Aflofarm Fabryka Leków, Medispirant, Antyperspirant żel do stóp i dłoni

Aflofarm Fabryka Leków, Medispirant, Antyperspirant żel do stóp i dłoni

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Medispirant do stóp i dłoni to bezbarwny i bezzapachowy profesjonalny antyperspirant w żelu. Dzięki zawartości składników o działaniu antybakteryjnym, Medispirant żel zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę przed poceniem stóp i dłoni oraz pomaga niwelować przykry zapach. Dzięki obecnej w składzie allantoinie żel ma działanie łagodzące oraz nie wywołuje podrażnień.

bezzapachowa
kremy do rąk
odświeżające, zmniejszające pocenie
w tubce
lekkie
żel

Nie działa zbyt dobrze

Kupiłam ten produkt by ograniczyć potliwość stóp. Producent zaleca stosowanie przez 5 dni na noc ten produkt. Konsystencja dosyć lepka, która długo się wchłania. Ja stosowałam przez niemalaże dwa tygodnie codziennie ten produkt i nie zauważyłam, aby jakoś bardzo mocno mi pomógł. Może faktycznie potliwość delikatnie się zmniejszyła, ale efektów wow jakoś nie widać. Gdy zrobiłam przerwę kilka dni od produktu to problem nawracał.

Samo opakowanie małe i poręczne. Jednak produkt mało wydajny. U mnie się nie sprawdził ten żel, zatem nie kupię go ponownie.

Bardzo dobry efekt za niską cenę.

Dla mnie numer 1 jeśli chodzi o potliwość stóp i dłoni. Używam go po każdym myciu na stopy, ponieważ może stopy szybko się pocą i brzydko pachną. Jestem bardzo zadowolona z tego antyperspiranta ponieważ czuję wyraźne odświerzenie nawet po kilku godzinach w butach. Konsystencja żelu szybko się wchłania, na lato idealny. Kosmetyk jest dostępny w aptekach i kosztuje ok.15 zł. Bardzo duża za niską cenę.

Tragiczny

Bez zbędnych słów: żelowa konsystencja, która wchłania się bardzo długo i stopy się po niej lepią. Nie zadziałał poprawnie pomimo regularnego stosowania. Nie polecam, pieniądze wrzucone w błoto.

To nie działa

Potrzebowałam czegoś co zahamuje potliwość stóp przed weselem. Jednak w wysokich sandałkach noga potrafi się ślizgać. Żel nie kosztował dużo, chyba z 15 złotych, nie chciałam od razu inwestować w droższe produkty, bo nie wiadomo czy one by zadziałały poprawnie.
Aby produkt zaczął działać trzeba stosować przez pierwsze parę dni do 5. codziennie na noc, a potem zależnie od swojej potrzeby. Stosowałam codziennie przez ponad tydzień i zero rezultatów. Cienka lub grubsza warstwa i nic. W kwestii zniwelowania przykrego zapachu też nagana.

Nałożony żel długo się wchłania, no chyba, że pomachamy w różne strony kończynami to szybciej się wchłonie, ale w przypadku stóp słabiej. Formuła jest bezzapachowa. Nie należy mocno naciskać, bo żel sam wypływa z tubki.

Dla mnie nr 1

Jeśli chodzi o kosmetyki które eliminują przykry zapach stóp to jest numer 1. Używam na noc po myciu, kilka razy w tygodniu. Efekt przychodzi już po 2, 3 użyciu... Jestem bardzo zadowolona. Konsystencja żelu szybko się wchłania. Rano myję stopy i w ciągu dnia nie czuć żadnego przykrego zapachu. Na lato idealny. Nie smarowałam innych miejsc niż te na które zaleca producent. Dłonie i stopy - problem znika szybko. Łatwo dostępny w każdej aptece. Około 15 zł. Jak na taką jakość to ta cena jest idealna.

Antyperspirant w żelu

Żel do stóp i dłoni który jest bezbarwny i bezzapachowy, żel ten skutecznie i na długo chamuje pocenie się stóp i dłoni swoje działanie zaczyna w nocy po zastosowaniu go po kąpieli na suchą skórę mi przyniósł ulgę tak w 95% ale w moim wstydliwym przypadku z stopami to i tak Wielka Różnicastosuję go tak jak podano na dołączonej ulotce co jak widać jest bardzo ważne , opakowanie 50 ml starcza tak na 3 miesiace więc za tak niską cenę to całkiem długo

Czasem działa super czasem wcale...

... nie wiem od czego to zależy ale czasem jak go użyje to się w ogóle nie pocę, a czasem w ogóle nie działa. Nie używam go regularnie bo trochę kosztuje a i tak wole na niego psiknąć dezodorant dla pewności. Poza tym trzeba go zmyć rano bo inaczej ma się klejące pachy a zmywa się ciężko bo jest lepki. Nie polecam osobom które myja się wieczorem i rano nie maja czasu na drugi prysznic. Poza tym czasem z niewiadomego powodu szczypią mnie po nim pachy

Zawsze miałam problem z nadmierną potliwością nóg oraz dłoni . Okryłam medispirant i pożegnałam się ze wstydliwą sprawą :) Naprawdę przy użytkowaniu jak nakazuje producent- działa cuda :)

Nie polecam Medispirant!

Nie polecam! Używałam Medispirant od 2 tygodni, po czym zobaczyłam na pachach dużą gulę, obrzęk, wszystko bolało i swędziło. Dermatolog powiedział, że to jest od silnych składników antyperspirantu, które mocno blokują i dlatego tak to się stało. Miałam zabieg chirurgiczny w celu usunięcia tej guli (która była cała napełniona ropą!) , po czym mam bliznę i nieprzyjemne wspomnienia. Ostrzegam tych, którzy mają wrażliwą skórę i nadmiernie pocą się, bo to naprawdę nie pomaga, a tylko robi szkodę!

Porażka!

Kupiłam go zachwycona opinią Pani z apteki, lecz po zastosowaniu bardzo sie rozczarowałam...
- w ogóle nie ogranicza potliwości - wręcz przeciwnie, wydaje mi się jakby moje dłonie były jeszcze bardziej mokre :((
- strasznie wysusza! Po prostu schodzi mi skóra :/ Całe dłonie mam w skórkach.

Zalet tego specyfiku niestety nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 7 dni

Spełnia swoje zadanie

Żelu używam już dość długo i szybko się z nim nie rozstanie. W 100% spełnia swoje zadanie, znacznie zmniejsza a przy dłuższym i regularnym stosowaniu prawie całkowicie eliminuje pocenie (ja stosowałam na stopy). Jedyny malutki minus to to, że dość długo się wchłania ale nie przeszkadza to jakoś bardzo.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

Dziala , nie wysusza

Produkt dobry, po 2 dniach widzialam roznice.
Nakladalam zel na stopy na noc, tak jak zaleca producent.
po tygodniu problem pocenia sie stop zniknal.
Pol gwiazdki odjelam za to ze produkt nie jest wydajny - przy nalozeniu zbyt malej ilosci zelu - nie dziala.
Opakowanie ok , Produkt dostepny w kazdej aptece.