Lactacyd, Pharma, Płyn ginekologiczny nawilżający

Lactacyd, Pharma, Płyn ginekologiczny nawilżający

Nawilżający płyn ginekologiczny z linii Lactacyd Pharma odżywia i zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia dzięki unikalnej formule zawierającej kompleks L2GTM. Pomaga przywrócić i wzmocnić naturalną barierę hydrolipidową delikatnych okolic intymnych.
Wskazany do codziennej higieny intymnej, szczególnie dla kobiet odczuwających dyskomfort spowodowany suchością okolic intymnych, na przykład w trakcie lub po menopauzie.

nawilżające, odświeżające, łagodzące
płyny
płyn
wrażliwa

Świetny

Do tej pory chyba każdy płyn do higieny intymnej marki Lactacyd świetnie mi się sprawdził - z tym nie było inaczej. Idealnie spełnia swoje zadanie - dobrze oczyszcza okolice intymne, zarazem nie podrażnia, nie przesusza, nie powoduje reakcji alergicznych. Ma odpowiednią konsystencję, nie zbyt gęstą i nie zbyt płynną, i ma wygodne, higieniczne opakowanie z pompką. Jest też bardzo wydajny. Przez cały okres stosowania nie doświadczyłam żadnych negatywnych czy niekomfortowych reakcji, więc można powiedzieć, że rzeczywiście płyn w jakimś stopniu chroni naturalną barierę skórną.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

40+

Wiadomo po co stosuje się takie płyny ginekologiczne. Ten konkretny, nawilżający przeznaczony jest zdecydowanie dla kobiet odczuwających suchość oraz kobiet dojrzałych. Mimo to wypróbowałam, kierując się tym, że nieraz odczuwam taki dyskomfort. Zdecydowanie, jak każdy Lactacyd przywraca odpowiednią florę bakteryjną okolic intymnych, a dodatkowo odżywia i wzmacnia naturalną barierę. Natychmiastowo odczuwa się ulgę, odświeżenie i nawilżenie, jednak w młodym wieku może być to rzeczywiście zbędne, tak jak właśnie jest w moim przypadku.

Naprawdę nawilża

Jest to jeden z dwóch płynów, które mnie nie podrażniają. W ciąży miałam problemy z suchością, inne płyny jeszcze pogarszały ten stan i podrażniały. Skóra w tych miejscach była tak sucha, że aż mnie bolało - tylko ten produkt przynosił ulgę. Bardzo polecam. Cena, opakowanie - wszystko na plus.

Znakomity

Powiem tak, płyn ten jest znakomity! świetnie nawilża, nic a nic nie podrażnia, uczucie świeżości towarzyszy przez cały dzień. Jestem zachwycona nową wersją płynów Lactacyd, gdyż jako osoba z problemami alergicznymi muszę bardzo uważać i dobierać odpowiednie kosmetyki. Ale ten polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy