CERA+ Solutions, Żel punktowy do skóry trądzikowej

CERA+ Solutions, Żel punktowy do skóry trądzikowej

Do miejscowego stosowania na skórze skłonnej do powstawania wykwitów, zaskórników i krost.
Zawiera kompleks seboregulujacy i Sopholiance.

Efekty:
- oczyszczone pory,
- zmniejszone zaczerwienienia w obrębie zmian trądzikowych.

żel
preparaty punktowe
trądzikowa
antybakteryjne, przeciwtrądzikowe
w tubce
lekkie

dobry z plusem

Jestem zadowolona z tego produktu.Żel jest w porządnej tubce która w dość łatwy sposób dozuje odpowiednią ilość i po wielu miesiącach użytkowania nie pękła ani nic złego się z nią nie stało.Po jego użyciu krosty,pryszcze szybciej się goją,ale wiadomo,trzeba smarować zmianę chociaż ze 2-3 razy dziennie.Nie wysusza wcale miejsca w którym został nałożony.Dla mnie największy plus - jest cudnie bezbarwny przez co nakładam go codziennie przed pomalowaniem twarzy podkładem itd.Jest wydajny.Cena przystępna.Myślę że warto go chociaż wypróbować :)

Zdecydowanie polecam!

Polcem ten żel punktowy.
Ostatnio na wizycie u dermatologa dowiedziałam się, że mam początki trądzika różowatego.
Na początku dermatolog przepisał mi antybiotyk, który pomógł mi w początkowym etapie, ale niestety go można było używać tylko dwa tygodnie i problemy wróciły.
Po tym czasie natknęłam się na ten produkt w aptece - został mi on polecony.
Po tygodniu efekt tego żelu był taki sam jak poprzedniego antybiotyku.
Od tamtego czasu jak tylko cokolwiek pojawi się na mojej twarzy korzystam z żelu i jestem z niego bardzo zadowolona.

Dziewczyny, Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 całe produkty

Rewelacja!!

Od czasu do czasu na mojej twarzy pojawiają się wypryski. Zwykle traktowałam je preparatami wysuszającymi. Niestety sposób ten nie do końca się sprawdzał, ponieważ krosta prędzej czy później i tak się odnowiła w tym miejscu. Postanowiłam zrezygnować z metody wysuszającej i szukać coś innego. Koleżanka poleciła mi żel punktowy Cera +. Bardzo mile zaskoczył mnie ten produkt. Nie wysusza skóry w miejscu stosowania. Powstała krosta dużo szybciej znika, a do tego nie pojawia się ponownie :).
Plusy:
- szybka pomoc
- nie wysusza
- niska cena
- wydajny

Używam tego produktu od: 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie