NYX Professional Makeup, Wonder Pencil (Wielofunkcyjna kredka)

NYX Professional Makeup, Wonder Pencil (Wielofunkcyjna kredka)

Wonder Pencil to nowy, sekretny niezbędnik makijażowy, bez którego żadna z kobiet nie będzie mogła się obyć! Wielofunkcyjna kredka Wonder Pencil łączy w sobie działanie korektora, rozświetlacza i konturówki, przez co pozwala opanować do perfekcji trzy podstawowe gesty makijażowe - tuszowanie niedoskonałości, rozświetlenie cery i spojrzenia oraz konturowanie ust. Aksamitnie miękka, kremowa formuła kredki, wzbogacona olejem jojoba, lanoliną oraz kompleksem wosków (wosk pszczeli, wosk Carnauba oraz wosk Candelila), z łatwością rozprowadza się na skórze i nie wysusza jej. Kredka ta często znajduje zastosowanie nakładana na linię wodną oka. Dostępna w trzech odcieniach.

do temperowania

Sprawdza się

Kredka jest naprawdę fajna, ma idealny kolor na linie wodna oka, nie rozmazuje się, kredki w kolorze nudę używam czasami nie tylko na oko ale i na usta jako pomadka, jest miękka, szkoda ze nie jest wysuwana a nie strugana ale nie można mieć wszystkiego. Ogólnie super kredka bardzo wielozadaniowa

Jest dobra

Spełnia swoje zadanie. Miękka, wygodna w użyciu, trwała i daje naturalny efekt. Jedynie wydajność mogłaby być trochę lepsza. Używam głównie do makijażu oka.

fajna

Kredka jak sama nazwa mówi jest wielofunkcyjna . Cena nie jest wysoka .
Gdy tylko ja zobaczyłam, od razu wsadzilam ja do koszyka i tak jak to z produktami od nyxa mnie nie zawiodła. Plus jest bardzo wydajna. Polecam :)

Fajna

Mam odcień cielisty, używam na linię wodną.

PLUSY
-intensywny kolor
-lekko woskowa
-trwała
-wystarczająco miękka
-nie podrażnia i nie uczula
-cena

MINUSY
-nie daje do końca naturalnego efektu, widać po prostu, że mamy coś pokombinowane kredką, a o to chodzi, by linia wodna była biała / kremowa, ale by wyglądało to naturalnie

Tak, tak , tak....

Jak najbardziej jestem na tak, mam kilka roznych cielistych kredek z roznych marek. Jednak ta kredka z NYX'a jest najlepsza.
Moje wymagania:
- bezowa ( odpowiedni neutralny bez)
- kremowa konsystencja
- trwala
- nie uczulajaca
- nie lamie sie
- tania

Czy ta kredka spelnila moje oczekiwania = tak !!!

W dodatku mamy do wyboru 3 kolory, kazdy dobierze cos dla siebie.
Stosuje ja na linie wodna, ( utrzymuje sie u mnie na wrazliwych oczach okolo 5 godzin , dla mnie to wystarczajaco dlugo. Dodam ze nie jest to produkt wodoodporny ), oraz pod luk brwiowy- idealnie go podnosi , rozswietla i dodaje lekkosci. Stosuje ja rowniez jako korektor ale tylko do "wyczyszczenia" brwi.

Dla mnie jest to hit :)

Świetna!

Kupiłam tą kredkę z zamiarem używania jej jako konturówki. Okazało się, że dzięki swojej konsystencji mogę jej używać także jako bazy pod cienie czy korektora. Bardzo wydajny, ładnie pachnący i dobrej jakości produkt. Zdecydowanie kupię ponownie. Polecam wszystkim, którzy lubią kosmetyki NYXa, na tym produkcie na pewno się nie zawiedziecie!

jestem na nie

Zachecona pozytywnymi opiniami, a takze filmikami na temat kosmetykow Nyx na youtube. Kupilam sobie owo kredke. Glownie do rozwietlenia powieki pod brwiami. Ta kredka nic nie robi, po nalozeniu oczywiscie widac kolor, ale jak sie ja rozetrze, to kolor znika i nie widze zadnego rozwietlenia. Zaluje wydanych pieniedzy.

Uniwersalny produkt

Bardzo lubię tę kredkę. Używam jej na linię wodną, jako konturówkę i czasami na łuk brwiowy. Jako korektor użyłam raz, ale nie do końca jestem przekonana do takiego sposobu na tuszowanie czegoś ;)

Trwała, kremowa, a przede wszystkim uniwersalna, przez co jest taka fajna.

Uniwersalna, ale czy niezbędna?

Mam najjaśniejszy odcień. Kupiłam tę kredkę z myślą o używaniu jej na linię wodną. Nie podoba mi się, jak wygląda na oku, ponieważ nie widać żadnego koloru. Natomiast bardzo ładnie prezentuje się pod łukiem brwiowym. Kredka pomaga skorygować linię brwi. Dobrze sprawdza się jako korektor na niewielkie plamki i jako konturówka do delikatnego powiększenia ust.
Nie łamie się, łatwo się temperuje.
Niestety nie jest jakaś super trwała.
Kredka jest bardzo uniwersalna, ale czy niezbędna i daje efekt wow? Nie sądzę.

swietny korektor

Kredki NYX uzywam glownie jako korektora do twarzy, a czasami na linie wodna.

Mam w tej chwili 2 sztuki w odcieniu 1 i 2 (najjasniejszy i drugi od najjasniejszego). Kredka jest bardzo tania (okolo 5 euro), a najjasniejszy kolor swietnie pasuje do mojej zimowej karnacji, podczas gdy sredni kolor pasuje do mojej buzi na policzkach, gdzie do konturowania uzywam bronzera. Latem najjasniejszy jest zbedny, a sredni uzywam na cala twarz.

Najwieksza zaleta tej kredki jest jej szpiczasty czubek. Bardzo latwo nalozyc mala ilosc precyzyjnie na wybrane miejsce. Jest do tego najlepsza ze wszystkich znanych mi dotad kredek.

Jej trwalosc jest wlasciwie calodzienna. Moja cera jest normalna, wiec nie splywa i nie znika w ciagu dnia. Na linii wodnej nie utrzymuje sie wprawdzie tak dlugo, ale okolo 2h spokojnie wytrzyma.

Jesli nie spadnie nam kilka razy na podloge, nie bedzie sie lamac i pozwoli latwo temperowac. Z uwagi na srednice zwyczajnej kredki nie robi roznicy jaka temperowke mamy w domu. Pasuje kazda.

Wydajnosc swietna. Ja duzo je temperowalam, zeby miec ostry szpiczasty czubek, ktory pozwoli na bardzo precyzyjne nalozenie, stad mi sie skonczyly, ale juz kupilam kolejne.

Polecam.

Używam tego produktu od: okolo 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 zuzyte, 2 w trakcie

szału nie ma

Kredki używam tej najjaśniejszej, na linię wodną i pod łuk brwiowy.
Na linii wodnej wygląda i rozprowadza się bardzo fajnie, ale mam wrażenie, że utrzymuje się krótko.
Natomiast jeśli chodzi o nakładanie pod łuk brwiowy - bywa różnie - czasem mam wrażenie, że ona się tak "rozmaśla" na oku i nie wygląda to dobrze a jednocześnie ciężko ją wtopić. Nie wiem czy to jakieś moje widzimisię albo może robię jakiś błąd przy aplikacji, ale w każdym razie tak to u mnie wygląda.
Kredka ma natomiast piękny kolor i jest naprawdę kremowa.

Używam tego produktu od: ok. roku

cudo na linię wodną!

Mam odcień najjaśniejszy.
Długo poszukiwałam odpowiedniej kredki na linię wodną oka - bezskutecznie. Większość była biała albo zostawiała nienaturalny, kredowy efekt, albo się rozmazywała po 2 minutach od nałożenia.
Ta jest idealna! :) Jest jasnocielista, więc nie daje sztucznego efektu, jaki uzyskuje się przy białej kredce. Wygląda naturalnie, nie matuje linii wodnej, tylko zostawia naturalny "mokry" połysk. Ładnie otwiera oka. Jest dość trwała, wytrzymuje parę godzin, ale kiedy z nika, to równomiernie, bez "grudek" na linii rzęs.

Czasem nakładam ją również pod łuk brwiowy, ale do tego celu jest ciut za twarda...

Bardzo wydajna, pewnie starczy mi na lata. Cena również przystępna jak na taką wydajność. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze