowy, aby głęboko czyścić pory i zapobiec powstawaniu zaskórników.

Skuteczność w usuwaniu pryszczy: 81% (test przeprowadzony na grupie 152 kobiet przez okres 4 tygodni)

Cena: ok. 15 zł /10 ml

Hmmm...

Kupiłam o coś, ponieważ potrzebowałam czegoś tylko na pojedyncze niespodzianki. Ogólnie lubię produkty z Garniera ale to jest niewypał :/ . Smarowałam się nim na noc, jak zauważyłam że nic nie pomaga to zaczęłam nakładać go więcej, dalej nic. Może minimalnie coś zmniejszał ale to i tak za mało. Opakowanie nawet fajne, małe, gdyby nie to, że jak już powoli zaczął się kończyć to trudno było cokolwiek z niego wycisnąć...

Używam tego produktu od: ok 4 miesiące

Bez cudów

Zawiodłam się. Być może na jakieś wypryski działa, ale na które?
Posmarowałam raz i drugi na swoje wykwity różnego stanu, rozwoju i proweniencji... ;-). Po wieczorze i nocy (przed nocą odświeżyłam aplikację) - żadnych zmian. Powtórzyłam po jednym dniu przerwy. No, może jedno zaczerwienie na nosie wyraźnie się zmniejszyło, ale był to stan już długo się utrzymujący, w fazie końcowej.
Ani ściąga, ani wysusza. Rzeczywiście może schodzić lekki jak pajęczyna naskórek, ale potem jest tak samo czerwono, jak wcześniej.

Preparat nie na moją cierpliwość.

Zdecydowanie lepszy jest punktowy korektor w sztyfcie Yves Rocher i tonik Adonis-Afrodyta (teraz bodaj Afronis się nazywa).

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: początek 1.

Średnio na jeża.

Kupiłam z nadzieją, że usunie mi drobne wypryski. Niestety nadaje się tylko na ropne pryszcze, które już wyszły, ponieważ bardzo bardzo wysusza skórę i powoduje podrażnienia. Na pryszcze, które dopiero wyrastają jest beznadziejny, skóra robi się jedynie czerwona. Na dodatek zapłaciłam 18 zł,a żel taki mały...

Zalety:
- konsystencja

Wady:
- mały
- podrażnia skórę
- wysusza skórę

Żel używany przez dwa tygodnie rok temu.
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Używam tego produktu od kilku lat. Stosuję go na noc, jednak wolę rozprowadzać go palcem, niż aplikatorem. Moim zdaniem jest to świetny produkt na drobne wypryski, podoba mi się jego zapach, ma też świetne działanie. Po nałożeniu go na noc budziłam się bez wyprysków, nie podrażniał mojej skóry.
Jest to całkiem wydajny produkt, myslę, że nie ma też wygórowanej ceny.

Używam tego produktu od:ok. 4lata
Ilość zużytych opakowań:ok.8

świetny

jest idealny.idealnie radzi sobie nawet z tymi wielkimi gulami na mojej brodzie(nie do wyciśnięcia,które zbierają się kilka dni)z mniejszymi wypryskami radzi sobie również doskonale,po posmarowaniu wieczorem,rano pryszcza nie ma,czasami zdarza się,ze zostaje tylko czerwony ślad,ale od czego jest korektor,prawda ?
po nałożeniu piecze niemiłosiernie,ale czego nie robi się dla pięknej cery ?:-)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:dużooo

Taki sobie.

Kupiłam go ok. roku temu. Wtedy użyłam go kilka razy, ale nie bardzo mi pasował, więc go odłożyłam. Niedawno znowu zaczęłam go stosować. Tym razem było lepiej. Nie działał co prawda tak jak było napisane na opakowaniu, ale przyspieszał znikanie pryszczy.

Plusy:
+ przyspiesza gojenie pryszczy,
+ trochę redukuje ślady po pryszczach,
+ ładny zapach, ale trzeb się do niego przyzwyczaić.

Minusy:
- jest przereklamowany (działa o wiele słabiej niż jest napisane na opakowaniu)
- bardzo szybko się kończy,
- wysoka cena.

Używam tego produktu od: roku z przerwami

w sumie niezły

nie jest zły, ale nie spełnia obietnic producenta. nie zmniejsza zaczerwienień ani śladów, wyprysków też zupełnie nie eliminuje, ale delikatnie je wysusza. można użyć, ale jak się tego nie zrobi też nic się nie stanie. zdecydowanym plusem jest poręczne opakowanie i jego przezroczysty kolor ;)

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 1.

Tragedia

Zupełnie nie rozumiem jak ten żel może komuś zmniejszać zaczerwienienia i ślady po wypryskach. U mnie powoduje on tylko dodatkowe podrażnienie, zaczerwienienie i złuszczenie skóry. Efekt jego stosowania jest taki, że pryszcz wcale się nie zmniejsza, ale za to jest bardziej czerwony i widoczny. Poza tym jakiś czas temu smarując pryszcza potraktowałam żelem też trochę skóry wokół niego. Skończyło się to tak, że wypalił mi skórę i przez ponad 3 tygodnie wstydziłam się wychodzić z domu. Oczywiście na pryszczu nie zrobiło to żadnego wrażenia i w końcu zwalczyłam go czymś innym. Rozumiem, że to kosmetyk do stosowania na wypryski a nie na zdrową skórę, ale czasami trudno posmarować pryszcza tak, żeby nie pokryć też zdrowej skóry wokół niego, więc taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Rozstaję się z tym produktem bezpowrotnie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Nie

Używałam jakieś 2 lata temu. Ogólnie to nie wspominam go zbyt dobrze. Faktycznie, może trochę wysuszał pojedyncze krostki, ale trwało to parę dni, a nie w 5 h, także działanie było praktycznie zerowe...

Używam tego produktu od: używałam dawno temu

Najlepszy żel punktowy jaki miałam!!!Potrafi zdziałać cuda!!!Na mojej skórze działa tak jak obiecuje producent. Naprawde usuwa niedoskonałości zaraz po ich pojawieniu się. Kiedy coś mi wyskoczy wystarczy, że nałożę cieniutką warstwę żelu i poszczypie i wyprysk ginie!Później kolejną warstwę na noc i po wyprysku nie ma śladu. Polecam, bo naprawdę działa!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

nie!

Ojej, jak zaluje, ze zamiast zelu na noc, ktory jako tako działał pokusilam sie na ten żel punktowy...
który nie działa w ogole! Tragedia, nakladam go na syfka kilka dni pod rzad wieczorem a on jak byl tak jest. Nic nie pomaga, nie szkodzi, generalnie niepotrzebna rzecz.
Daje 2 gwiazdki bo odkrylam, ze krostki szybciej sie goją jak naloze najpierw ten żel a na to jeszcze maść cynkową.
Ale ogolnie do bani.

Używam tego produktu od: jakis czas

fantastyczny

jeden z moich kwc. doskonale eliminuje zaczerwienienie wokol pryszcza, samego pryszcza znacznie zmniejsza, jednak jest to kosmetyk na noc i na wolne dni, nigdy pod makijaz bo warstwa zelu sie zluszcza. bardzo wydajny, skonczyl mi sie po 2 miesiacach. zapach ok, cena tez korzystna jak na tak swietny produkt.

Używam tego produktu od: prawie 3 miesiecy