Wella Professionals, High Hair, Flat Iron Spray (Lotion w spray`u do prostowania włosów)

Dwufazowy lotion do prostowania włosów przy pomocy prasowalni fryzjerskiej. Faza niebieska wygładza włosy, zabezpiecza je przed negatywnym wpływem wysokiej temperatury oraz zapewnia wyjątkowy połysk. Faza przezroczysta zapewnia długotrwały efekt wyprostowanych włosów.

Formuła Multi Protect z prowitaminą B5 i filtrem UV zapewnia dodatkową ochronę włosów.

Preparat mocno wstrząsnąć w celu zmieszania obu faz płynu. Spryskiwać pasma włosów i prostować je przy pomocy prasowalnicy fryzjerskiej.

Wydajność, wydajność

Kiedyś kupiłam to u fryzjera, trochę szkoda mi było pieniędzy, ale skusiłam się. I bardzo dobrze!

+ STRASZNIE wydajny
+ fajny zapach
+ włosy są miłe w dotyku
+ fajny w użyciu

- czy on tak bardzo te włosy chroni? Nie ma jakiś rewelacyjnych rezultatów, ale zakładając, że prostuje włosy co 2 dzień, to te włosy są po prostu już lekko zniszczone

Używam tego produktu od: ok. 2 lat?
Ilość zużytych opakowań: wciąż 1!!!

Fenomenalny!

Zdecydowanie mój KWC. Mam długie, grube włosy i zależy mi przede wszystkim na ochronie i wygładzeniu i ten preparat spełnia moje wymagania. Ponadto ma wg. mnie ładny zapach i jest naprawdę wydajny. Cena także jest przystępna, z tego względu, że kupuję go w sklepie internetowym za ok. 30 zł Przetestowałam juz mnóstwo kosmetyków prostujących, ale żaden nie odpowiadał mi tak bardzo ja ten. Zdecydowanie na plus;)Używam tego produktu od:3-4 lat
Ilość zużytych opakowań:ok. 6-8

Utrwala, nie usztywnia !!!

Zacznę od tego, że prostownicy (najpierw zwykłej, teraz jonizującej) używam już od kilku lat i miałam już okazję stosować kilka różnych preparatów ułatwiających prostowanie i chroniących włosy przed szkodliwym wpływem wysokiej temperatury.
Powód dla którego zdecydowałam się wypowiedzieć na temat tego właśnie produktu jest prostu - spośród wszystkich stosowanych przeze mnie produktów ten jest godny polecenia.

Plusy:
- jak w temacie - produkt ten (w odróżnieniu od wielu innych - na szczęście) utrwala to co wymodeluje prostownica, a nie usztywnia; fryzura utrzymuje swój kształt, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania lakieru
- nie skleja
- zawiera filtr UV
- nie jest w aerozolu, dzięki czemu aplikacja jest bardziej precyzyjna
- przyzwoity zapach
- włosy ładnie się błyszczą - w odróżnieniu co piszą inne wizażanki (może to być też kwestia użycia odpowiedniej prostownicy)
- pojemność (200 ml) - mam pewność, że za szybko się nie skończy
- przyzwoita cena

Minusy:
- włosy się po nim trochę elektryzują

Używam tego produktu od: tydzień

Nie przepadam

Plusy:
- Chroni włosy przed wysoką temperaturą.
- Ładny zapach (widzę że nie wszystkim pasuje)
- Ułatwia prostowanie.
Minusy:
- Strasznie wysusza włosy, zaraz po wyprostowaniu są ładne, ale pod koniec dnia robią się sztywne, suche, posklejane.

Podsumowując nie jest to tragiczny produkt, ale na pewno nie kupię go ponownie, z powodu tego wysuszania nie używam go zbyt często.

Używam tego produktu od: paru tygodni

średni

nie polecam, ponieważ włosy po użyciu są pozbwaione blasku, przy dłuższym stosowaniu przesusza, łatwo przesadzić z aplikacją, efekt nie utrzymuje się dość długo, a poza tym są inne produkty które dają lepszy efekt.

Używam tego produktu od: kilka lat

Tak, ale tylko jednorazowo

Nie jest to moim zdaniem naaajlepszy spray do prostowania, choc swoje zadanie spelnia.
Plusy:
- baaardzo wydajny
- plus za 2 fazy, w wielu preparatach jestem zawsze z 2 faz zadowolona
- faktycznie chroni przed goracem prostownicy
- zapach do zniesienia, chcoaz utrzymuje się na włosach
- CHYBA wlosy sie tak szybko nie pusza na wilgotnym powietrzu

Minusy:
- mam wrazenie, ze na dluzsza mete troche przesusza włosy
- dosc toporne opakowanie, ciezko sie trzyma
- dosc mocny "psik", łatwo przesadzić z dozowaniem

Generalnie miałam lepsze preparaty...

Używam tego produktu od: ok. 10 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wciaż jedno, chyba jest bez dna

Najlepszy jaki miałam

Zrażona niektorymi negatywnymi opiniami na KWC,długo sie zastanawiałam zanim kupiłam ten spray, przekonała mnie opinia fryjerki....klucz tkwi w tym aby nakladac go naprawe niewiele, spryskiwac z wiekszej odległosci, tak by włosy pokryła jedynie mgiełka. Po pierwszym nieumiejetny zastosowaniu miałam na głowie siano, juz mialam go odsprzedac ale spróbowałam uzyc go oszczednie i efekt jest niesamowity, włosy sa takie żywe,proste, miekkie i niesamowicie błyszcza, fryzura nie odkształca sie nawet pod czapka ,a mam dosc wymagajacego boba. Polecam.

Używam tego produktu od:kilku tygdn
Ilość zużytych opakowań:

Spełnia swoją rolę

Używam go przed prostowaniem. Po spsikaniu włosów i wyprostowaniu są one gładkie, miękkie i błyszczące. Końcówki nie sterczą we wszystkie strony, ani nie są rozdwojone. Zapach mi nie przeszkadza, jest ładny. Preparat nie zostawia mi na włosach żadnych strąków (nauczcie się psikać z dobrej odległości, 1 psiknięcie na pasmo wystarczy).
Polecam wszystkim, którzy tak jak ja po prostowaniu bez używania żadnych preparatów mają na głowie siano - z tym preparatem na pewno tak nie będzie. ;)

Ilość zużytych opakowań: ok.4- 5

Chroni i nabłyszcza

Flat Iron służy mi przede wszystkim do ochrony przed ciepłem wytwarzanym przez suszarkę, prostownicę czy lokówkę, poza tym nadaje ładny połysk.
Używać go trzeba ostrożnie, ponieważ początkujący mogą przesadzić i będzie kłopot z obciążonymi i posklejanymi włosami...
Zapach o dziwo mi nie przeszkadza.
Bardzo wydajny, ale nie używam go codziennie, często stosuję zamiennie z innymi preparatami (np.Cement Termiczny, Mleczko Termiczne)
Preparat spełnia swoje zadanie i mam go na swojej liście niezbędnych :)

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

OK

Uważam, że produkt jest dobry i godny polecenia. Komuś może przeszkadzać zapach ale mi on nie robi różnicy, ważne aby był skuteczny. Włosy mi się po nim nie sklejają, są proste, nie sklejają się, nabłyszcza delikatnie.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

KPINA A NIE KWC!

same ohy i ahy ale nie dla mnie.
Zachecona oczywiscie pozytywnymi komentarzami na wizazu kupilam( na cale szczescie nie po cenie hurtowej -bo na allegro ) ten produkt pelna nadziei na super efekty ktorych sie niestety nie doczekalam.
Najwieksze wady:
* cena - kupilam jak wspomnialam taniej bo na allegro (40zł) ale nie zmienia to faktu ze to i tak o wiele za duzo
* zapach- czysta chemia po prostu masakra
* nakladany na suche wlosy powodowal ze te sie sklejaly
*po wyprostowaniu zle sie ukladaly

Zalet nie dostrzeglam ;)

Używam tego produktu od: miesiac

najlepszy jaki znam

Moja przygoda z prostowaniem włosów jest dość burzliwa- przez jakiś rok prostowałam włosy bez użycia "ochraniaczy" i skończyło się to sianem zamiast włosów. Ale od tego incydentu minęło jakieś 2 lata i włosy zdążyły odrosnąć, teraz są gładkie i lśniące a ja pozwalam im żyć własnym życiem i zostawiam je takie jakie są - kręcone. Właściwie to falowane, ale z dziecinną łatwością można zrobić z ich prawdziwą burzę loków.

Tego produktu używam "od święta". Nie chce mi się codziennie prostować włosów ponieważ mi ich szkoda a poza tym trwa to u mnie jakieś 40 min:] No ale kiedy już mi się zachce to ten produkt bardzo dobrze je chroni, przedłuża efekt wygładzenia i sprawia że są gładkie. Ma trochę nieciekawy zapach i wkurza mnie że trzeba nim wstrząsać praktycznie co chwilę!! ;/

Tak więc produkt jest zawsze w łazience ale nie jest mi na codzień potrzebny bo prostuję tylko grzywkę (bez tego sprayu). Jednak stwierdzam że spełnia swoje zadanie.

Używam tego produktu od:2 lat