BingoSpa, Koncentrat 100 % cynamonowo - kofeinowy

BingoSpa, Koncentrat 100 % cynamonowo - kofeinowy

BINGOSPA.EU
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 3.64/5

Koncentrat 100% cynamonowo - kofeinowy BingoSpa jest preparatem przeznaczonym do profesjonalnych zabiegów w warunkach domowych. Zawiera maksymalną ilość olejków: cynamonowego, pomarańczowego, goździkowego i kofeiny, które są najskuteczniejszymi, aktywnymi substancjami redukującymi podskórną tkankę tłuszczową, odpowiedzialną za powstawanie cellulitu.

Ze względu na bardzo silne działanie koncentrat BingoSpa, należy zapoznać się z zasadami jego stosowania i wykonać test uczuleniowy. Bardzo ważne jest, aby antycellulitową kurację rozpoczynać od nakładania małych ilości koncentratu stopniowo zwiększając je w kolejnych zabiegach. Nie stosować po kąpieli! Może wystąpić silne uczucie grzania i pieczenia. Preparat nakładać na skórę cienką warstwą, ewentualnie wymieszać z kremem lub balsamem do ciała.

Koncentrat 100% cynamonowo - kofeinowy BingoSpa ma bardzo przyjemną, łatwą w aplikacji konsystencję i piękny, intensywny zapach olejków. Jest wydajny i niedrogi biorąc pod uwagę efekt jak po zabiegach u kosmetyczki.

antycellulitowe, zmiękczające, wyszczuplające
maski do ciała, serum
zapachowa
w słoiku
z defektami

Koncentrat daje popalić - rozgrzewająca receptura.Polecany do domowych zabiegów typu- body wrapping (owijania ciała w folię).

Bardzo lubię takie treściwe, konsystencje i rozgrzewające receptury, dlatego też świadomie wybrałam ten kosmetyk do walki z moim nieszczęsnym cellulitem. Od razu zaznaczam, że trzeba najpierw zrobić próbę uczuleniową, aby zapobiec przykrej niespodziance. Na szczęście u mnie wszystko poszło dobrze, więc w następnym kroku owinęłam wybrane partie ciała - uda i już po kilku minutach poczułam mega rozgrzewanie Koncentratu, to dla mnie kojący zabieg, który mnie usypia i dobrze, bo komfortem jest, że dzieje się to w trakcie odpoczynku.
To 100% cynamonowo-kofeinowy z L-karnityną BINGOSPA slim & strong.Służy do wykonywania samodzielnie zabiegów "body wrapping" (owijania ciała folią w celu wzmocnienia absorpcji przez skórę aktywnych składników).Jego rozgrzewająca receptura rozgrzewa i korzystanie wpływa na moją skórę ujednolicając i poprawiając mikrokrążenie.Zabiegi body wrapping wzmacniają działanie koncentratu zapewniając efekt ujędrnienia i detoksykacji.Zawsze po gorącej kąpieli aplikuję, bo działa antyobrzękowo i przede wszystkim przeciwzapalnie.
A co cieszy najbardziej-że dzieje się to podczas snu! Zauważyłam, że trzeba go nakładać w małej ilości, bo zbyt duża może spowodować pieczenie skóry! Pamiętajcie, że cieńka warstwa koncentratu jest wystarczająca. Składniki aktywne wzmacniają naczynka i poprawiają przepływ krwi i limfy. Koncentrat zawiera olejek cynamonowy, pomarańczowy,goździkowy i kofeinę,które uzupełniając się dają działanie drenujące,a co za tym idzie redukują rozstępy i cellulit.Pachnie obłędnie słodko, korzenie, po prostu cudownie.
Oczywiście, jak wiecie koncentrat jest dodatkowym wspomaganiem do walki ze skórką pomarańczową, bo przede wszystkim kluczowe znaczenie ma tu właściwa dieta, ruch, nasze zdrowie,samopoczucie w danym okresie.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Pomocnik w walce z cellulitem

Cellulit dla większości osób jest kompleksem, w zaawansowanym stadium nawet bólem ???? Stąd wziął się pomysł, aby takiego delikwenta potraktować w taki sposób, aby rozbić nagromadzony pod skórą tłuszcz.

