Pierre Rene, Rouge Powder Professional (Róż do policzków)

Pierre Rene, Rouge Powder Professional (Róż do policzków)

Róż na policzki w kamieniu nadający skórze delikatny połysk i świeży wygląd. Zawiera pigmenty rozpraszające światło optycznie redukujące zmarszczki. Formuła oparta na witaminie E wygładzającej drobne linie i substancjach nawilżających.Barwi skórę lekką mgiełką, znakomicie nadaje się do subtelnego cieniowania policzków jak i modelowania kształtu twarzy. Można go również stosować jako cień do powiek. Zawiera filtry przeciwsłoneczne. Hypoalergiczny.

Efekt
rozświetlające
hipoalergiczna
prasowane

Cudowny!!

Istne cudenko! Mam odcień 02, i jest przepiekny! Ciemny roz, z delikatnymi dorbinkami. Niepozorny a taki wspanialy.
Ma w sobie wszystko to co powinien miec idealny roz. Trwaly, nieskazitelny pomimo 12h makijazu.

ŚWIETNY!

Dla mnie ten róż w kolorze 01 Soft Rouge to taki trochę odpowiednik Well Dressed z Mac'a, który bardzo lubię - jednak jego cena i słaba wydajność nie zawsze pozwalają mi na jego zakup. Ten róż z Pierre Rene utrzymuje się u mnie cały dzień bez poprawek, a jego cena to ok. 19,90 zł co jest niczym przy jego wydajności. Mam go już pół roku i myślę, że mi starczy jeszcze na drugie tyle. Polecam gorąco - bardzo udany produkt. Super jakość !

trwały róż

Róż jest godny polecenia. Duży wybór kolorów, świetna pigmentacja i trwałość to jego największe zalety.
Przy delikatnej aplikacji wygląda zdrowo i naturalnie.

Kosmos!

Róż kosztuje na promocji grosze, ok.10zł. Posiada dużą gamę kolorów, napewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Opakowanie jest z dobrej jakości plastiku, róż przetrwał upadek! Róż jest mocno napigmentowany, trzeba uważać by nie zrobić matrioszki, ale dobrze się rozciera. Jest trwały, utrzymuje się w nienaruszonym stanie praktycznie do wieczora.

Sentyment

Jeden z najstarszych moich kosmetyków. Do tej pory go trzymam i używam. Nie powoduje żadnych przykrych niespodzianek (podrażnienia, uczulenia itp).
Jest bardzo wydajny i mocno napigmentowany. Kolor jest specyficzny - ciemny i piękny! Ma w sobie drobinki, ale nie jest wulgarny. Bardzo go lubię za ten efekt... Matowego różu z drobinkami. Matko jak to debilne brzmi... Ale tak jest. Dla tego efektu warto go kupić. Jest to jedyny róż, który jest widoczny i który używam na dwa sposoby. Jako różowy bronzer, jako róż, do ocieplenia i podkreślenia. Kolor pasujący do ciemnej /opalonej karnacji - brunetek w stylu hiszpańskiego tanga:)))
Kosmetyk jest trwały, nie pyli ale wymaga pewnych umiejętności. Potrafi zrobić plamę, więc lepiej nakładać go mało i dokładać wg uznania
Opakowanie poręczne i solidne. Mam tyle czasu i jedynie napisy się zdarly.
Ma ładny zapach i jest mega wydajny

Godny uwagi.

Oceniam odcień 04 Beige Glow, którego używałam jako bronzera ze względu na swój odcień. Nie mam wielkiego doświadczenia z bronzerami, bo to był mój pierwszy, ale zużyty do cna :).
Równomiernie rozprowadzony tworzył efekt lekko wysmuklonej, opalonej twarzy a zawarte w nim delikatne drobinki rozświetlały i ożywiały makijaż. Ścierał się równomiernie z twarzy, a nie zostawały nierówne 'placki'. Fajnie było musnąć nim boki czoła.
Był niesamowicie wydajny, zaczęłam go używać w Sylwestra 2012/ 2013 a skończyłam go w październiku 2016 r. przy praktycznie codziennym stosowaniu! Zdążył mi się już klika razy znudzić, ale nie zrezygnowałam z niego.
Ciekawią mnie również inne kolory tego kosmetyku, może kiedyś wypróbuję :)

Szał!

Bedąc młodziutką dziewczyną w gimnazjum postanowiłam sprawić sobie pierwsze kosmetyki.. padło na ten róż w odcieniu 01 Pink Soft.. Mineło.. kilka lat a on wciąż jest "top of the top". Pomimo testów wielu innych róży, wciaż pozostaje niezastąpiony. Dlaczego?
- Kapitalna trwałość, wcyhodzę rano z domu, nadładam róż wracam poźnym popoludniem a on dalej w stanie nienaruszonym - cud?
-gama kolorystyczna, hm dominują bardzo neutralne odcienie, ciepłe, zimne, każdy znajdzie coś dla siebie,
-nie zapycha, jest bardzo delikatny dla skóry
-Przyjemnosc nakładania, niezwykle gładko sie rozprowadza, nie tworzy plam, smug, można stopniować intensywność za co olbrzymi plus bo nada się na wieczór i na dzień
-bardzo wydajny, używam od kilku miesięcy codziennie a widać dopiero lekki ubytek
Wad nie widzę na chwilę obecną, polecam ;)

Używam tego produktu od: 5lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Mega napigmentowany

Oceniam kolor 0.2 Pink Fog.
Kolor przepiękny, lekko mieniący się między różem a złotem, bardzo bardzo napigmentowany. Trzeba bardzo uważać aby nie zrobić sobie placków. Jest bardzo kremowy, łatwo trzyma się pędzla. Nałożony rano trzyma się cały dzień. Wart swojej ceny.