Garnier, Czysta Skóra, Maseczka rozgrzewająca z wyciągiem z ogórka

Garnier, Czysta Skóra, Maseczka rozgrzewająca z wyciągiem z ogórka

Maseczka odpowiednia dla skóry tłustej lub mieszanej, błyszczącej się, z rozszerzonymi porami, wymagającej regularnego oczyszczania. Zawiera wyciąg z ogórka, glinkę i cynk, które oczyszczają skórę, co w połączeniu z działaniem rozgrzewającym uwalnia pory z zanieczyszczeń i wygładza nierówności skóry. Producent zapewnia, że po jej użyciu skóra jest dogłębnie oczyszczona, nie błyszczy się, a pory są zwężone przez 7 dni. Maseczka znajduje się w saszetce podzielonej na dwie komory, starcza więc na dwa komfortowe użycia.

Skład: Glycerin, Kaolin, Propylene Glycol, Dicaprylate/Dicaprate, Cl 77891, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Montmorillonite, Propylene Glycol, Aqua, Salicylic Acid, Zinc PCA, Spiraea Ulmaria, Triclosan, Cucumis Sativus, Stearalkonium Hectorite, Tea-Lactate, Allantoin, Urea, Sorbitol, Sodium Lactate, Serine, Propylene Carbonate, Sodium Chloride, Lauryl Diethylenediaminoglycine, Lauryl Aminopropylglicyne, Niacinamide, Lactic Acid, Acrylates Copolymer, Alcohol Denat., Ci 77947, Cl 77007, Cl 42090, Zapach

Cena: 6,99 zł /: 2x6ml

super:)

Maseczkę stosuje od kilku lat poleciła ja znajoma kosmetyczka....
*ściąga pory ,
* jest wydajna ,
*fajnie rozgrzewa twarz
a skóra po jej zastosowaniu jest świeża i taka gładka Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

Żadna rewelacja

Jak dla mnie żadnego efektu rozgrzewającego nie było. Jeśli chodzi o oczyszczenie - efektu spektakularnego również nie zauważyłam.
Wygładzenie - dość dobrze wygładza i za to jest + chociaż nie o takie działanie mi chodziło.
Jest wydajna, te dwie komory mi starczają na o wiele więcej aplikacji niż 2. jednak muszę szczelnie zamknąć by pozostałosć się nie zmarnowała, najlepiej spinaczem.

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: 1/4

REWELACYJNA!!!

+oczyszcza pory na długo,
+fajnie rozgrzewa
+bardzo wydajna
+nie wysusza
+szybko działa i jest bardzo skuteczna
+odświeża

Kupie napewno kilka opakowań jak tylko ją znajde bo nagle znikneła z pułek ;/

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam

Ukochana!

Maseczka mg mnie ma same zalety.
Przede wszystkim jako jedna z nielicznych mnie nie uczula. Po większości miałam bardzo podrażnioną skórę a po tej nic !:) Rozgrzewa, pory zwężone, matowa skóra i baaaardzo wydajna !
Tylko dlaczego jej już kupić nigdzie nie można ?! Straciłam doskonałą maseczkę.

Używam tego produktu od:daaaawna
Ilość zużytych opakowań: wieeeele

Całkiem dobra maseczka

ładny, przyjemny zapach, konsystencja w porządku. Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Działanie? Hm, jakiegoś spektakularnego nie zauważyłam aczkolwiek oczyszcza cerę i przyśpiesza gojenie się wyprysków. Nie wysusza. Ogólnie fajny produkt <;

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: miliony : D

Mogliby ją ulepszyć... ;)

Ogólnie maseczka jest niezła, przyjemnie się ją stosuje, ma miły, ogórkowo - świeży zapach, całkiem niezłe właściwości rozgrzewające, jednak na pewno nie oczyszcza porów na siedem dni. Efekt wygładzonej, rozjaśnionej i lekko zmatowionej skóry utrzymuje się góra dwa - trzy dni. Potem wszystko wraca do stanu sprzed użycia.
Aha, jedna część wystarcza mi na dwa użycia, więc za około pięć złotych mam maseczkę na cztery użycia, a nie, jak podaje producent, na dwa.
Mimo wszystko polecam, bo przez pewien czas skóra rzeczywiście jest ładna i oczyszczona, a sama maseczka, używana w rozsądnych ilościach, nie szkodzi skórze, przynajmniej mojej.