Produkt od @Bingospapolska zawiera między innymi takie składniki:
???? Cynamon - działanie rozgrzewające, poprawiające krążenie
???? Kofeina - rozbija lipidy, usuwa zanieczyszczenia, poprawia mikrokrązenie

Przed zabiegiem body wrapping, pamiętaj o solidnym nawodnieniu (podczas zabiegu także), gdyż w trakcie foliowania ciało mocno się poci. Wykonaj peeling, lub szczotkowanie na sucho. W celu wzmocnienia efektu, na godzinę przez zabiegiem możesz wziąć ciepły prysznic lub kąpiel. Pamiętaj także o wykonaniu próby uczuleniowej przed zastosowaniem produktu. Produkt nakładaj w rękawiczkach jednorazowych. Nałóż cienką warstwę kosmetyku (przy kolejnych zabiegach możesz zwiększać jego ilość) i dokładnie owiń wybrane partie folią (ale nie za ciasno!) Dodatkowo możesz nakryć je kocem. Zacznij od zabiegu trwającego 5min, kolejne przedłużaj o następne 5min, jeśli skóra nie protestowała. Końcowo zabiegi mogą trwać nawet 40min. Powtarzaj je co 4-5 dni. Po zabiegu weź ciepły (ale nie gorący) prysznic lub kąpiel.

Pamiętaj, że efekty widoczne są po kilku zabiegach. Początkowo zauważysz oczyszczenie i silne nawilżenie skóry ????

Polecam!

Koncentratu używam już od kilku lat.... niestety bardzo nieregularnie więc nie wiem czy całkowicie likwiduje cellulit czy też nie. Z pewnością przy regularnym stosowaniu kosmetyk daje bardzo dobre efekty. Jestem szczupłą osobą, cellulit jest ale nie jest duży, największy problem to brak jędrności skóry, wiek już robi swoje i tutaj koncentrat zdaje egzamin. Po każdym użyciu (częstotliwość raz na kilka miesięcy) widzę rezultaty w postaci bardziej napiętej i ujędrnionej skóry, cellulit też jakby mniejszy. Skóra jest cudownie gładka, nawilżona i wygląda dużo lepiej. Przez jakiś czas udawało mi się stosować go dość regularnie i wtedy ma z pewnością lekkie działanie wyszczuplające, trudno mi powiedzieć na ile wyszczupla bo u mnie nie było zbyt dużego pola do popisu w tym zakresie.
Kosmetyk piecze... I to bardzo... ale większość kosmetyków antycellulitowych do body wrappingu piecze. Fakt, że skóra z czasem przyzwyczaja się do tego uczucia i jest to coraz mniej niekomfortowe. No cóż... albo chcemy żeby kosmetyk działał... albo żeby miło było w nim poleżeć. Ja wolę działanie.
Zapach. Mi ten zapach bardzo się podoba, jest bardzo silny, cynamonowo-korzenny, uwielbiam takie zapachy. Ale z pewnością nie będzie odpowiadał każdemu to kwestia gustu.

U mnie porażka.

Produkt umieszczony w wygodnym opakowaniu, bardzo podoba mi się jego zapach, oraz konsystencja. Jednak to tyle plusów. Po 10 minutach skóra zaczęła palić mnie tak, że nie mogłam się tego uczucia pozbyć przez następną godzinę. Fakt, skóra napięła się niemal od razu, ale takim kosztem to ja podziękuję. Generalnie miałam w swojej kosmetycznej "karierze" kilka produktów rozgrzewających, z chili, itp. jednak tylko ten zrobił mi namacalna krzywdę! Niestety, trzeba przy tym bardzo uważać.

Zadziwiający :)

Moje stosowanie wygląda tak, że smaruję całe uda , pośladki i brzuch z boczkami. Owijam szczelnie folią spożywczą i coś tam sobie robię- gotuję sprzątam albo po prostu idę sobie zrobić kawkę. I czekam. Przy pierwszych dwóch razach folię zdejmowałam już po 5 minutach. Piekło strasznie. Ale z czasem... Potem wytrzymałam 10, 20 minut. Teraz wytrzymuję pół godziny. Dłużej nie potrafię, to moja granica :) Każdy organizm jest inny.
Ale efekt pieczenia po owinięciu folią jest - i to z całą pewnością, gwarantuję wam.
Efekty po.
Wygładzenie skóry, ujędrnienie - zdecydowanie tak.
Pomocny w walce z cellulitem ALE z naszą pomocą ( ---> ćwiczenia ).
No i umówmy się, efekt WOW nie wystąpi po 2-4 użyciach. Ja stosuję go od 2 miesięcy i zauważam wyraźną poprawę w swoich udach i na brzuchu.
A nie należę do osób szczupłych tylko schodzę z 1stopnia otyłości więc mam z czym walczyć. Po zrzuceniu 10kg pojawia się problem z nadmiarem skóry a cellulit tak szybko nie znika jak kilogramy. Walka z kg nadal trwa ale gdy widzi się te dobre efekty to idzie się dalej a chcę pozbyć się jeszcze 20kg
Koncentrat z BingoSpa wyraźnie mi pomaga w wyglądzie skóry.

Zapach - to chyba jedyna taka maluteńka wada, nie każdemu może odpowiadać. Dość intensywny taki korzenny zapach.
No i osoby z wrażliwą skórą raczej nie powinny tego stosować. Osoby z żylakami też powinny dobrze się zastanowić.

Mi celulitu nie zmniejszyl

Generalnie nie wierzę w takie cuda jak krem który napnie, ujędrni i zmniejszy celulitis... Ale chciałam spróbować tego cuda... Niestety poza tym że zapach ma tak intensywny ze wręcz duszący, i poza minimalnym nawilżeniem to ja tam nie zauważyłam nic. Co do samej konsystencji to jest ona dość bogata i szybko się wchłania w skórę. Uważam że był to zakup albosutnie nie trafiony.

przyjemnie piecze

Szukałam czegoś na cellulit i trafiłam na ten korzenny koncentrat.

Pierwsze zastosowanie oczywiśćie przesadziłam z czasem. W efekcie byłam rozoogniona i mocno szczypiąca. Moja wina, jak zwykle przesadziłam. Dobrze, że nie zrobiłam przed nim peelingu ha ha ha
Więc nauczona stosować go wg zalecen producenta zaczęłam od kilku minut i stopniowo zwiększałam dawkowanie. No i wtedy wszystko bylo w porządku :)

Opakowanie - plastikowy słoik, z którego łatwo kosmetyk wydobyć.
Sam zapach jest bardzo korzenny, troszkę drażniący. Typowe połącznie cynamonu i goździka. Bardzo mocny, ale to jest zawartość olejków.
Działanie rozgrzewające. Mocne! Nie polecam peelingu przed, gorącej kąpieli ani nawet jakiejś ciepłej przed i po, wystwiania na słoneczko. Raczej nie poleciłabym dla ludzi o delikatnej, wrażliwej skórze.
Konsystencja - żelowa, delikatna. Szybko się wchłania i gładko rozprowadza.
Wydajność - jest duża. Duża zawartość składników aktywnych powoduje to, że juz zaaplikowanie niewielkiej ilości koncentratu daje czadu, szczególnie w wewnętrznej części ud.
Działanie - jest to koncentrat wypowo antycellulitowy. Jednak ja widzę przede wszystkim ujędrnienie skóry. Nie czarujmy się. Jeżeli uzbierałaś sobie cellulit przez parę lat to bez diety, suplementacji choćby ziołami (u mnie super sprawdziły się napary z pokrzywy i skrzypu, po nich cellulit zszedł najlepiej), ruchu kosmetyk sam nie zadziała. Przede wszystkim tego trzeba być świadomym.
Ja stosuję go od kolan aż po pas.

Sam kosmetyk bardzo mi się podoba. Regularne stosowanie na pewno daje efekty. Uwaga dla zapaleńców - postępujcie wg. zaleceń producentów.

Kosztowna pomyłka!

Kupiłam skuszona recenzjami. I co? I nic!
Producent zaleca wykonanie próby uczuleniowej i wszystko by było fajnie, gdyby nie fakt, że aby wykonać tę próbę należy kupić pełnowymiarowe opakowanie, a to do najtańszych nie należy!
Niestety mam uczulenie!
Koleżanka, której chciałam odsprzedać koncentrat po niższej cenie również ma uczulenie!
"Testów" na kolejnych znajomych zaniechałam...

bez ubytku w obwodzie

Mam 163 a moja waga oscyluje w okolicy 55-56 kg. Moim celem jest utrzymanie wagi gdyz mam 39 lat i metabolizm spowolnil. Nie mam duzych wymagan ani celow ale po 10 wrapach nie odnotowalam zmian w zadnym z obwodow. Od kilku miesiecy stosuje diete, intensywnie cwicze 4 x w tygdoniu. Zabiego trwaly 40-45 minut regularnie co 3 dzien, czasem w polaczeniu z wysilkiem fizycznym czasem jedynie zawiniecie w folie. Po 10 zabiegach obwod talii, pasa oraz ud nie zmienil sie.

