Sally Hansen, Creme Hair Bleach For Face (Wybielacz do włosów na twarzy (nowa wersja))

Pojemność 28,3 g

Creme Hair Bleach For Face Aloe to nowa wersja produktu. Formuła Creme Hair Bleach szybko i delikatnie rozjaśnia ciemne włoski na twarzy, dopasowując je do koloru Twojej skóry. Preparat zostal wzbogacony w wyciąg z aloesu- jest to więc nowa ulepszona wersja produktu Creme Hair Bleach. Aoles łagodzi skórę i koi podrażnienia.
Zestaw zawiera: krem wybielający, aktywator, pojemniczek do mieszania, szpatułkę do nakładania oraz instrukcję.

rozjaśniacze
rozjaśniające

polecam!!

właśnie kupiłam i po raz pierwszy użyłam :)
działa zgodnie z opisem, osobiście ani mnie nie szczypało, piekło, ani nie zrobiłam się czerwona ani nie zeszła mi opalenizna (rozjaśniałam ciało, nad bikini konkretnie).

jedyny mankamet - fakt, włoski mogłyby byc ciut mniej białe , ale to juz czyste "czepialstwo" z mojej strony.

Używam tego produktu od: tygodnia

Skuteczny!

Spełnia swoje zadanie w 100%, wybiela drobne włoski tak jak tego oczekiwałam!

Ma też pewne minusy, przy użyciu dość mocno piecze, 8 minut w tym przypadku staje się czasem długim. Po zmyciu skóra jest podrażniona, są miejsca zaczerwienione. Jednak podrażnienie dość szybko znika.

Jestem w stanie to przeboleć, szczególnie że chyba niestety nie ma drugiego takiego produktu na rynku.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

rozjaśnia włosy

daje max gwiazdek ma jeden cel rozjaśnianie i to właśnie robi moje włoski są żadkie i raczej szare i na nich się sprawdza po zastosowaniu kosmetyku są jasne niewidoczne

Używam tego produktu od: tydzień

dobry wybielac ale...

Fakt, rozjasnia, wybiela wloski, w moim przypadku wasik ktory jest dosc ciemny . Uzywalam tego 10 lat temu, na poczatku bylam zachwycona, jednakze majac hirsutyzm wasik ciagle sie odnawial, w efekcie czesc wloskow byla biala , te ktore byly wybielane kilka razy. Po kilku miesiacach uzywania nie mialam wyjscia, musialam zaczac depilowac woskiem, poniewaz bialy wasik zrobil sie gesciejszy i wygladal nienaturalnie przy mojej ciemnej karnacji.

Nie zdecydowalam sie na kolejny zakup, teraz wyrywam wasik woskiem.

plusy- bardzo wydajny,
- faktycznie rozjasnia wasik

minus
- po kilku mies. stosowania wasik jest nienaturalnie jasny.

Używam tego produktu od: uzywalam ok 10 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

moje życie bez niego byłoby o wiele gorsze

Z tym preparatem jestem związana już kilka dobrych lat i szybko się z nim nie rozstanę. Bardzo ułatwia mi życie. Obawiam się inwazyjnego golenia wąsika i ten krem jest wspaniałą alternatywą dla depilacji woskiem.

Krem początkowo, w pierwszych chwilach po aplikaji niemiłosiernie szczypie, ale później się uspokaja. Warto przecierpieć dla efektu końcowego. Krem aktywnie działa dosyć krótko, bo już 8 minut wystarczy, by uzyskać pożądany efekt. Opakowanie jest wydajne, starcza nawet na rok, a krem stosuję zazwyczaj dwa razy w miesiącu. Cena jak na takie działanie również nie jest wygórowana, zwłąszcza ta z allegro. W sklepach stacjonarnych czasami trzeba się nabiegać, żeby go znaleźć. Na allegro dostępny od ręki. Krem i aktywator łatwo ze sobą wymieszać, nie ma tez problemu, że jedno kończy się szybciej, a drugie zostaje. Jedynym minusem jest to, że aktywator ma skłonności do zbrylania, ale to nie wpływa na jego działanie.

Wielkie dzięki dla twórcy tego kremu :)

Używam tego produktu od: kilka dobrych lat, 5-6
Ilość zużytych opakowań: kilka

wyleczył z kompleksów

Niestety z racji karnacji natura obdarzyła mnie ciemnym wąsikiem. Zawsze bałam się (i nadal boję) radykalnej depilacji z powodu możliwości odrastania grubszych włosków, więc kilka lat temu postanowiłam wypróbować wybielacz SH. Strzał w dziesiątkę! Włoski staja się przezroczyste, nie rzucają się w oczy zarówno "na żywo" jak i na zdjęciach.
Nie ma się co czarować że ich nie ma, bo są, ale zdecydowanie lepiej człowiek się czuje ze świadomością, że są niemal niewidoczne, przynajmniej na pierwszy rzut oka.
Preparat rozrabiam "na oko", czas 8 minut spokojnie wystarcza by uzyskać zadawalający efekt (ja ten czas wykorzystuje na prysznic:)).
Preparat używam mniej więcej co 1-1,5 tygodnia z racji na pojawianie się pojedynczych nieco ciemniejszych włosków (nie jestem w stanie stwierdzić czy to zanikanie działania preparatu czy wzrost nowych włosów). Niemniej jednak preparat jest strasznie wydajny, przy rozrabianiu niewielkiej ilości. Rzeczywiście bezpośrednio po aplikacji trochę rozjaśnia skórę, ale to mija, można też zawsze przykryć podkładem.
Mnie nie uczula ani nie szczypie, zapach jest nieco agresywny dla nosa, ale wszystko do przejścia.
Kiedyś kupowałam preparat pzez internet, teraz dostępny jest w douglasie i sephorze.
Ostatnio miałam problem z kupieniem wersji do twarzy i kupiłam wersję do całego ciała - efekt identyczny, a nawet bardziej się opłaca, gdyż preparatu jest więcej.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Fajny

Generalnie bardzo fajny preparat. Poleciła mi go kiedyś koleżanka z pracy, która miała dość duży problem z wąsikiem. Faktycznie w tym aspekcie brunetki mają gorzej. Ja dodatkowo należę do tych o ciemnej karnacji, oprawie oczu itd. Używam go sporadycznie 1x na 2miesiące, bo nie czuję takiej potrzeby. Oczywiście kosmetyczka i mama mnie wyśmiewają. Zdecydowanie odradzam depilacje woskiem jakichkolwiek włosków na twarzy. Mam kilka koleżanek, które popełniły ten błąd. Wydepilowały meszek, a zaczęły rosnąć dużo bardziej widoczne włoski. Ten preparat jest naprawdę fajny. Podczas aplikacji skóra delikatnie szczypie. U mnie nie zostają żadne podrażnienia, mimo wrażliwej skóry. ALE... co zauważyła jedna z koleżanek aktywator po jakimś czasie zaczyna się zbrylać (faktycznie działa tak samo mimo tego), jednak co więcej :) u mnie znika z opakowania!!! Nie wiem, czy którejś z was się to przytrafiło? Na opakowaniu nie ma żądnych zastrzeżeń co do krótkiego terminu po otwarciu. Mimo wszystko bardzo polecam jako alternatywę na depilację woskiem!
_____________
02.2012
Sięgnęłam niedawno po opakowanie do szuflady i nie zgadniecie :/ aktywator połączył się w jedną kulkę, którą trudno było wyciągnąć z opakowania, a preparat po prostu przestał działać. Dodam tylko, że nie upłynął termin ważności. Strasznie mnie to wkurza w tym produkcie za co odejmuję mu gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 1 roku

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, w trakcie drugiego

Mój największy kompleks rozwiązany!!

Większość brunetek ma problem z wąsikiem,jest to rzecz naturalna, a mimo wszystko każda z nas chce się go pozbyć!

Firma Sally Hansen znalazła na to sposób :)

Wcześniej używałam plastrów do depilacji twarzy, co działalo tylko na niekorzyść- dwa dni pozniej było widać czarne odrastające włoski,których nie dało się niczym usunąć,a wyglądało okropnie i zdradzało przed wszystkimi ,że usuwam wąsik;/

Moj problem się rozwiązał kiedy to dzięki Wizażowi -odnalazłam to cudo...

Włoski są jasne,przez co jest to bardzo naturalne...co prawda pierwsze dni po rozjaśnieniu,włoski wręcz się świecą i są strasznie białe,ale nie jest to nachalne. Jednak odejmuję za to pół gwiazdki.

Używam tego co tydzień lub dwa.

Kupuję oczywiście na allegro.

Polecam!!!

świetny, to przyjaźń na zawsze.

Na informację o kremie natknęłam się przypadkiem po niezbyt udanej depilacji wąsika woskiem. Parę lat temu trudno go było dostać i był dosyć drogi (w regularnej sprzedaży w drogerii ponad 30zł). Już od pierwszego razu byłam nim zachwycona.
+krótki czas działania (8 minut w zupełności wystarczy)
+długotrwały efekt ( początkowo stosowałam co dwa tygodnie, jednak po dłuższym czasie stosowania wybielał wąsik coraz bardziej. Dzięki temu stosuję go teraz raz na miesiąc)
+niesamowicie wydajny
+łatwo dostępny
+ cena (ale tylko ta z allegro.pl)
+łatwość stosowania i aplikacji

Jedynym minusem jest to, iż proszek zaczyna się brylić, ale to nie ujmuje mu działania.

Mój KWC w tej kategorii.

Ilość zużytych opakowań: dużo.

Fantastyczny

Natknęłam się na niego przypadkiem. Na początku nie przekonał mnie , lecz po przeczytaniu paru recenzji postanowiłam że go kupie. Po nałożeniu troszeczkę szczypało. Ale da się przeżyć. :) Gdy odczekałam te 8 minut zmyłam "krem" wodą. Rezultaty były świetne. Wybielił mój wąsik fantastycznie. Używam go też na ręce. Bo przeszkadzają mi czarne włoski. Gdy wystawie rączki na słońce włoski są troszkę rudawe. Ale to mi naprawdę w niczym nie przeszkadza.( nie jest to aż tak mocno zauważalne) Polecam każdemu kto ma wąsik, ale nie chce go wyrywać pęseto , albo woskiem.

Fantastyczny

Krem idealnie i bezboleśnie rozjaśnia włoski na twarzy. Mi taki zabieg wystarcza na 2 tygodnie. Zdecydowanie polecam - nie zastanawiajcie się dziewczyny- będziecie zadowolone z efektów.

Używam tego produktu od: ok. 7 miesięcy

Jest skuteczny ale ma swoje minusy

faktycznie wybiela te włoski ale niestety.. zauważyłam , ze przez to wybielanie urosły i są twardsze .;/
brzydko pachnie ale to wlasnie jest urok wybielaczy.

czasami podraznia i wyskakuja chrostki (2/3)
ale ze narazie nie znalazlam niczego w miare dobrego kupie go nastepnym razem no ale...

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: prawie 1