Golden Rose, Color Sensation Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Golden Rose, Color Sensation Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Pojemność 5,6 ml

Błyszczyk do ust Golden Rose Color Sensation Lipgloss posiada niepowtarzalną formułę o wysokim połysku i średnim stopniu krycia, bez parabenów. Zapewnia doskonałe wykończenie makijażu ust, dzięki lekkiej oraz nie klejącej strukturze. Miękki i elastyczny aplikator pozwala na łatwe i równomierne nakładanie. Błyszczyk Golden Rose Color Sensation Lipgloss występuje w 24 modnych kolorach o 3 efektach wizualnych: błyszczącym, perłowym, a także kremowym.

w płynie /z aplikatorem
Efekt
perłowe, naturalny, z drobinkami
bez parabenów

Bardzo fajne błyszczyki

Błyszczyk w standardowym opakowaniu dla tego typu produktów charakteryzuje się dość niska ceną regularna, dużym wyborem.

Produkt ma wygodny aplikator, łatwo się nakłada.

Błyszczyk na ustach pozostawia ładna taflę, nie lepi się w sposób drażniący. Jest średnio wydajny, ale to akurat normalne w przypadku tego typu produktów.

Jestem bardzo zadowolona, nie wysusza ust a pięknie wykańcza makijaż stosowałam zarówno na pomadkę jak i bez pomadki.

Mało trwały produkt

Produkt ma ładne kolory i piękne błyszczące wykończenie - prawdziwy lip gloss. Jednak nie kupię go ponownie, gdyż jest bardzo mało trwały a w ciągu dnia wyjeżdża poza kontur ust. Jest produktem klejącym się a zapach jest mocno alkoholowy.

Fajny efekt

Odkąd nie mogę dostać blyszczyku z Biedronki firmy Bell z serii Shiny szukałam alternatywy i cieszę się, że kupiłam właśnie ten. Blyszczyk daje bardzo ładny efekt mokrych ust, z delikatnym odcieniem, moim wyborem był róż. Trwalosc, jak to błyszczyka nie jest duża, ale to dla mnie oczywiste, poza tym ładnie wygładza I w moim przypadku nawilża, efekt nawilżenia szczególnie widoczny, kiedy blyszczyk zniknie z ust. Zakup udany i myślę, że będzie kolejny, jak już się skonczy.

Jedne z lepszych

Miałam kilka kolorów z tej serii i muszę przyznać, że Golden Rose umie nie tylko w szminki, ale także błyszczyki-ta linia jest naprawdę udana i zapewne nieraz jeszcze jakiś kupię, przede wszystkim ze względu na szeroki wybór twarzowych kolorów oraz wykończeń:
-kremowe bez drobinek dają półprzejrzysty, ale wyraźny i nasycony kolor. Równo kryją, nie robią smug czy prześwitów, a gdy się zjadą to schludnie i bez plam koloru.
-opalizujące-lekko perłowe, ale bez tandetnego efektu. Pięknie i wielowymiarowo lśnią, ślicznie odbijają światło. Półtransparentne, ale dają widoczny poblask koloru bazowego.
-z drobinkami brokatu. Znowu mamy subtelny i błyszczący efekt roziskrzonych ust, drobiny nie drapią i nie wyglądają bazarkowo. Te są najbardziej przejrzyste, ale też nadają odrobinę koloru.

Są to bardzo przyjemne błyszczyki-gęste, ale jednocześnie nieprzesadnie kleiste. Komfortowo się je nosi, nie zbierają się w miejscu styku warg czy w kącikach w postaci białego nalotu. Otulają usta chroniąc je przed wysuszeniem, do tego lekko nawilżają oraz zmiękczają. Trwałość mają typowo błyszczykową,-szybko się zjadają, ale przez dłuższy czas usta są mięciutkie oraz lekko lśniące, do tego nie wylewają się za kontur warg.
Aplikator klasyczny, nieduża pacynka-precyzyjna i nabierająca dobrą ilość produktu, nie trzeba tysiąc razu zanurzać jej w opakowaniu by dobrze pokryć usta.
Zapach jest ładny, jak budyń śmietankowy. Chociaż muszę przyznać, że ostatnio większość błyszczyków pachnie w takich budyniowych klimatach i mi się trochę to przejadło, chcę coś soczystego i owocowego w końcu :D

Piękne kolory

Szukałam długo tego błyszczyku, do tego stopnia, że panie w drogerie zamawiały go dla mnie. Ale dużym plusem jest kolorystyka, bo posiada tez dużo chłodnych odcieni. Błyszczyk jest wydajny, bardzo ładnie odbija światło, nie jest najtrwalszym ale daje radę na spokojnie do kilku godzin. Jest tani . Warto wypróbować. Minusem jest na pewno dostępność

całkiem fajny

Wybrałam bezbarwny lubię efekt mokrych ust ten błyszczyk mi to daję wygląda świetnie całkiem nieźle nawilża usta ma wygodny mieki aplikator z którym fajnie się pracuję za bardzo trwały nie jest lecz cenowo jest tani co pozwala na częstsze używanie jestem na tak dostępny w wielu gmach kolorystycznych

Piękna tafla

Z racji tego, że jestem miłośniczką błyszczących ust, ale ust z błyskiem tafli, z przyjemnością zakupiłam ten błyszczyk. Kolor który oceniam to 103 - piękny nudziakowy odcień. Myślę, że spodoba się większości. Za co lubię ten błyszczyk? Za efekt jaki pozostawia na ustach. Jest to przepiękny efekt tafli, błysk niczym lustrzane odbicie. Uwielbiam nakładać go na nudziakowe pomadki, aby nadać ustom właśnie taki efekt lustra. Błyszczyk nie ma w sobie drobin, co bardzo cenię, ponieważ nie przepadam za tego typu błyszczykami. Jest tani, łatwo dostępny, równomiernie się zjada, same plusy. Myślę, że to nie jest ostatnie opakowanie tego błyszczyku, jakie będę posiadała w swoich zbiorach, chciałabym przetestować również inne odcienie. Polecam z całego serca.

Tani błyszczyk bez tandetnego brokatu

Kolor 112 - dość ciemny, ale ciągle soczysty róż. Bardzo twarzowy kolor, super wygląda w połączeniu z ciemną konturówką. Jest gęsty i lepki. Nie zawiera drobinek błyszczących, przez co daje fajny, młodzieżowy, niezobowiązujący efekt jednocześnie dumnie podkreślając usta. Kosztuje grosze. Czego chcieć więcej?

Okej

Błyszczyk jest dosyć gesty i nie nakłada się go szybko. Mam przezroczysty, na ustach jest mega przyjemny. Czuje się go, ale nie ma faktury typowego błyszczyku, trochę kojarzy mi się z bardziej lepką pomadką nawilżającą do ust. Trwałość jak to na błyszczyk przystało, trzeba robić poprawki. Na pewno kupię inne z tej serii.

Mój ulubiony

Ja wybieram raczej brązy jeśli chodzi o kolor. Przez wiele lat nie używałam błyszczyków, właściwie nic nie używałam na usta przez co makijaż mojej twarzy zawsze wyglądał jakby czegoś w nim brakowało. Aż w jednej drogerii miła Pani poleciła mi ten błyszczyk no i SZACH-MAT! Po mnie, uwielbiam po wsze czasy. Zapach jest przyjemny, błyszczyk nawilża lepiej niż nie jedna pomadka nawilżająca, kolory są cudowne naturalne i mocniejsze ale gama jest bogata. Nosi sie pięknie, nie zjada sie szybko jak na błyszczyk. Nadaje zdrowy wygląd. Jedyny taki. Dziewczyny kupujcie bo tani a genialny!

Perłowy❤

Błyszczyk ma ładne opakowanie i wygodny pędzelek ułatwiający aplikację produktu. Nie zawiera parabenów. Świetnie kryje, ma perłowe wykończenie i głęboki kolor. Nie klei się na ustach. Nadaje ustom wysoki połysk. Odważny odcień w kolorze fuksji.

bardzo lubię

błyszczyk zakupiłam kiedyś na wyspie GR.
Zaintrygowały mnie kolory, ale wybrałam właśnie ten ze zdjecia w kolorze pastelowego różu.
OPAKOWANIE - przyjemny kształt. W środku mięciutki aplikator. JEden z przyjemnijeszych, jaki używałam.
KONSYSTENCJA - lekko kremowa ale nie skelejająca.
NASYCENIE - kolor jest dość intensywny i ładnie kryjący
TRWAŁOŚĆ - jak to błysczyk do ust. Znika w sposób naturalny
CENA - błyszczyk kosztował mnie około 15-20 zł, jest to cena rozsądna
KOLORY - naprawdę ładne, chyba każdy znajdzie coś dla siebie.

Myślę, że ten błyszczyk zakupię jeszcze w przyszłości. Naprawdę przyjemny kosmetyk