Wella Professionals, High Hair, Flat Iron Spray (Lotion w spray`u do prostowania włosów)

Dwufazowy lotion do prostowania włosów przy pomocy prasowalni fryzjerskiej. Faza niebieska wygładza włosy, zabezpiecza je przed negatywnym wpływem wysokiej temperatury oraz zapewnia wyjątkowy połysk. Faza przezroczysta zapewnia długotrwały efekt wyprostowanych włosów.

Formuła Multi Protect z prowitaminą B5 i filtrem UV zapewnia dodatkową ochronę włosów.

Preparat mocno wstrząsnąć w celu zmieszania obu faz płynu. Spryskiwać pasma włosów i prostować je przy pomocy prasowalnicy fryzjerskiej.

Mnie ten spray przypadł bardzo do gustu. Zachwycałam się Iron Smootherem Matrixa, ale już wiem, że wolę Wellę.
Spray ma rewelacyjny atomizer, po psiknięciu rozpyla delikatną mgiełkę, która równomiernie pokrywa włosy. Prostownica lepiej się "prowadzi", włos od razu jest spacyfikowany :D (czyt. idealnie prosty). Fryzurka się błyszczy i jest taka jak chciałam. Gładka.

Jedyny minus: zapach. Bardzo, BARDZO intensywny, duszący. Przez pierwsze dni wywoływał u mnie ból głowy, ale juz się przyzwyczaiłam.

Używam tego produktu od: styczeń 07

marniutko

Dobrze prostuje, ale więcej w niego nie zainwestuję, bo matowi zdrowe i błyszczące włosy. Poza tym mało wygodna konsystencja, fazy po wymieszaniu dość szybko się rozwarstwiają. Trzeba w zasadzie przed spryskaniem i prostowaniem każdego pasma od nowa mieszać zawartość. Pomysł ze spreyem - w porządku. Dodatkowo lekko usztywnia włosy, o jedwabistości i miękkości należy zapomnieć. Miałam małą z nim przygodę, która pozwoliła na szybkie zakończenie tej znajomości:) Otóż butelka przez dłuższy czas leżała w koszyku, gdy wyjęłam ją do kolejnego prostowania okazało się, że ulotniła się ponad połowa zawartości. Butelka pod szarym zabezpieczeniem spryskiwacza skrywa nakrętkę, którą (jak się okazało) dostałam niedokręconą w sklepie i zawartość zniknęła. Zresztą bez żalu;), bo z czystym sumieniem kupiłam inny preparat. Ogólnie - zawiodłam się na tym produkcie, bo bardzo lubię tą serię Welli, wielu kosmetykom z niej jestem wierna od lat.

Używam tego produktu od:roku

Sama nie wiem..

Produkt pieknie pachnie, spryskuje nim wlosy przed uzyciem prostownicy i pewnie gdybym nie miala porownania z innymi, uwazalabym go za niezly. Ale nie podoba mi sie to, ze wlosy po nim sa takie strasznie sztywne i az skrzypia przy prostowaniu. Moze to ma zapewnic ten efekt wyprostowania i utrwalic go, ale jakies takie nieprzyjemne sa w dotyku, twarde i do tego bez wiekszego polysku. Zazwyczaj uzywam serum Artistry, przy ktorym wloski sa mieciutenkie, naprawde blyszczace, naturalne, choc z kolei efekt prostowania trzyma sie krocej i trzeba uzyc lakieru, wiec cos za cos. Ogolnie fajny, praktyczny pomysl w spray'u ( nie lubie mleczek), ale to skrzypienie przy prostowaniu, ciagniecie wlosow, sztucznosc, sprawia, ze wracam z powrotem do mojego Artristry. Wyprobowalam, ale to jeszcze nie to. 2,5 bombki.

"Bubel"

ilość zużytych opakowań: 1

Zasadniczo stanowi jakąś ochronę przed wysoką temperaturą prostownicy ( i to jedyny domniemany plus) ale nie nadaje włosom połysku.Dodatkowo nie wzmacnia efektu prostowania.Zapach nie jest zły...

ufam mu

Prostownicy używam dwa razy w tygodniu, nie mam kręconych włosów, ale niesforne puszące się fale. Szukałam czegoś co przede wszystkim ochroni moje włosy przed skutkami prostowania żelazkiem, błyszczały się i tak ;-) Produkt prawdopodobnie chroni - włosy nadal wyglądają zdrowo i są mocne, pięknie lśnią, utrwala efekty prostowania, jednak ma fatalny zapach (po produkcie profesjonalnym oczekiwałabym raczej super zapachu) i włosy i tak puszą się (choćby przy prasowaniu z parą lub kąpaniu dziecka ;-) ). Bardzo wydajny. Myślałam, że efekty będą bardziej spektakularne - następnym razem chyba wypróbuję coś innego.

Przydatny

Wierzę, że naprawdę chroni włosy przed szkodliwym działaniem prostownicy :) Nie używam jej na tyle często, żeby stwierdzić, czy włosy się zniszczyły, ale ten spray sprawia, że jestem spokojna o ich stan. Rzeczywiście nabłyszcza i utrwala fryzurę, nie obciąża włosów. Jego zapach też mi odpowiada. Miałam kiedyś pomadę nabłyszczającą Welli o takim samym zapachu- też bardzo dobry produkt.
Jest wydajny- użyłam go kilkanaście razy na długie włosy i jest jeszcze ponad połowa.

trudno powiedziec

Prostownicy używam bardzo czesto więć potrzebowałam jakiegoś dobrego preperatu do stylingu,dzieki któremu efekt prostych włosów utrzymywał by sie dłużej,a włosy nie niszczyłyby sie tak bardzo.Jeżeli chodzi o plusy-rzeczywiście włoski są błyszczące i gładziudkie i to by było na tyle.Ma okropny zapach,a włosy po pewnym czasie i tak zaczynaja "żyć własnym życiem".

najprostszy

Dobry produkt do prostownicy. W połączeniu z prostownicą ceramiczną daje efekt idealnie wygładzonych, jedwabistych włosów. CZuć, ze je chroni w trakcie prostowania. Nabłyszcza włosy jak gloss ale ich nie obciąża. Utrwala efekt prostowania. Jest praktyczny w użyciu i dość wydajny. W zasadzie to jego jedyną wadą jest zapach - niezbyt miły i w dodatku długo utrzymuje się na włosach.