Manhattan, Perfect Teint Powder & Make up 2 in 1 (Podkład w kompakcie)

Manhattan, Perfect Teint Powder & Make up 2 in 1 (Podkład w kompakcie)

Kategoria

2in1 Perfect Teint Powder & Makeup od Manhattan to kosmetyk z podwójną możliwością aplikacji: na sucho i mokro. Aplikacja na sucho daje matowe wykończenie, a na morko – wilgotną gąbeczką -naturalny i matowy wygląd bez efektu maski. Posiada mocną, kryjącą formułę, dzięki czemu idealnie ukrywa wszelkie niedoskonałości i zaczerwienienia. Receptura została wzbogacona o witaminę E, która chroni i pielęgnuje skórę. Produkt przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry, nawet wrażliwej. Został przebadany dermatologicznie, jest bezzapachowy. Puder umieszczony jest w opakowaniu z lusterkiem oraz z szufladką z gąbeczką do aplikacji. Dostępny w 5 odcieniach.

sucha
kryjące, matujące
kompakty
hipoalergiczna
Krycie
mocne

Bardzo dobry jako podkład

Kupiłam już jakiś czas temu, tylko dlatego że był na promocji w Rossmannie, ale naprawdę miło mnie zaskoczył :) Kolor dopasował się do mojej cery idealnie. Jednakże u mnie sprawdził się jedynie na mokro - gdy nakładałam go na sucho, ten strasznie uwidocznił skórki... Bardzo dobrze kryje, świetny mat bez efektu maski, trzyma się dość długo (ale trzeba poprawiać w ciągu dnia). Największym minusem jest opakowanie, w którym po jakimś czasie zepsuł mi się zatrzask, a szufladka z gąbeczką wypadła mi chyba z kilka razy. A jeżeli chodzi o samą gąbeczkę to przyjemna, tylko że ciężko jest ją domyć.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Jeden z lepszych

Co jakiś czas powracam do tego pudru, ponieważ jest bardzo dobry ! Świetnie matuje skórę i kryje wszelkie niedoskonałości. Nie zatyka porów. Jest dosyć trwały. Bez poprawek utrzymuje się około 6 godzin. To kosmetyk bardzo wydajny. Jedno opakowanie starcza na około 4 miesiące regularnego stosowania.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetne krycie i doskonale pudelko

To jest to, czego szukałam!
Obecnie jestem w trakcie używania 3 opakowania i nie zmieniam tego produktu na żaden inny!

- swietnie kryje (baaaardzo swietnie)
- wygodne opakowanie
- nie zatyka porów

- trochę namieszali z odcieniami, jak np. 15 jest pomarańczowy, a 16 może wyglądać jak mąka. Jednak da sie dobrać kolor pod siebie

- średnia trwałość. Co jakiś czas nie obejdzie sie bez poprawy makijażu w środku dnia :)

Jest to jednak produkt tak swietnie kryjący i matujący (a na tym zależy mi najbardziej), ze nie szukam niczego innego

Używam tego produktu od: Kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Trzy

Mój ulubiony :)

Puder bardzo dobrze matuje i nawet na długo. Jeśli się dobierze odpowiedzi odcień to nie robi się pomarańczowy. Ja posiadam odcień 16 i jest idealny :) Mam go od 5 miesięcy i już powoli mi się kończy więc jest bardzo wydajny w porównaniu do innych pudrów. Nie kruszy się i fajnie się rozprowadza gąbeczką oraz pędzlem. Wygląda bardzo naturalnie i jest warty swojej ceny :)

strzał w 10!

najlepszy puder jakiego używałam! jest świetny zarówno na sucho jak i na mokro ale ja wolę tę wersję na sucho. idealnie matuje moją skórę, nie mam po nim wyprysków ani żadnych problemów. używałam juz maxfactora creme puff i maybelina dream matte i rimmela stay matt i żaden z nich, choć są w podobnych cenach, nie daje takiego efektu. do tego odcień porcelain to po prostu kolor idealnie dopasowany do mojej karnacji. nie robi sie pomarańczowy (tak jak ten z maybelina) ani nie wpada w różowe tony (jak te rimmela i maxfactora). przy moim codziennym używaniu jest baaardzo wydajny (nakładam go pędzlem) i opakowanie starcza mi na miesiąc półtora. to i tak bardzo długo. nawet po kilku godzinach nie świecę się, tylko w upały potrzebuje częstszych poprawek ale to właśnie wtedy sprawdza się najlepiej ze wszystkich pudrów matujących jakich kiedykolwiek używałam. co do opakowania nie mam żadnych zastrzeżeń. czasem leży u mnie w kosmetyczce, czasem wkładam go luźno do torebki i jeszcze nigdy opakowanie mi sie nie rozwaliło a używam go już prawie 3 lata. gąbeczka taka sobie. ale do szybkich poprawek i możliwości użycia jej na mokro w terenie przydaje sie idealnie, nawet gąbeczka jest 2w1 :)
Produkt według mnie zasługuje na ogromne polecenie i cały czas zastanawiam się czemu nie występuje w internecie jako produkt już kultowy i taki drogeryjny must have w naszej kosmetyczce. może kiedyś to się zmieni. na razie zaciskam kciuki aby nie wycofali go z produkcji bo ja niestety jakoś tak mam że wszystko co podchodzi mi do gustu momentalnie znika z rynku :C

Ilość zużytych opakowań: około 10-20

Rewelacyjny

Najlepszy puder jaki miałam :)
Plusy:
-delikatne krycie na sucho i mocniejsze na mokro
-matuje
-pięknie wtapia się w kolor skóry
-nie podkreśla suchych skórek
-wyrównuje koloryt skóry
-długo się utrzymuje
-cera wygląda nieskazitelnie i pięknie
-wydajny

Taki powinien być każdy puder :)

Minusy:
-cena dość wysoka w cenie regularnej
-dostępność (w większym mieście nie miałam z tym problemów, ale teraz mieszkam w mniejszym i nie ma nigdzie kosmetyków tej firmy, nawet w rossmannie)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Lubię go!

Dobry na codzień, gdzie potrzebne jest mniejsze krycie . Na większe wyjścia wolę coś bardziej kryjącego.
- zaletą jest szybka wygodna aplikacja, gdy się spieszę zawsze wolę użyc tego pudru 2w1 niż bawić się najpierw we wklepywanie podkładu a potem nakładanie pudru.
-Daje według mnie dobry, naturalny efekt, jest dosyć trwały, nie zapycha.
-Podoba mi się pudełko z lusterkiem i miejsce na gąbeczke do pudru.

Ogółem polecam, jak ktoś ma większe niedoskonałości trzeba jednak użyć też korektora.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Miłe zaskoczenie

Zwykle wychodzę z założenia, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, dlatego rzadko używam kosmetyków typu kilka w jednym.

W tym przypadku jestem mile zaskoczona. Puder stanowi lekkie matowe wykończenie makijażu, podkład dobrze kryje niedoskonałości.

Kosmetyku nakładanego jako podkładu nie nakładam co prawda jako bazę ale lekko zwilżona gąbeczka dobrze sprawdza się, kiedy poza domem chcemy poprawić makijaż i ukryć niedoskonałości bez zbędnego brudzenia się.

Ze względu na mieszaną konsystencję, kosmetyk nie kruszy się i jest dosyć wydajny

Plusy:
- matowi bez maski
-lusterko
-zapach
-wydajność

Minusy
- opakowanie, kilka razy w torebce odpadła mi wysuwana szufladka na gąbeczkę

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Dobry i łatwy w użyciu

Całkiem dobry produkt. To był mój pierwszy puder i postanowiłam do niego wrócić.

Plusy:
-na długo matuje i nie trzeba go poprawiać
-łatwo sie go nabiera
-lusterko w opakowaniu
-łatwo dostępny
-naturalne wykończenie

Minusy:
-pudełko badziewne i szybko się psuje
-nie ma koloru transparentnego, przyjamniej nie widziałam w tej wersji
-cena

Zdziwiłam się widząc na wizaż taką cenę. To dobry puder, ale bez przesady nie jest wart 37 zł. Na pewno nie kupiłam go w takiej cenie. Kupię ponownie, ale tylko na przecenie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Całkiem dobry

Kupiłam go okazyjnie na promocji w rossmanie. Szukałam czegoś w zgrabnym pudełeczku,z lustrkiem i gąbką.
Plusy:
-cena (chociaż nie wiem czy kupilabym go w cenie regularnej)
-zgrabne opakowanie
-uważam,że jest super na mokro! mam cere mieszaną,czasem jakieś wypryski ale na mokro radzi sobie super
-wydajny

Minusy:
- na sucho podkreśla suche skórki
-opakowanie zgrabne ale raczej nie trwałe
-gąbka średnia,bardziej do nakładania na mokro niż na sucho

Mimo wszystko bardzo go lubię. Na moją skóre działą tylko wersja \'na mokro\' dlatego odejmuję gwiazdkę :)

Używam tego produktu od: pól roku

mega mat

Kupiłam go drugi raz w odcieniu porcelain. Strzał w dziewiatke! Kolor iście porcelanowy , świetnie się komponuje z delikatnym bronzerem.Mat jest płaski i silny ale to akurat w nim lubię. Gabeczka odpada. Ja nakładam pędzlem lekko dociskajac miejsce przy miejscu.
Trzeba jedynie ostrożnie się z nim obchodzić. Lekki upadek może zamienić go w pył.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Za tą cenę - świetny!

Szukałam pudru, który posłuży do poprawek makijażu w ciągu dnia i znalazłam!
To na czym mi zależało to produkt w małym, wygodnym opakowaniu, koniecznie z lusterkiem i gąbeczką w oddzielnym schowku.
Trafiłam na niego przypadkiem, zdecydowałam, że spróbuję i nie żałuję!
Za tą cenę to super produkt, warto spróbować ale nie jako podkład - nie ma kosmetyków "do wszystkiego". Dla mnie jest super do poprawek w ciągu dnia i maskowania ewentualnych niespodzianek (funkcja podkładu).
Ogólnie świetny jest sypki puder Sally Hansen ale noszenie go w kosmetyczce odpada... więc kupiłam ten :)

+ dobrze matuje ale można z nim przesadzić i mieć tynk na twarzy ;/
+ na niemiłe niespodzianki sprawdza się wersja "na mokro" czyli funkcja podkładu
+ ma lusterko (trochę za mało się odchyla)
+ świetna cena, fajny zgrabny wygląd
+ gąbeczka w osobnej szufladce

- wspomniana możliwość przesadzenia z ilością pudru na twarzy
- brak efektu rozświetlenia cery
- gąbeczka mogłaby być lepsza ale jak mamy ulubioną to można podmienić :)

Podsumowując - za tą cenę i do poprawek makijażu w ciągu dnia - IDEALNY :)