Wella, Regenal, Szampon Do Włosów Siwych I Blond

Wella, Regenal, Szampon Do Włosów Siwych I Blond

Szampon do włosów siwych i blond, likwidujący brzydki, żółty ich odcień. Należy wmasować go w mokre włosy, pozostawić na nich ok. 3 minuty a następnie spłukać. Ma intensywnie fioletowy kolor.

bardzo dobry

naprawde godny polecenia
uzywam go jzu kilka lat i nie mam zastrzezen; juz przy 2gim zastosowaniu ladnie tonuje kolr, swietnie rozswietla czuprynke, po zastosowaniu wlosy sa miekkie i dobrze sie ukladaja.

Używam tego produktu od:4 lata
Ilość zużytych opakowań:XXX

fatalny!!!

Mam rozjaśnione włosy. Po myciu tym szamponem robi się z nich zbity kłąb! Strasznie wysusza włosy, bez końskiej dawki mocnej odżywki są nie do rozczesania. Bardzo słabo niweluje żółty odcień włosów, a trzymany chwilę dłużej sprawia, że jaśniejsze pasma stają się fioletowe !!! Najgorszy produkt tego typu, jaki miałam!!!

Używam tego produktu od:kilka razy w ciągu 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

świetny!

Zgadzam się, że szampon może plątać włosy ale ja nigdy nie używam jedynie jego go do mycia głowy tylko pienię na włosach, trzymam minutę, dwie, spłukuję i jak gdyby nigdy nic myję głowę normalnym szamponem bo ten pozostawia wlosy jakieś takie tępe, poplątane. Potem odżywka i wszystko ok a właściwości Renegalu zachowane. Jest bardzo wydajny bo nie trzeba go używać codziennie dla uzyskania i utrzymania efektów. A poza tym na co dzień można używać jakiegoś ulubionego pielęgnującego szamponu. Kiedyś jak używałam go kilka dni pod rząd koleżanka zapytała czy rozjaśniałam włosy. Więc efekt jest naprawde widoczny.

Używam tego produktu od: ok. 4 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobry

Szampon jak najbardziej spełnia obietnice producenta włosy odzyskują platynowy odcien jednak bez dobrej odzywki nie da rady poniewaz włosy strasznie sie kołtunią

Używam tego produktu od:miesiaca

nareszcie :)

musze powiedziec ,ze nareszcie znalazłam szampon ktory pozwala na to ,iz moje włosy po farbowaniu nie zmieniaja koloru..[na kaczuche] :) i pozostaja takie jak byly tuz po nim ;)
włosy maja ladny platynowy odcien,sa rozjasnione juz po kilkakrotnym uzyciu. ten szmponik +dobra odzywka to zestaw godny polecenia .ogolnie naprawde godny polecenia!

Używam tego produktu od:6miesiecy
Ilość zużytych opakowań:drugie

Wreszcie to czego szukałam :)

szampon jest super, teraz mycie włosów to dla mnie przyjemnosć bo wcześniej niestety, moje farbowane blond włosy, pod wpływem częstego mycia żółkły w mgnieniu oka i nic sobie z tym nie radziło - dopóki nie odkryłam tego cuda!! :) Sprawia że moje włoski nabierają platynowego odcienia, są jaśniejsze, zmiana jest na tyle widoczna że znajomi pytają mnie czy nie zmieniłam koloru;) oczywiście w znaczeniu pozytywnym. Przyznam jednak że bez odżywki może być ciężko z rozczesaniem, ale akurat to mi nie przeszkadza, efekt końcowy jaki daje wynagradza to w 100% Polecam:)

Używam tego produktu od:2 miesiące

przyzwyczajenie???

uzywam go od chyba dwóch lat, sporadycznie bo o tyle o ile nadaje moim włosom ładny kolor to bardzo je placze i sprawia, że mam kłopoty z ich rozczesaniem. Bez odzywki więc ani rusz !!!! Kupie go jeszcze raz na pewno, bo lubie właśnie taki kolor włosów ale uzywam go naprawde rzadko ze względu na komfort po ich umyciu....

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: chyba dwa....

Ogolnie nie polecam

Regenal? Chyba renegat albo degenerat, nieeeeeee no jak ten szampon wysusza i plącze włosy , podobnie jak Nizoral z tym ze ten jest chociaz skuteczny.... no jeden kołtun ....chyba jednak przerzuce sie na J.Friede tego dla platynowych blondynek

Używam tego produktu od:

wysusza wlosy

jesli chodzi o kolor po umyciu to jest ok, ale strasznie wysusza moje rozjasnione wlosy i trudno je potem rozczesac nawet po uzyciu odzywki. Niestety ta wada u mnie go dyskwalifikuje

pozbawia blasku

Dopiero zaczęłam używać ten specyfik, mam pasemka w kolorach: jasny i średni blond (na włosach ciemny blond. Moje obserwacje:
+ delikatnie neutralizuje żółty odcień pasemek,
- włosy są splątane (szczególnie długie) i ciężko je rozczesać, nawet po nałożeniu odżywki/maski dio włosów
- nie pieni się (ja mieszam go ze zwykłym szamponem do włosów blond i wtedy myję głowę - to bardzo wygodny sposób)
- największy minus: strasznie matowi włosy!!! Całkowicie pozbawił moje włosy blasku. I za to odejmuję gwiazdki.
Generalnie: każda dziewczyna farbująca włosy powinna sie w niego zaapatrzyc na wszelki wypadek, kiedy sama/z pomocą fryzjera zrobi sie "na kurczaka". Wtedy niezastąpiony. Do codziennej pielęgnaci - zdecydowanie odradzam.

spełnione obietnice

Aktualnie mam brązowe-prawie czarne włosy ale całkiem niedawno byłam blondynką - rozjasniałam włosy na własną rękę i efekt był opłakany - paskudny, żółto-rudy kolor :I Na szczęście Regenal z dziewczyny o kanarkowych włosach :p przemienił mnie w platynową blondynkę. :D
Czy wysusza - nie wiem, bo ZAWSZE po umyciu włosów używam odżywek :)

NIEDOPRACOWANY

Zgadzam sie, ze niedopracowany. Efekt zapobiegania zolknieciu wlosow? Daje delikatny popielaty odcien. Co jednak zauwazylam Dobitnie to to ze okropnie niszczy i przesusza wlosy, mimo napisu 'pielegnujacy'!!! Trzeba trzymac go zdecydowanie dluzej niz 3 minuty, moze do niezniszczonych wlosow to to sie nadaje (ale z kolei farbowane wlosy zawsze potrzebuja pielegnacji..), a na moje dziala poprostu fatalnie. No tak paskudnie je zniszczyl, ze nawet Kerastase rozklada rece. To juz wole sobie piochtanine wylac raz na miesiac - mniej szkodzi.