Maybelline New York, Everfresh, Korektor do twarzy

Maybelline New York, Everfresh, Korektor do twarzy

Pojemność 7,5 ml

Korektor do twarzy w płynie o lekkiej konsystencji, posiada wygodny aplikator z gąbeczką. Kryje cienie pod oczami i inne niedoskonałości cery. Nadaje się do stosowania zarówno pod, jak i na podkład. Trwały, zapewnia świeży wygląd na wiele godzin. Co do palety kolorów to w sklepie na razie widziałam tylko dwa odcienie: light i medium beige

Dobry

Jest on moim ratunkiem, ponieważ kryje on moje cienie pod oczami, ale również niewielkie wypryski czy pieprzyki.
Wracając do moich cieni. Są one dosyć duże no i oczywiście uprzykrzają mi życie ;( Korektor ten b.dobrze je zakrywa a w połączeniu z odrobiną pudru efekt jest piorunujący. Troszeczkę wysusza on moją skórę, dlatego też przed jego nałożeniem w okolicach oczu kładę cieniutką warstwę zwykłego kremu nawilżającego.

taki sobie

korektor stosuję już od dłuższego czasu, jego plusem jest na pewno wydajność
dobrze się nakłada i rozprowadza, krycie średnie wg mnie (nie do końca radzi sobie z moimi sińcami pod oczami)
niestety jego największym minusem jest jego krótka trwałość... po kilku godzinach trzeba poprawiać

na szczęście się powoli kończy więc jestem w trakcie poszukiwania czegoś innego

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

jako korektor za te cene jest o.k

Posiadam odcien medium beige,w odroznieniu od podkladu z tej serii jestem nawet zadowolona.Korektor to fakt jest tylko srednio kryjacy a wiec wiekszych niespodzianek nie zakryje,ale za to dobrze sie nadaje pod oczy bo nie podkresla zmarszczek mimicznych.Jest bardzo lekki,plynny i bardzo wydajny.Nie podkresla rozszerzonych porow,ale niestety nie jest zbyt trwaly,w ciagu dnia trzeba niestety robic poprawki.W sumie dosyc dobry i przyzwoity korektor.Nie wiem czy kupie,bo on jak na zlosc nie chce sie skonczyc,pozatym chce wyprobowac cos z Loreala.

Ilość zużytych opakowań: 1 standartowe

Bez rewelacji

Kryje nawet, nawet. Choć nie daje rady ze wszystkim, pod oczy nadaje się średnio.

Ale niestety baardzo krótko utrzymuje się na twarzy.

Co do korektorów z tej firmy to używałam lepszych.

całkiem całkiem

Korektor dostałam w prezencie. Kolor light - trafiony dla mojego bladego lica.

Opakowanie na plus, jednak aplikator nakłada trochę za dużo specyfiku, więc po prostu ściągam z aplikatora pędzelkiem tyle ile trzeba. Przy takim stosowaniu dość wydajny.

Konsystencja mi odpowiada, nie jest za gęsty ani za rzadki. Używam go głównie pod oczy - całkiem dobrze przykrywa moje wielkie fioletowe poranne sińce.

jedną gwiazdkę zabrałam, bo wydaje mi się, że istnieje coś odpowiedniejszego dla mnie. Kupię ponownie pewnie nie raz, bo serio jest niezły. a w między czasie będę szukać ideału. :)

Nic specjalnego, taki sobie...

Korektor z serii EverFresh znalazl sie w mojej kosmetyczce przez przypadek.
Nigdy nie zakupywalam zadnych korektorow, poniewaz nie mam jakis duzych problemow z cera.
Raz na jakis czas wyskoczy mi jakas czerwona mala krosteczka:)

Dostalam ten korektor jako gratis przy zakupie podkladu tej samej firmy z serii Super Stay 24 h.
Przy kasie otrzymalam odcien: Medium Beige.
Wiec postanowilam go przetestowac:)
Jezeli chodzi o konsystencje- to jest bardzo plynna.
Aplikacja korektora jest identyczna jak przy nakladaniu blyszczyka.
Do plusow moge napewno zaliczyc to, ze :
+ korektor posiada wygodny aplikator.
+ jest wydajny.
+ ma leciutka konsystencja.
+ w polaczeniu z podkladem nie robi "tapety" na twarzy.
+dobrze rozprowadza sie na twarzy.
+ jest w miare trwaly.
+ kiedy nie mam zadnych wypryskow to nie musze nakladac podkladu. Bo ten korektor w zupelnosci wystarczy: bo naloze go ociupinke tylko pod oczy.
I to by bylo na tyle, jezeli chodzi o plusy.

Jezeli chodzi o minusy, ktore sprawily, ze raczej sie juz na ten kosmetyk nie zdecyduje to:
- slabe krycie wszelkich czerwonych krostek - >moge podac przyklad z dzisiejszego dnia: wyskoczyla mi 2 dni temu czerwona krostka, wybieralam sie nad ranem do miasta i chcialam zatuszowac ta niedoskonalosc, wiec siegnelam po korektor EverFresh- nie zrobil nic;/ mialam takie wrazenie, ze niewazne ile warstw naloze i tak tego nie zatuszuje.
Nalozylam 2-3 warstwy na krostke i efekt byl caly czas ten sam!
Wiec nie wiem czemu ten kosmetyk nazywa sie korektorem?
Ja mialam wrazenie, jakby to byl zwykly podklad bo z korektorem to nie ma nic wspolnego.
Zmylam wacikiem to co nalozylam i w to miejsce zaaplikowalam troszeczke podkladu z manhattanu, ktory bez problemu zatuszowal mi ta krostke.

Wiec przestrzegam przed tym korektorem dziewczyny, ktore borykaja sie z wszelkimi niedoskonalosciami- maja tzw. czeste "wysypy".
Ten korektor napewno wam tego nie zatuszuje!
Skoro u mnie nie zatuszowal 1 malej czerwonej krosteczki:(
- cena nieadekwatna do jakosci. Korektor normalnie kosztuje ponad 20 zl, wedlug mnie powinien kosztowac gora 10 zl bo na tyle jest wart.

Dostalam go jako gratis wiec lezy sobie w kosmetyczce, natomiast jesli mialabym go kupic to nie zdecydowalabym sie na to- bo efekt krycia jest taki sam jak przy uzyciu samego podkladu superstay24.
Wolalabym w to miejsce kupic sobie podklad z manhattanu- ktory kosztuje tyle co ten korektor a jest go ponad 3 razy tyle, bo 30 ml a nie 7,5 ml i efekt krycia nie do porownania.
Moze u innych dziewczyn sie ten korektor sprawdzil, bo kazda z nas ma inna cere ale u mnie szalu nie zrobil.

Bardzo fajny

Pozostaje na skórze bardzo długi czas i ma wygodne opakowanie w postaci "błyszczyka". No i cena jest całkiem normalna. Niestety do wyboru są dwa kolory. Ja wzięłam ten drugi i teraz żałuje bo jest trochę za ciemny. No ale sobie radzę i tego nie widać.

Dla mnie ideal !

Potrzebowalam szybko jakiegos zaminnika ktory zastapi mi korektor z Essence ..Wpadlam do sklepu i natrafilam na to cudenko :) Nie zaluje kupna ,jest to jeden z niewielu korektorow ktory wspolgra z moja blada karnacja ..Po za tym ma swietny aplikator i caly czas pozostaje na swoim miejscu. Polecam (;

Używam tego produktu od: tygodnia

bardzo dobry

Zaczne od tego, że ten korektor wpadł mi w ręce przez przypadek. Kupując podkład dostałam go gratis. Niestety nie jest chyba pełny, bo jest na nim nalepka "TESTER" no ale czego można się spodziewać... Konsystencja bardzo mi się podoba tak jak i ten aplikator. Mam cienie pod oczami, których nie do końca zakrywa, ale różnica po pomalowaniu jest ogromna. Może to kwestia wprawy. A poza tym to dobrze współgra z podkładami i nie daje efektu "tapety" pod oczami. Ogólnie fajny, ale poszukuje dalej bo za taką cenę mogę popróbować też innych.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Był to mój ulubiony korektor. Mam duże sińce pod oczami i ciężko jest mi je ukryć, a ten korektor spisywał się całkiem całkiem. Może nie wytrzymywał od 6 rano do 22, ale i tak dawał sobie radę. Nie wysuszał mojej delikatnej skóry co dla mnie jest dużą zaletą. Nakładałam go palcem, bo gąbeczka nie za bardzo się do tego nadawała.
Obecnie od około roku go nie używam i nie zamierzam kupić ponownie, ponieważ przerzuciłam się na minerały. Mimo wszystko polecam go osobom, które nie przywiązują zbyt dużej uwagi na składy kosmetyków, tylko liczy się dla nich efekt końcowy.

Używam tego produktu od:2 lata

Dla mnie gut

Używam go właśnie pod oczami i dla mnie jest dobry. Gęsty,ale nie za bardzo, dobrze kryje i ma fajny aplikator). Nie wysusza mi skóry pod oczami, może dlatego, że się nie opalam, nie wiem. Jest też wydajny.

Używam tego produktu od:niepamiętam

Całkiem ok

plusy:
+ fajnie kryje zarówno cienie jak i plamki, pryszcze, przebarwienia
+ gąbeczka i aplikacja
+ wydajność
+ cena

minusy:
- wysusza skórę, przez co musiałam zrezygnować z używania go pod oczami, a szkoda...
- trwałość ani krótka ani długa, raczej przeciętna

Ale poleciłabym, bo to pierwszy korektor jaki miałam, który naprawdę fajnie krył :)