Palladio, Rice Paper (Ryżowe bibułki matujące)

Palladio, Rice Paper (Ryżowe bibułki matujące)

Palladio Rice Paper to wyjątkowe bibułki wykonane z czystego ryżu idealnie absorbujące nadmiar sebum. Matowa strona służy do delikatnego odświeżenia makijażu w ciągu dnia, pudrowa strona intensywnie matuje skórę, idealna do odświeżania przetłuszczającej się strefy T. Kompaktowe opakowanie zmieści się w każdej torebce dlatego można mieć je zawsze przy sobie.

bibułki
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 3

Dobre

Przed laty niezmiennie polowałam internetowo na bibułki Johnson&Johnson, które idealnie spełniały swoją rolę, po pewnym czasie niemożliwe było ich kupno, więc zapasy topniały, a ja szukałam zamiennika i tak w moje ręce wpadły bibułki Palladio. Nie są złe, spełniają swoją rolę, choć sztywna bibułka, trochę toporna, pokryta pudrem ryżowym, to zupełnie inny produkt, od tego, do którego przywykłam. Ratuje jednak kondycję makijażu w ciągu dnia, więc pochwała i tak się należy.

takie 2 w 1

Chińskie bibułki w kolorze natural nabyłam z czystej ciekawości przy okazji zupełnie innych zakupów. Dotychczas byłam przyzwyczajona do tradycyjnych bibułek matujących - czyli bez ryżowego proszku.

Pierwsze wrażenie to miłe zaskoczenie. Po użyciu bibułki z obu stron - najpierw tej bez proszku, a następnie z proszkiem skóra wyglądała bardzo matowo, a strefa T jak po przypudrowaniu. Po kilku razach mogłam z czystym sumieniem pozbyć się pudru z kosmetyczki w torebce.

Zalety:
- pozwalają zredukować ilość kosmetyków w torebce
- skuteczne
- naturalne

Wady:
- po przyłożeniu strony z proszkiem na niezmatowioną wcześniej skórę powzostają jasne grudki proszku

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego