Wella Professionals, High Hair, Flat Iron Spray (Lotion w spray`u do prostowania włosów)

Dwufazowy lotion do prostowania włosów przy pomocy prasowalni fryzjerskiej. Faza niebieska wygładza włosy, zabezpiecza je przed negatywnym wpływem wysokiej temperatury oraz zapewnia wyjątkowy połysk. Faza przezroczysta zapewnia długotrwały efekt wyprostowanych włosów.

Formuła Multi Protect z prowitaminą B5 i filtrem UV zapewnia dodatkową ochronę włosów.

Preparat mocno wstrząsnąć w celu zmieszania obu faz płynu. Spryskiwać pasma włosów i prostować je przy pomocy prasowalnicy fryzjerskiej.

Cudo w rekach fryzjera...

Od razu zaznacze, ze mam krecone, puszace sie wlosy...Zakupilam ten lotion, bo fryzjer zdzialam nim cuda: wlosy byly gladziutkie, lsniace, miekkie- no idealnie proste i zdrowe...Fryzjer nawet specjalnie nie utrwal tego efektu lakierami itd.
No, ale gdy zastosowalam w domu pare razy to juz jakos nie to samo...Owszem, wloski sa wyprostowane, ale jakos chwilowo, pozniej skret zwycieza i zaczynaja falowac...Jak" poskarzylam sie" fryzjerowi to wyjasnil mi ze wlasciwie ten kosmetyk ma za zadanie chronic wlosy, a nie je prostowac, moze jedynie wydluzyc efekt. W sumie moze to tez zalezy od prostownicy, w salonie maja pewnie o niebo lepsza niz moja.
No i stad moje wahania co do oceny- u fryzjera najlepszy specyfik, u mnie w domu przecietny, moze ja cos zle robie- nie wiem. .Dlatego 3 gwiazdki tylko

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:niecale 1, rzadko uzywam

juz tylko ten i koniec :)

po wyprobowaniu chyba wszystkich mozliwych kosmetykow do prostowania na rynku, zdecydowanie zostaje przy Welli Flat Iron. teraz co prawda trzasnelam sobie trwała ale i tak przed suszeniem wlosow stosuje go zeby byly nieco lepiej chronione :)

w czasie jak prostowalam wlosy prostownica - sprawdzil sie idealnie. Zdecydowanie lepszy niz Babyliss. Wlosy sa sypkie, nie ma mowy o obciazaniu. a wlosy sa w lepszej kondycji (zuzylam juz 3 opakowania) niz gdy stosowalam innekosmetyki.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dużo ;P

KWC

Najlepszy spray jaki kiedykolwiek miałam miejsce stosować! Bardzo łatwy w użyciu. Aplikator obficie spryskiwał włosy. Ładnie, naturalnie pachniał. Dobrze wspomagał proces prostowania. Włosy nie elektryzowały się i były idealnie ułożone. Efekt utrzymał się w nieskazitelnej formie przez 3 dni. Rewelacja. Polecam.

Używam tego produktu od: Używałam

mieszane uczucia

Tak samo, jak pisała poprzedniczka- u fryzjerki działał idealnie... ale jak go zakupiłam, to magia się skończyła
moze psikam go za mało ;) bo od fryzjerki włosy były proste JaK DruTy i był to trwały efekt (patrzyłam jej na ręce i napewno tego używała)
jak na razie ( a używam go już jakiś czas) jestem lekko rozczarowana, bo efekt jest bardzo obiecujący, ale bardzo krótkotrwały (mgła czy wilgoć i cho***a wzięła prostowanie)
chyba poszukam tańszego odpowiednika
używam go dwa miechy i jeszcze się nie skończył, chyba rzeczywiście za mało kładę, tylko dwa-trzy razy pryskam jedno pasmo :rolleyes:

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Nie zachwycil mnie

Zobaczylam Flat Irona u mojej fryzjerki i pomyslalam,ze musi cos w tym byc, bo kiedy ona prostuje mi wlosy sa idealne. Sama nigdy nie moge ich tak wygladzic.
Kupilam i rozczarowalam sie... W uzytku domowym nie zdzialal cudow na moich falowanych wloskach. Nie ulatwil mi stylizacji, nie nadal wlosom polysku. Za to po jego uzyciu wlosy szybko sie przetluscily ;(

Efekt super gladkich wlosow to przede wszystkim zasluga dobrej prostownicy i umiejetnosci wladania nia ;)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy stoi w szafce
Ilość zużytych opakowań: 1/4

odpowiada

Kosmetyk, ktory spelnia moje oczekiwania. A sa nimi:
- ochrona przed wys. temperatura,
- usztywnienie i pogruienie cienkich wlosow
- ladny zapach
- wlosy dobrze i latwo sie ukladaja

Malym minusem jest to, ze efekt nie jest dlugotrwaly, tzn. na drudi dzien wlosy zaczynaja falowac, ale pozostaja nadal miesiste ( tak jak lubie ) i latwe w ulozeniu.