Jestem na tak i nigdy nie przestanę

Od zawsze byłam zadowolona z faktu, iż natura obdarzyła mnie wyjątkowo długimi i szczupłymi nogami, które wraz z wiekiem nie traciły na wyglądzie. Do czasu jednak, kiedy to przekroczyłam czterdziestkę. Wówczas skóra pomimo regularnych ćwiczeń, w dość szybkim tempie zaczęła tracić swoją jędrność i pojawiły się na niej oznaki cellulitu. Chcąc im zapobiegać, trafiłam właśnie na ten preparat, zakupując go pod wpływem pozytywnych opinii na wizazu . I powiem szczerze, iż był to przysłowiowy "strzał w dziesiątkę".
Oczywiście nie mam zamiaru ukrywać, iż bardzo bałam się reakcji mojej wrażliwej skóry na tak intensywne działanie kosmetyku, które przejawia się wielokrotnie wspominanym wcześniej nieprzyjemnym pieczeniem.
Przy pierwszej aplikacji wolałam nie ryzykować, więc nie użyłam folii. Poczułam wówczas jedynie delikatne rozgrzanie, które nie podrażniło mojej skóry, więc następnym, poszłam o krok dalej, owijając ciało folią. Po jakiś 20-tu minutach zaczęło piec. Bardzo mocno, ale będąc wytrzymałą na wszelkiego rodzaju, niekoniecznie przyjemne odczucia, dotrwałam do sugerowanego czasu aplikacji kosmetyku, czyli jakiś 45 minut. To "piekielne" pieczenie, dla mnie osobiście oznaczało, iż koncentrat naprawdę działa, spełniając swoją rolę i warto o tym pamiętać, jeśli naprawdę zależy na poprawieniu kondycji swojej skóry.
Dziś po dwóch zużytych opakowaniach, zamówiłam następne, bo bardzo spodobały mi się efekty działania tego kosmetyku, w postaci nie tylko widocznego ujędrnienia skóry brzucha, ud i pośladków, ale także jej wyraźnego wygładzenia, do tego stopnia, iż zupełnie, pomimo wieku, nie krępuję się wkładać krótkich kiecek, czy też spodenek, a kiedy słyszę od swojego faceta, iż
takich, jak moje nóg, mogłaby mi pozazdrościć wiele, nawet dużo młodszych ode mnie kobiet, to wiem, że stosowanie owego preparatu ma naprawdę sens.
Od siebie tylko dodam, iż zważając na ostateczne efekty, pieczeniem naprawdę nie warto się zrażać.

Piekielny produkt

Już niewielka ilość preparatu nałożona na skórę i zawinięta folią pali. Produkt jest skuteczny, gdyż po kilku użyciach widać pierwsze efekty walki z cellulitem. Myślę, że osoby z wrażliwą skórą mogą mieć problem z wytrzymaniem dłuższego czasu takiego zabiegu. Kosmetyk ma bardzo fajny skład i zapach.

Na pewno rozgrzewa i działa.

Zdaniem producenta to "najmocniejszy żel cynamonowo-kofeinowy z papryką" - i to hasło skusiło mnie do jego zakupu.
Moim celem jest ujędrnienie brzucha, który mimo ćwiczeń nie wygląda tak, jakbym tego sobie życzyła. Ja postawiłam na "body wraping", lecz żel można stosować również jako rozgrzewający balsam do ciała. Wówczas na działanie trzeba troszkę dłużej poczekać.
Żel znajduje się w słoiczku, z którego wygodnie się go wyjmuje. Ma specyficzny zapach, w którym przeważa cynamon. Jest dość przyjemny. Konsystencja w sam raz, ani za rzadka, ani za gęsta. Bez problemów nakłada się ją na ciało. Producent zaleca, by przed użyciem zrobić próbę na tolerancję. To dobry pomysł, zważywszy na fakt, że żel naprawdę rozgrzewa, a nałożony pod folią wręcz "pali". Za pierwszym razem skóra piekła do tego stopnia, że miałam ochotę zmyć żel przed czasem, ale nie dałam za wygraną. Proponuję na początek nakładać cieńszą warstwę.
Po 30-40 min zabiegu skóra jest czerwona i nadal lekko piekąca. Ciepły prysznic odpada. Nie radzę też wystawiać się na słońce.
Po kilku użyciach nie widzę znacznej różnicy w poprawie wyglądu mojego brzucha, jednak jak każdy zabieg tak i ten wymaga systematyczności. Wierzę w dobroczynność zawartych w żelu składników i stosuję go nadal.