Wella Professionals, High Hair, Flat Iron Spray (Lotion w spray`u do prostowania włosów)

Dwufazowy lotion do prostowania włosów przy pomocy prasowalni fryzjerskiej. Faza niebieska wygładza włosy, zabezpiecza je przed negatywnym wpływem wysokiej temperatury oraz zapewnia wyjątkowy połysk. Faza przezroczysta zapewnia długotrwały efekt wyprostowanych włosów.

Formuła Multi Protect z prowitaminą B5 i filtrem UV zapewnia dodatkową ochronę włosów.

Preparat mocno wstrząsnąć w celu zmieszania obu faz płynu. Spryskiwać pasma włosów i prostować je przy pomocy prasowalnicy fryzjerskiej.

FANTAZJA ;)

Bardzo dobry kosmetyk do prostowania włosów. Podejrzałam go u fryzjerki w studio Welli i kupiłam. Jak nakładam go na mokre włosy,a potem modeluje, to włosy też są proste. Oczywiście nie tak jak po prostownicy. Gdy nakładam welle na suche włosy są błyszczce, miekkie i cudowne. Nie ma innego kosmetyku do włosów po którym miałabym takie włosy. Wela jest mega wydajna, cena też nie jest taka wygórowana jak na 200 ml profesjonalnego kosmetyku.

Używam tego produktu od:roku

tego nikt nie przebije!

Pracuje na nim caly czas klijentki sa wniebowziete i sama oczywiscie jestem wierna tej firmie i go uzywam jest sweitny nic dodac nic ujac :D jest bardzo wydajny oczywiscie w domowym zaciszu :) goraco polecam :)

Używam tego produktu od:3lat
Ilość zużytych opakowań:mnustwo

Najlepszy

Jak dla mnie nalepszy :) Świetnie prostuje włosy, nie odczułam niczego takiego jak poprzednie recenzentki jakoby miał sklejać włosy, nadawać im szorstkość i żeby miały być po nim jak po lakierze.

Moje włosy są po nim proste, gładkie, lśniące, wyglądają zdrowo, nie są oklapnięte. Naprawde nie widzę w nim żadnych wad :) Najlepsze jest to że po zaaplikowaniu sobie go na włosy wystarcza 1 pociągniecie prostownica i włosy juz sa proste!

Bardzo wydajny kosmetyk oprócz tego. Opakowanie starcza na ponad pół roku zakladajac prawie codzienne prostowanie.

Wydaje mi sie ze Panie ktorym kosmetyk ten nie przypadl do gustów moze nakladaly go zbyt duzo (wystarczy 1-2 psikniecia) wtedy owszem efekt mogl okazać się dziwny.

Niemniej jednak polecam z wlasnego doswiadczenia ten lotion :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

dla mnie w miarę ok...

kupiłam ten lotion na allegro bo zachwalała mi koleżanka , która kupuje go sobie za granica w zwyczajnej drogerii- u nas niestety w taki sposób niedostępny
Moje włosy to włosy naturalnie skręcające się- niestety nie sa to śliczne loczki ,tylko włosy typu każdy lok w inna stronę w wyniku czego mam na głowie szopę, a włosy mam półdługie , co razem daje niezbyt dobrze wyglądajacy efekt
Prostuje włosy codziennie- bo inaczej byłaby to tragedia
Kupiłam ,żeby nie wywijały sie po prostowaniu podczas wilgotnej pogody lub deszczu
Jestem zadwolona , włosy sa sztywniejsze , jakby cięższe ale nie przetłuszczone ( a włosy mam mega zniszczone rozjaśnianiem i właśnie prostowaniem- ale cóż zrobic skoro inaczej to wstyd z domu wyjść :D)
i dłuzej utrzymuje sie efekt wyprostowanych -włosów wiekszą połowę dnia obchodze w prostych co wczesniej po 2 godzinach było juz niemożliwoscią- choć nie daje spektakularnych efektów- moje włosy chyba juz takie są ,że na nic nie reaguja pozytywnie do końcaUżywam tego produktu od:3 tygodni

Godny polecenia

Zachwycona jego działaniem w salonie fryzjerskim, kupiłam na domowy użytek. Wprawdzie nie prostuję często włosów, ale jeśli już to robię ten spray świetnie się sprawdza:
- ładnie pachnie
- chroni włosy przed temperaturą prostownicy - nie są przesuszone, nie puszą się
- delikatnie nabłyszcza
- wydłuża trwałość fryzury

Używam również czasem przed suszeniem, dla ochrony przed temperaturą z suszarki i dla zapachu.

Dwie fazy produktu faktycznie mogłyby dłużej pozostawać nierozwarstwione po wymieszaniu.

Bardzo wydajny

U fryzjera tak,w domu nie!

