Shiseido, Hydrating Lotion (Lotion nawilżający)

Shiseido, Hydrating Lotion (Lotion nawilżający)

Płyn z nowej linii Shiseido dla mężczyzn, służący do nawilżenia i łagodzenia skóry po myciu i/lub goleniu. Ponadto wzmacnia skórę i zachowuje jej właściwości jako naturalnej bariery. Odbudowuje i chroni przed przesuszeniem, podrażnieniem oraz uszkodzeniami. Przetestowany dermatologicznie w celu zminimalizowania ryzyka alergii.

wody po goleniu

jest OK, ale...

Na plus:
+ łatwość aplikacji
+ prędkość działania (natychmiastowe nawilżenie)
+ nie zostawia tłustego filmu

Na minus:
- szybko wysycha (kiepsko nawilża?)
- łatwo się rozlewa w trakcie aplikacji

W sumie wolę produkty, które nawilżają (ale nie natłuszczają) skórę na nieco dłużej aniżeli kwadrans. Szczególnie w zimie, gdzie suche powietrze po goleniu robi z gęby tarkę w kilka sekund.Używam tego produktu od: 4 tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Genialny!

Świetny produkt jednej z najlepszych marek również dla mężczyzn.Wystarczy naprawdę kropelka tego żelu aby cała twarz była nawilżona i gładka jak pupcia niemowlęcia:).Super także jako balsam po goleniu,nie podraznia,uczucie czytości i świezości zapewnione,bardzo polecam wszystkim facetom!

Ten płyn o podwójnym zastosowaniu to najlepsza rzecz, jaką do tej pory miałem po goleniu. Niesamowicie łagodny, zero szczypania, nic. W ogolonych miejscach wchłania się bardzo szybko, łagodzi wszystkie podrażnienia. Również w nawilżaniu sprawdza się świetnie. Przeszkadzało mi chyba tylko to, że na czole jednak trzeba było czekać kilka minut zanim sie wchłonie i zostawało tam coś na kształt cienkiej warstewki, o której jednak szybko się zapomina. Całkiem ładnie działał tez na wysychające usta :)
Podsumowując: jako płyn po goleniu 5/5, jako nawilżacz 4,5/5. Polecam!

Używałem 1 opakowania przez równo 2 miesiące (raz dziennie).