Ilość zużytych opakowań: kilka

NIE!

Potworne uczucie szczypania i ściągnięcia. Nie pasuje mi. Właściwości oczyszczające - ciężko stwierdzić. Po zmyciu skóra była zaczerwieniona i nadwrażliwa na wszystkie kosmetyki. W przypadku wyprysków oraz tłustości skóry - efekt zerowy. Nic mi nie zmatowiło.

Używam tego produktu od:przez kilka tygodni kilka lat temu

tzw. bankietowa

Stosuję, owszem ale tylko przed wielkimi wyjściami.
Jest miła w użyciu, ma fajny kolor ;D lubie zielono i niebieskie maski, kojarzą mi się od razu ze stereotypowym "upiększaniem" ;D
Czy oczyszcza? Nie wiem, mam wrażenie że usuwa tylko wierzchnią, ciemną część hmm.. osadu? a resztę pozostawia nietkniętą. Przy sprzyjających wiatrach efekt oczyszczonej skóry utrzymuje się cały dzień a to stanowczo za mało. Nadaje się albo do użytku codziennie (ale myśle że to mogłoby zaszkodzić skórze) albo od wielkiego dzwonu.

Mimo to podoba mi się efekt jasnej, czystej skóry po użyciu i na pewno będę ją jeszcze stosować, właśnie jako maskę bankietową a nie oczyszczającą.

Dodatkowym minusem jest dostępność tylko w saszetkach, chętnie zaopatrzyłabym się w tubę.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: duuużo

Świetna

Bardzo lubię tę maseczkę. Ma chyba same plusy :)
+ bardzo wydajna, jedną "porcją" spokojnie podzielą się 2 osoby
+ ładnie pachnie
+ gęsta konsystencja, właśnie taka, jaką powinna mieć maseczka (nie cierpię takich, które wyglądają tak samo jak krem)
+ rozgrzewający efekt to nie ściema producenta :)
+ szybko działa
+ jest bardzo skuteczna, od razu widać efekt
+ niedroga

Nie wiem tylko, dlaczego zniknęła ze sklepów, chyba ją wycofano i zastąpiono tą niebieską (swoją drogą tak samo dobrą:).

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:z 15 :)

nie

"Producent zapewnia, że po jej użyciu skóra jest dogłębnie oczyszczona, nie błyszczy się, a pory są zwężone przez 7 dni."

Daje 2 gwiazdki bo oczyszcza, jak zapewnia producent ale nie zweza porow. Dziewczyny, na zdrowy rozsadek - kiedy idziecie do kosmetyczki na oczyszczanie, ona wam najpierw albo serwuje parówkę albo maseczkę rozgrzewającą. Nie robi sie tego po to, zeby zwezic pory, ale zeby je otworzyc! Ta maseczka rozgrzewa - widzicie analogię?
Ja glupia myslac ze mi to pomoze na moje rozszerzone pory, stosowalam. Ale efekt byl odwrotny do zamierzonego. Powtarzam - maseczka otwiera pory i je oczyszcza. Niczego nie zamyka. Nie polecam dla osob o juz otwartych porach - lepiej juz uzywac "normalnych" maseczek z glinka.

Używam tego produktu: pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka - kilkanascie (...)

Niezastąpiona;)

+Rozgrzewa
+Fajna konsystencja
+Miły zapach ogórków i słodki smak (bo czasem przy spłukiwaniu sie coś dostanie do buzi):D
Ale najwazniejsze - oczyszcza, zamyka pory i wygładza.
Tak widocznych efektów w trzy minuty jeszcze zaden produkt na mojej twarzy nie uczynił ;)

Używam tego produktu od: początku jego istnienia
Ilość zużytych opakowań: sporo;)

uwielbia(ła)m

kupię jeśli jeszcze gdzioeś ją dorwę :D

+ oczyszcza
+ matuje
+ odświeża
+ pomaga na pryszcze
+ zwęża pory
+ pachnie OGÓRKIEM
+ tania a wydajna

- nie widziałam jej od baaaaaaaardzo dawna. czyżby wycofali?

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: ho ho i jeszcze trochę