Wella, Regenal, Szampon Do Włosów Siwych I Blond

Wella, Regenal, Szampon Do Włosów Siwych I Blond

Szampon do włosów siwych i blond, likwidujący brzydki, żółty ich odcień. Należy wmasować go w mokre włosy, pozostawić na nich ok. 3 minuty a następnie spłukać. Ma intensywnie fioletowy kolor.

wysuszacz

Bardzo dobrze likwiduje zółtawe odcienie,nadaje włosom błyszczące refleksy dlatego przez długi czas byłam mu wierna :) Niestety ma sporo wad, a najwieksza, że okropnie niszczy włosy. Wysusza, plącze, w zasadzie bez użycia odżywki długie włosy są nie do rozczesania. Zapach też bardzo nieprzyjemny - mocno chemiczny. Szampon jest dosć wydajny, dobrze się pieni. Wadą jest, że trzeba potrzymać go na głowie kilka minut. Szczerze mówiąc raczej juz go nie kupie, bo znalazłam wygodniejszy i przyjemniejszy zastępnik.

Używam kosmetyku od niedawna, ale dość szybko zauważyłam poprawę koloru włosów (po dwóch- trzech myciach). Faktycznie pozbawia włosy żółtego odcienia, a andaje ładny sreby połysk. Włosy dobrze się po nim układają i ładnie błyszczą (co ważne). Jedno zasrzeżenie- mam wrażenie, że trochę barwi dłonie podczas mycia, ale kolor ten schodzi szybciutko.

pomaga !!!

juz nie musze sie martwic zę po rozjaśnianiu bede miała żółtą jajecznice na głowie, bo ten oto szamponik sobie z tym problemem poradzi. :D
Co prawda słabo sie pieni, trzeba z nim na głowie postać chwile i plącze włosy, ale biorąc pod uwagę jego niewątpliwą główną zaletę, czyli zwalczanie żółtości włosów, jestem w stanie mu to wszystko wybaczyć, bo z tymi jego wadami jestem w stanie sobie poradzić, a bez niego ani rusz :).

na mnie nie działa

Mam naturalne jasnoblond włosy w słonecznym odcieniu no i zamarzyło mi się ochłodzenie koloru. Nic z tego - na mnie nie działa w ogóle :(
Może to i nie jego wina tylko moje włosy są takie uparte, ale ostatecznie to on obiecuje "to i owo".
Używałam go codziennie lub co 2 dni. Zawsze trzymałam go kilka minut na włosach, zawsze używałam odżywki lub balsamu po jego użyciu (bez tego ani rusz!). Nie zrujnował mi włosów (cienkie i delikatne) chociaż faktycznie wysusza i włosy matowieją.
Nie wyobrażam sobie jak miałabym je rozczesać bez użycia odżywki do spłukiwania.

Szampon jest wydajny, tworzy obfitą pianę i łatwo się spłukuje, ale to samo daje mi zwykły szampon pielęgnacyjny. Zapach brzydki, ale nawet nie spodziewałam się ładnego.

Może on działa tylko na rozjaśniane włosy? :(

Dobry i skuteczny

Mam rozjasniany blond i faktycznie po jakims czasie on zolknie. Kupilam ten produkt zachecona opiniami kolezanek i faktycznie uwazam ze jest dobry. Mialam inne produkty do blond wlosow (ale nie fioletowe). Mi wcale wlosow nie przesuszyl, nawet nie zawsze stosowalam po nim odzywke i ladnie je rozczesywalam. Mam wlosy cienkie, delikatne i uwazam ze je pielegnuje. Meczace jest tylko to nakladanie i czekanie 2-3 minuty ale efekt wg mnie pozytywny. Ladny, jasny odcien blondu. Naprawde polecam, ale nie ma rewelacji po 1 zastosowaniu. Tzreba go zuywac regularnie

Nie !!!

Efekt: szaro-niebiesko-matowy. Powoduje mega wysuszenie. Nie polecam stosowania bez odżywki. Rozczesywanie włosów:mega koszmar!! Nawet 2 krotne rozjaśnianie nie wysusza tak włosów jak po jednym użyciu tego szamponu. Użyłam aż 5 razy tylko dlatego, że w trakcie zmoczenia włosów okazywało się, że nie mam innego szamponu. Po użyciu kuruję włosy około miesiąca.

okropnie niszczy ;/

trzeba przyznać, że jest skuteczny. po kilku użyciach zółty odcień znika a włoski robią sie paltynowo-popielate. ma jednak ogromną wadę: przy dłuższym stosowaniu strasznie wysusza włosy. ja przy pierwszej buteleczce też byłam zachwycona ale po ponad roku zauwazyłam, że dużo złego z moimi włosami porobił i przestałam go używać na czas wakacji. potem pewnie wrócę bo swoją role jeśli chodzi o usuwanie złóci na prawdę spełnia śiwetnie, ale nie polecam stosowania przy każdym myciu nawet z dobra odżywką.

...::: Najlepszy !!! :::.

Super szampon! Jak zaden inny srodek sprawia ze moje wloski sa platynowo-bialawe :D polecila mi go fryzjerka gdy rozjasnialam swoje blond wlosy i mnie nie zawiodl. Fakt ze mycie glowy wymaga troche wiecej czasu teraz(najpierw myje wlosy szamponem,potem regenalem,a na koniec odzywka) ale za to jakie efekty! Poprostu piekne!!!
Nie sadzilam ze bede z niego tak zadowolona, juz kilka osob pytalo jak uzyskuje platynowe wloski. Moim zdaniem lepszy jest o wiele od plukanki celii po ktorej moje wlosy wyszly nie platynowe a szarawe i nieciekawe.
Aha i jest bardzo wydajny! a to duzy plus!

Rewelacyjny!!!

Mam pasemka blond, jednak po jakimś czasi od wizyty u fryzjera zaczęły mi trochę żółknąć.. dlatego postanowiłam wypróbować Regenal. Po pierwszym użyciu nie było widać efetków, jednak po każdym następnym efekt platynowych, jaśniutkich włosków był coraz bardziej widoczny. Nawet mój chłopak to zauważył, i myślał że byłam u fryzjera rozjaśniać włoski :P.. a to wszystko zasługo Regenalu.
Co to plątania włosów, to po każdym użyciu stosuje odżywkę i nie ma żadnego problemu:) Polecam wszystkim blondynkom i dziewczynom z pasemkami:)

Bardzo fajny szamponik.Swoje podstawowe zadanie, czyli nadawanie pieknego platynowego odcienia pełni doskonale.Ja jeszcze jestem zadowolona, w przeciwieństwie do niektórych z Was Kobietki, z jego wysuszajacej funkcji.Mam okropnie przetluszczajace się włosy, ale dzięki temu wynalazkowi są one bardziej puszyste i ten stan utrzymuje się o wiele dłużej niż przy użyciu innych szamponów. Ja używam go do każdego mycia włosów, najpierw myję głowę zwykłym szamponem, a potem Renegalem, który trzymam na włoskach ok 10 minut.Polecam z czystym sumieniem laseczkom, które mają przetłuszczajace się włoski.

niedopracowany

SZampon znakomicie spełnia swoje zadanie jeśli chodzi o niwelowanie żółtego odcienia włosów. Tylko niemiłosiernie plącze i wysusza włosy, przez co trzeba nakłądać duuuużo dobrej odżywki aby wogóle rozczesać czuprynę. Poza tym jest kłopotliwy w użyciu, trzbe z nim siedzieć 5 minut na głowie a piana spływa z głowy i szczypie w oczy. Jest wydajny. Mimo tych wad będe go kupować bo w zbijaniu "żółci" z włosów jest bezkonkurencyjny.

niezbędnik blondynki!!!

Uwielbiam go!!! Mam blond balejaż który dzięki niemu ma biało-popoelaty odcień. Jest doskonałym rozwiązaniem dla dziewczyn, które nie nawidzą żłuknących włosów. Trochę wysusza ale na pewno mniej niż płukanki.Koniecznie trzeba zastowować po nim dobrą odżywkę bo bez niej raczyj ciężko by było włosy rozczesać (ja nawtet nie próbowałam). Jest bardzo wydajny ( mi starcza na 3 mieciące, mam gęsto włosy za łopatki).
NIE WIEM CO BYM BEZ NIEGO ZROBIŁA!!! DLA MNIE TO KOSMETYK WSZECHCZASÓW!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...