Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 (Trwały podkład do twarzy)

E-Glamour.pl

Średnia ocena: 4.64/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Kultowy, długotrwały podkład Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 zapewnia świeży i naturalny wygląd przez aż 15 godzin, bez względu na pogodę i twoją aktywność.

Podkład Estee Lauder Double Wear nie zmienia koloru (nie oksyduje), nie spływa z twarzy, nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Sprawia, że gładka cera, którą widzisz rano po zrobieniu makijażu, pozostaje z tobą przez cały dzień.

Podkład Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 zapewnia średnie krycie, które można zwiększać w zależności od ilości nakładanych warstw i daje naturalne, półmatowe wykończenie. Jest bezzapachowy, beztłuszczowy, niekomedogenny, więc nie zapycha porów.

sucha, dojrzała, normalna
o przedłużonej trwałości, kryjące, ujednolicające, matujące
z pompką
Filtry
SPF <15
Krycie
średnie
fluidy

Najlepszy kryjący podkład

Testowałam wiele podkładów, ale ten to jest mój top :) krycie genialne i trwałość przez cały dzień. Szkoda, że nie można go używać codziennie???? bo jednak troche jest za „ciężki”

Wspaniały!

Produkt kupiłam zachęcona poleceniami tysięcy Wizażanek i statusem KWC. I nie zawiodłam się. Nie wiem, czy mogę dodać coś ponad to, co już zostało powiedziane/napisane. Nie chcę się powtarzać, więc powiem tak: to jest naprawdę dobry podkład, w którym deklaracja o trwałości to nie są puste słowa, a faktycznie prawdziwa cecha kosmetyku. W końcu nie muszę się też martwić oksydowaniem podkładu na pomarańczowo. Stan mojej skóry się też nie pogorszył - nie zauważyłam ani suchości, ani zapychania. Jedyna wada to wysoka cena, ale już wolę poświęcić tę trochę wyższą kwotę i mieć podkład, który mogę zużyć do końca, a nie się z nim męczyć.

Super krycie, brak smug, nie oksyduje - uwielbiam!!

Na tym podkładzie jeszcze się nie zawiodłam. Na większe wyjścia jest moim niezbędnikiem. Ma super krycie, które można budować aż do pełnego. Nie pozostawia smug na twarzy. Dobrze się rozprowadza zarówno pędzlem jak i przy pomocy gąbeczki. Nie oksyduje. Nie tworzy efektu maski. Szklane opakowanie prezentuje się elegancko i jest wygodne w użyciu.

Super podkład na większe wyjścia

Zawsze chcialam mieć podkład z wyższej półki a ten z Estee Lauder Double Wear kupiłam ze względu na bardzo dobre opinie w internecie. I się nie zawiodłam..
Podkład dość ciężki jak na codzień.. raczej używam go na większe wyjścia lub w dni w których chce się czuć komfortowo i mieć pewność, że nie będą potrzebne poprawki .
Taki właśnie jest ten podkład.. bardzo trwały.. z dobrym kryciem.
Rano się malujesz i przez cały dzień cieszysz się makijażem..
Używając go na codzień polecałabym połączyć go z jakimś lżejszym podkładem.. nie popsuje to jego trwałości a będzie lżejszy dla skóry.. spotkałam się z komentarzami, że zatyka pory.. w moim przypadku tak nie jest ale wiadomo każdy ma inną cerę i na każdego może inaczej działać.
Kolejnym plusem jest spory wybór odcieni..każdy znajdzie odcień dla siebie..
Nie wysusza skóry , co też jest bardzo ważne.. konsystencja dość gęsta.
Duży minus to brak pompki.. za taką cenę ( nie należy do najtańszych) pompka powinna być dołączona by lepiej się go aplikowało. Fakt ,można ją dokupić osobno ale fajniej by było gdyby była odrazu.
Podkład zamknięty w szklanej buteleczce.

podkład na życie

Na każdą imprezę lub na długi dzień w pracy, kiedy muszę idealnie wyglądać od 6 do 24, wiem że wtedy mogę liczyć na double wear. Nie transferuje. nie zamienia mnie w pomarańczę, nie ściera się.