Nie znam innych produktow tego typu, wiec nie mam porownania. Kupie spray welli jeszcze raz, gdyz nie mam ochoty na eksperymenty.

Używam tego produktu od:1 opak. skonczylo sie po 4 miesiacach

Dla mnie ok

Zawsze uwielbiałam swoje włosy po wyjściu od fryzjerki, były takie gładkie, delikatne, wszystkie ułożone i wyprostowane. A teraz robie to samo w domu. Dzięki temu lotionowi. Na mnie działa. Wygładza mi włosy, prostuje je - nawet bez użycia pianki i lakieru. Ale czy dba o moje włosy - ja i tak często je ścinam więc jest mi to obojętne czy się rozdwajają od prostownicy i suszarki, ja mam mocne zdrowe włosy bo przycinam je co 6 m-cy

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1/10

Ujdzie.

Fryzjer tak namawiał, tak mi "zrobił" włosy za pomocą Iron Flat, że stwierdziłam "a co tam, raz się żyje" i nabyłam.
W domu efekt zdecydowanie nie jest tak powalający.
Włosy są po prostu sklejane, usztywnione, może nie jest to tak drastyczny efekt jak w recenzjach niżej, ale faktycznie dziwne uczucie podczas prostowania... :/ Ale fakt, że deszcz i wilgoć - nic nie skręci włosów ;) Efekt prostowania jest bardzo trwały.
Co do połysku, to JAKIŚ jest, ale nie na końcówkach. Są matowe i sklejone (i dzięki temu nie piórkowate), na czubku głowy, gdzie włosy są zdrowsze to faktycznie jest połysk.
Ja tam WIERZĘ NA SŁOWO producentowi, że chroni moje włosy przed złym wpływem prostownicy, a połysk zostawiam na koniec - wcierając "na płasko" w całą głowę olejek z jedwabiem ;) Błyszczy się i jest prosto, wystarczy.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

mój ci on

+ swietnie poteguje i wydluza efekt prostowania
+ nawilza i nablszcza
+ chroni (prostuje wlosy ze 3 lata, a ludzie nie moga sie nadziwic ze robie to co dwa dni)
+ nie obciaza, nie skleja
+ megawydajny - jedno opakowanie starcza na ok 7 miesiecy

- tak jak juz ktos wspominal na poczatku trudno jest zmeiszac obie wartstwy, ale co tam :]

Droga beznadzieja

Wydałam na niego kupę kasy , a on strasznie skleja i matowi włosy- moze i prostuje, choć to w 90% zasługa prostownicy ,ale robi efekt peruki na głowie i nie moglłam po nim rozczesać wlosów. Ochrony porzed cieplem prostownicy tez nie zauwazylam-mam zniszczone wlosy tak jakbym nic nie uzywala do prostowania, a zuzylam juz prawie całą butelkę. Plus jedynie za zapach.

jak narazie najlepszy

PLUSY:
+ silny i długotrwały efekt prostych włosów (oczywiście w połaczeniu z prostownicą ;) )

+nabłyszcza

+nie obciąża włosów

+na serio chroni włosy przed wys. temp.
( wiadomo, że nie w 100% ale na pewno włosy często prostowane są dużo zdrowsze i w ładniejszym stanie niz bez niego)

+wydajny

MINUSY:
-trzeba sie bawić z wstrząsaniem butelkę, żeby 2 warstwy się wymieszały

-cena - ale wybaczam bo jest bardzo skuteczny

Podsumowując: lepszego nie miałam, ostatnio chciałam go zmienić na inny, bo w składzie ma alkohol, więc chciałam jakis bezalkoholowy wypróbować.... i co kupiłam Kadusa - BŁĄD !!!! Jak tylko go skończe to wracam do Welli.

Dobry

Uzywam tego produktu od prawie dwoch lat i jestem bardzo zadowolona. ladnie pokrywa wlosy, nablyszcza je i zdecydowanie ulatwia prostowanie. Zapach mi barzo odpowiada :) Ladnie utrwala fryzure,mam z natury falowane wlosy podatne na zmiany pogody ale nawet przy deszczu fryzura trzyma sie dobrze.JEst tez b.wydajny.

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5