Iwostin, Intensywny krem nawilżający o przedłużonym działaniu SPF 20 (stara wersja)

Chroni przed codziennymi dawkami promieniowania UVB (SPF20) oraz UVA ( IPD25/PPD14), przyspieszającymi starzenie się skóry.

Dzięki specjalnie dobranej recepturze krem natychmiast poprawia stan nawilżenia skóry (już po godzinie nawilżenie skóry wzrasta o 49%). Wyraźny wzrost nawilżenia utrzymuje się przez 12 godzin.

Dzięki zawartości fotostabilnych fitrów UVA i UVB krem gwarantuje wysoki poziom ochrony przeciwsłonecznej, która jest zalecana przez cały rok.

Nadaje się jako podkład pod makijaż.

Łagodzi i koi podrażnienia.

W kremie zastosowano łagodne i bezpieczne filtry chemiczne (filtry te nie wykazują działania drażniącego na skórę).

Nawilżenia brak

Krem jest lekki, ale dość ciężko się wchłania, "maże się".
Zostawia połysk, więc nie jest przeznaczony dla osób, które szukają kremu matującego. Jednak pod makijąż się nadaje.
Posiada w swoim składzie składniki komedogenne, więc może zapychać. To dla mnie duży minus.
Drugim minusem jest słabe nawilżenie. Nie ma mowy o "intensywnym" i "przedłużonym" działaniu.
Nie jestem maniaczką filtrów, ale jakiś efekt ich działania zaobserwowałam (w postaci minimalnej opalenizny na twarzy).
Zmęczyłam prawie dwa opakowania - liczyłam chyba na cud ;-) Ale cud nie nastąpił i z pewnością nie kupię więcej tego kremu.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie dwa

bez rewelacji

Zalety: lekki, bardzo dobrze się wchłania, łagodny, stosowałam w pobliżu oczu i nic mnie nie podrażnił.
Wady: kontrowersje budzi fotostabilność tych filtrów, zapycha pory. To może być problem dla cer mieszanych i tłustych, a za to jak ktoś ma suchą cerę, to nie nawilża chyba aż tak rewelacyjnie.

Używam tego produktu od:2,5mies
Ilość zużytych opakowań:

sredniaczek

kupilam na okres przejsciowy. i stwierdzam ze to troche nijaki krem. efektu przedluzonego nawilzenia nie odczulam. moja skora po uzyciu nadal chce pic.

uzywalam chyba 2 tygodnie i stwierdzilam ze zdecydowanie wole solecrin 50+.i tak jest mi najlepiej:)

Ilość zużytych opakowań:mam 1

żadna rewelacja

Kupiłam krem zachęcona elitarnością (do kupienia w aptece). Zawiodłam się już po pierwszym zastosowaniu-krem kiepsko się wchłaniał i pozostawiał świecący film na twarzy, zatykał też pory-może to wina parafiny zawartej w kremie. Ponadto, pomimo zapewnień o filtrze UV po wyjściu na słońce twarz po chwili oblewał rumieniec jakbym się za bardzo spiekła.
Mam cerę mieszaną i do tego wrażliwą i odwodnioną, chciałam żeby odpoczęła od specjalistycznych kosmetyków, ale zawiodłam sie na tym kremie.
Nie jest on lepszy od wielu innych nawilżających za to droższy.

Ilość zużytych opakowań:przemęczone 1

uwielbiam

Ten krem mnie zachwycił. Wprost czuję nawilżenie skóry, jest elastyczna i poprawił się jej koloryt. Na razie mój ulubiony krem :)
Dobrze się wchłania i spokojnie można nałożyć podkład chwilę po aplikacji tego kremu. Z przyjemnością się nim "maziam" tak często, jak mogę :) Pozytywną rzeczą jest także duża ilość kremu w tubie (75ml).

Polecam.

Bardzo dobry krem nawilżający. Idealny na sezon wiosenno-letni; ma filtry, a jednocześnie jest bardzo lekki. Nie podrażnia, nadaje się pod makijaż, a stosunek jakości do ceny i objętości tuby jest bardzo na korzyść kremu. Idealny na dzień, choć dla dziewczyn z bardzo suchą skórą może nie być wystarczająco intensywny jeśli chodzi o nawilżanie. Dla mnie bez zarzutu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Świetny!!!

To jedyny krem jak dostąd, który poradził sobie z moją suchą skórą. Poleciła mi go dermatolog. Jest mega wydajny, ma fantastyczną konsystencję, dobrze się wchłania, bardzo dobry pod makijaż, świetnie nawilża. Tworzy na twarzy delikatną, przyjemną warstewkę. Filtry napewno tez działają więc jest to naprawdę krem godny polecenia. Nie zauwazyłam żadnych negatywnych cech.

Używam tego produktu od:roku

bez zachwytów

Kupiłam ten krem ze wzlędu na filtry i pozytywne opinie na wizażu.

+ filtry ;)
+ szybko się wchalania
+ 75 ml to sporo
+ zapach a własciwie jego brak ;)
+nadaje sie pod makijaż nie zostawia tłustej warstwy i nie wałkuje się

No tak ale:
- intensywnie nawilżający o przedłużonym dzialaniu??? nie. Mam normalną cerę a po tym cudzie zaraz czuje suche policzki, tak to jeszcze nie mialam ;)
- nie łagodzi, a takie ma zadanie, kupiłam go głównie po to aby łagodził skutki mycia się w "miastowej" wodzie, nie pomaga.

Podsumowując nie po to kupuje krem w aptece za 30 plnów.

Te kilka plusów to za malo. Zużyje go ze względu na filtry...ale szczerze mówiąc nie czuje jego ochronnego działania o którym tyle jest napisane na opakowaniu. żeby chociaż nie wysuszal...;/ intensywne nawilżenie to dobry żart w przypadku tego mazidła :>

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

może być

Kremik mnie nie zachwycił i nie zraził. Mam cerę normalna i - na ogół - bezproblemową. Jest niezbyt drogi, wydajny, jest go straaaasznie duzo, czyli na pewno zdąży mi sie znudzic, nim dojde do końca ;) Jest lekki, bezzapachowy - a ja wole, gdy cos pachnie. Wchłania sie szybko, nie nabłyszcza, nie matuje. Nawilża średnio, ja wole kremy pozostawiające lekki film i dłużej wyczuwalne. Ot, taki sobie - zuzyje dla filtrów. Porównując -wole Young& Unique, pachnący grejpfrutem :)

Używam tego produktu od:jakiegos czasu

Super Polski Krem

Już od dawna jestem fanką tego kremu. Posiadam cerę problematyczną a ten krem doskonale wywiązuję się ze swojego zadania. Posiada w miarę wysoki filtr, dobry nawet po kuracji kwasowej czy też innych zabiegach kosmetycznych. Doskonale nawilża i na twarzy nie pozostawia filmu, w dodatku bezzapachowy. Dla mnie same plusy, nawet cena przystępna.

dobry, lekki krem nawilżający

dobry krem ( aczkolwiek mógłby odrobine lepiej nawilżac). posiada filtry, jest bezzapachowy, lekki, nie pozostawia na skórze błyszczącej warstwy,
troche wolno się wchłania, ale nadaje się pod makijaż.
warto spróbowac :-)Używam tego produktu od:miesiąca

Uzależnienie!! :)

Tyle tubek zużyłam, a jeszcze nie napisałam recenzji! Produkt jest świetny. Bardzo lubie serie Iwostin, wiec znowu bedzie kolejna dobra recenzja. :)
*jak zwykle- bezzapachowy!
*posiada filtry, a mimo to krem nie jest tłusty, ani się nie lepi
*jest lekki, dobrze się wchłania
* jest wydajny!
*wspaniały na lato, dobrze nawilża, w zimie potrzebuje mniecniejszego kremu, ale i tak najczesciej używam własnie tego. Mam skórę wrażliwą i jeszcze nigdy mnie nie podrażnił.

Miałam wiele kremów nawilżających, żaden nie działał w ten sposób jak ten :)

Używam tego produktu od: oj, od dawna
Ilość zużytych opakowań: myślę ze ponad 3-4