Nie ma trwalszego podkładu.

Nie znalazłam nigdzie tak trwałego i odpornego na ścieranie podkładu, który ma takie dobre krycie. Podkład używam na ważne wyjścia, lub gdy potrzebujemy, żeby makijaż wytrzymał mi cały dzień nienaruszony.
Mam małą buteleczkę, która jest niesamowicie wydajna.
Z minusów potrafi według mnie nie za dobrze będzie wyglądać na suchej skórze bo lubi podkreślać skórki. Jest dość ciężki dla skóry więc na pewno nie do codziennego stosowania.
Opakowanie za to minus, bez dozownika, pompki można wylać zbyt wiele produktu.

Bardzo dobry produkt

Uwielbiam go za jego krycie i trwałość , nie ciemnieje po czasie i nie tworzą się plamy używam go na duże wyjścia lub długie dni na codzienne używanie jest dla mnie niestety zbytnio ciężki . Ma bardzo ładne eleganckie opakowanie natomiast przydałby się w nim jakiś aplikator np pompka. Mimo wszystko uważam że produkt jest wart zakupu i tej ceny.

Idealny, sprawdzony i niezwawody podkład

Podkład jest zamknięty w szklanym opakowaniu . Od razu muszę wskazać na 1 minus, tj. brak pompki w zestawie. Pompkę, aplikator musimy kupić osobno , nie jest to duży koszt jednak duża niedogodność. Jak już odkręcimy podkład , to zauważalne jest, że ma wodnistą formułę. Bardzo szybko zastyga na twarzy. Jednak nie jest to forma zastygnięcia w kamień tylko raczej dostosowania się do naszej skóry. Ja jestem posiadaczką cery mieszanej i jestem zachwycona jego trwałością. Praktycznie cały dzień bez poprawek i wyświeconej cery. Super się trzyma i nie rozciera. Nie tworzy efektu maski, nie podkreśla niedoskonałości tylko je idealnie tuszuje. Na duży plus działa również jego dostępność jak i wielowymiarowość kolorów, które ma w ofercie. Czytałam wiele opinii, że ten podkład zapycha pory. U mnie nie zauważyłam takiego zjawiska, moja cera w żaden sposób nie jest w gorszej kondycji po jego stosowaniu.

dobry, jednak nie idealny

Mam stale czerwoną twarz i nie wyobrażam sobie wyjście z domu bez makijażu. Często zdarza się, że wychodzę na cały dzień, i w takim wypadku dwie rzeczy są dla mnie najważniejsze - trwałość i krycie.

Teoretycznie, podkład od Estee lauder faktycznie ma wymienione cechy, tego nie można mu zarzucić. Fajne też jest to, że nie zapycha pory, pozostają one niewidoczne na twarzy. Jednak całość wygląda na twarzy jak maska, bardzo nienaturalnie, chociaż ton dopasowałam odpowiedni. Teraz staram się go używać tylko na nocne wyjścia, gdzie i tak w klubie nikt nie zauważy w ciemności, że coś jest nie tak :)

Super na większe wyjscia

Bardzo trwały podkład. Idealny na większe wyjścia, raczej nie na co dzień- może być za ciężki. Lubie go mieszkać z lżejszymi podkładami, wtedy wygląda najlepiej bo jest i nawilżająco i trwalo.

Ultra trwały

Kocham ten podkład prywatnie, jak i na modelkach które maluję. Nie poznałam jeszcze lepszego produktu do makijażów ślubnych i okolicznościowych. Świetnie kryje, jest trwały i nie wygląda ciężko na twarzy.

Na wielkie wyjścia niezastąpiony

Podkładu Double Wear używam regularnie od kilku lat.
Oczywiście do użytku codziennego na pewno się dla mnie nie sprawdzi. Jest zbyt ciężki i mocno kryjący, a przy braku porządnego nawilżenia przed nałożeniem po 2-3 razach widać wysuszoną skórę na twarzy.