Jak widać ten kosmetyk sprawdza się tylko w salonie fryzjerskim,nie wiem czemu.Mam swój ulubiony salon fryzjerski w swoim mieście,i stosują właśnie tam kosmetyki Wella.Zawsze prostowali mi tym sprejem i efekt był olśniewający!Włosy gładziutkie,prościutkie i błyszczące!W domu natomiast posklejane,szorstkie i nieprzyjemne w dotyku!Zapach odrażający-chemiczny!Także u fryzjera jak najbardziej,ale do użytku domowego nie polecam!

Używam tego produktu od:Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:W trakcie 1

fajy

Kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji.
W sumie to bardzo dobry kosmetyk. Tylko trochę mi zapach nie pasuje, jest bardzo chemiczny:)
Włosy się dobrze prostują, nie nagrzewają, efekt utrzymuje się bardzo długo, nie obciąża.
Spełnia obietnice producenta.
Nie wiem, czy kupię ponownie. Mam jeszcze 2/3 butelki:)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobry

Co najważniejsze nie przetłuszcza włosów. Po użyciu są puszyste i na pewno nie przylizane. Ma fajny rozpylacz, tak, że za jednym psiknięciem można pokryć prawie całe pasmo włosów. Prostuje mi się po nim dobrze, efekt trzyma się cały dzień. Nie wiem czy kupię jeszcze raz, bo lubię eksperymentować z różnymi kosmetykami.

odradzam!!!!

nie nie nie i jeszcze raz nie!!!! normalnie jakas masakra!
zachęcona iloscie pozytywnych opinii na temat tego produktu postanowilam go kupic...i co... i zaluje strasznie! Tyle pieniedzy zmarnowanych.ten spray to jakis paradoks!psikam na suche wlosy spray ktory powinien je nawilzyc a one staja sie..., nie uwiezycie-jeszcze suchsze!!!!kpina jakas. Moje wlosy są suche matowe szorstkie sztywne i w ogole efekt prostowania nie utrzymuje sie dluzej!!!! wlosy sa milsze w dotyku bez tego produktu i mniej siev pusza!!!!brak mi slow!decyzja o zakupie nalezy oczywiscie do Was.
generalnie : ŻAL.com.pl...:/

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1/10

nadaje sie tylko do kosza

produkt beznadziejny ,poniewaz
-masakrycznie skleja wlosy
-wlosy sa sztywne jak po lakierze
-efekt prostujacy marny
-strasznie obciaza wlosy
-wlosy wygladaja strasznie niezdrowo ,jakby przetluszczone i poniszczone
-podkresla rozdwojone koncowki

ogolnie nie dalabym za niego grosza ,za darmo bym go nie chciala....wpadka ze hej

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:2 razy uzylam..

REWELACJA!!

Włosy prostuje prawie codziennie od kilku lat. Niestety nie wiedząc wcześniej ze takie cudeńko istnieje strasznie zaszkodziłam włosom - stały się suche, matowe i rozdwajały się końcówki. Poszłam do fryzjera i dopiero on polecił mi ten specyfik - rewelacja!!. Włosy po wyprostowaniu są miękkie- takie lejące, pięknie błyszczą i wyglądają tak zdrowo. Oczywiście sam efekt prostowania włosów utrzymuje się na moich włosach cały dzień baaaaa nawet po nocy mam nadal proste włosy, no chybaze zwiąże włosy gumką to wiadomo zostaje ślad po niej. Zaznaczam że mam włosy podatne na puszenie się przy bardzo dużej wilgotności - tu całkiem dobrze sobie radzi!. Jedyne czego moja idealna fryzura nie przetrwa to deszcz ( to oczywiste )! Nie mogę się do niczego przyczepić bo spełnił wszystkie moje wymagania przy tym jest bardzo wydajny - jedno opakowanie starcza mi na co najmniej pół roku a nawet dłużej

lekki niedosyt

Obecnie kończę drugie opakowanie lotionu i wydaje mi się, że jednak nie skuszę się na trzecie. Niebieska wersja pachnie zdecydowanie lepiej niż jej żółta siostra. Jeśli chodzi o trwałość kosmetyku to jestem zadowolona, gdy przebywam w pomieszczeniach. Niestety środek nie radzi sobie z wilgocią (wystarczy spędzić 20 minut na świeżym powietrzu w czasie deszczu czy nawet małej mrzawki a końcówki zaczynają się podwijać. Jednakże zależy to też od staranności w wyprostowaniu włosów. Jeśli są potraktowane żelazkiem dokładnie to końcówki nie wywijają się tak szybko, ale jeśli prostuję włosy mniej dokładnie powstaje efekt opisany powyżej. Produkt nadaje włosom świetny połysk, po jego zastosowaniu są błyszczące. Ponadto włosy są miękkie, łatwo się układają. Lotion starcza na dość długo.
Myślę, że czas na zmianę dla moich włosów dlatego nie zainwestuje pieniędzy w kolejny lotion welli. Aczkolwiek nie wykluczone, że po pewnym czasie do niego powrócę.

Używam tego produktu od:nie pamiętam