Efektima, Mama - Care, Kuracja zapobiegająca rozstępm dla kobiet w ciąży

Efektima, Mama - Care, Kuracja zapobiegająca rozstępm dla kobiet w ciąży

Skóra podczas ciąży narażona jest na nadmierne rozciąganie dlatego, wymaga intensywnego wzmocnienia. Kuracja zapobiegająca powstawaniu rozstępów jest przeznaczona dla kobiet już od pierwszych dni ciąży, a także po porodzie. Dzięki starannie opracowanej recepturze preparat wzmacnia naskórek, zmniejszając ryzyko pojawienia się rozstępów. Pobudza aktywność komórkową do walki z powstającymi rozstępami i sprzyja regeneracji tkanek. Przy regularnym stosowaniu skóra jest bardziej elastyczna i odporna na rozciąganie.
Działania i rezultaty:
- zmniejszenie ryzyka pojawienia się rozstępów,
- poprawienie elastyczności skóry,
- wzmocnienie i wygładzenie naskórka,
- walka z powstałymi rozstępami.
Oliwka z oliwek - wnika w głębokie warstwy skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej odżywiona, nawilżona i miękka. Przywraca skórze naturalną barierę ochronną, wzmacnia ją przed odwodnieniem, a także likwiduje szorstkość.
Mocznik- składnik NMF (naturalnego czynnika nawilżającego skórę), który odpowiada za jej prawidłowe uwodnienie. Działa na skórę zmiękczająco, przeciwświądowo i nawilżająco. Powoduje, że skóra jest gładka i jędrna.
Kwas mlekowy - reguluje odnowę komórkową skóry, poprawiając jej strukturę i koloryt. Wpływa na produkcję kolagenu, powodując zwiększenie grubości i wzmocnienie skóry właściwej.
Dermochlorella (skoncentrowany wyciąg z alg morskich) - wyciąg z zielonych mikroalg, bogaty w aminokwasy i oligopeptydy, zapewniające prawidłowe funkcjonowanie skóry, poprawiając jej elastyczność i gładkość. Pobudza produkcję kolagenu poprzez stymulację genów fibroblastów.
Masło shea - działa nawilżająco, kojąco oraz zmiękcza skórę. Łagodzi podrażnienia i dermatozy.
Olej arganowy - eliksir młodości o silnym działaniu regenerującym skórę. Posiada właściwości odnawiające skórę, wygładzające, rewitalizujące i nawilżające. Koi i chroni skórę przed wysuszeniem.
D - pantenol - łagodzi podrażnienia, nawilża i wygładza skórę, stymuluje wzrost i odnowę komórek.
Hydroxyprolisilane CN- poprawia mikrokrążenie, stymuluje metabolizm i przyspiesza syntezę włókien kolagenu. Zwiększa produkcję protein. Działa ujędrniająco i nawilżająco.
Ekstrakt z bawełny - odbudowuje i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, zabezpiecza ją przed wysuszeniem oraz działa kojąco na podrażnienia

oliwka / olejek
pielęgnacja ciała
regenerujące, wygładzające, ujędrniające, uelastyczniające / na rozstępy

polecam

Świetna kuracja pielęgnacyjna w ciąży. Balsam jest z pompką (uwielbiam!) dość gęsty, ale łatwo się go wsmarowuje w skórę. Praktycznie nie ma zapachu (miły ukłon ze strony firmy w kierunku ciężarnych mdłości), zostawia skórę bardzo przyjemną, miękką, nawilżoną i nawet lekko natłuszczoną, to nawilżenie jest takie bogatsze.
Jednym słowem: polecam.

polecam

Gdy wszystkie marki windykują ceny dla produktów dla kobiet w ciąży, Efektima wypuszcza balsam który nie jest drogi a dorównuje drogim markom. Świetnie nawilża, jest bezzapachowy czyli dla kobiet w ciąży (nie rozumiem jak inne firmy mogą ciężarnym proponować kosmetyki intensywnie perfumowane)

ulubiony balsam

Produkt całkiem fajny, przyjemny niewyczuwalny zapach, konsystencja, ładne opakowanie. Jeżeli chodzi o skuteczność to nie mam rozstępów na ciele, więc mi pomógł lub się do tego przyczynił

świetny

Będąc w ciąży używałam kilku preparatów przeciw rozstępom i tego również. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu ponieważ spełnił moje oczekiwania, spełnił swoją rolę. A tak niewiele kosztował :)

Świetny

Mi ten balsam pomógł. Stosowałam razem z drugim z tej serii, który przeznaczony jest do biustu. Balsamy są tak dobre, że zostaną ze mną nawet po ciąży. Napięcie, nawilżenie, wygładzenie skóry. Poza tym balsam jest z pompką i za to go uwielbiam :)

dla mnie super

Używam tego kremu całą ciąże i uważam, że jest najlepszy, nawilża i natłuszcza najdłużej. Pompka to wygoda w aplikacji ale na koniec trzeba rozcinać opakowanie, żeby zużyć wszystko. Zapach praktycznie niewyczuwalny

polecam razem z balsamem do biustu

Świetny produkt nie tylko dla kobiet w ciąży. Ma bardzo silne działanie ujędrniające więc polecam również dla osób, które borykają się z brakiem jędrności skóry. Super wygodna aplikacja dzięki pompce. Używam go bardziej do masażu ciała stąd takie efekty

niedrogi z Rossmana

Świetny balsam dla kobiet w ciąży, uwielbiam się nim kremować na noc. Jest wydajny, dość treściwy podczas smarowania ale nie za tłusty. Wsiąka w skórę ładnie i szybko, bez smug, bez poczucia lepkości. Rozstępów póki co nie ma, ale zobaczymy z czasem :)

jestem na tak

Super balsam, stosuje drugie opakowanie do tej pory. Mam skłonność do rozstępów z czasów licealnych, w ciąży do tej pory ani jednego. Zaczęłam go stosować w 4 miesiącu. Stosuje 2 razy dziennie brzuch, uda, boczki. Nakładając nie żałuję ilości w końcu na tym nie można oszczędzać :) Balsam szybko się wchłania, nie roluje się, czuję że po wchłonięciu mam coś na skórze, nie lepi się w przeciwieństwie do innych . Polecam produkt zwłaszcza za te cenę. Do biustu też mam kurację

Nie zapobiegł rozstępom

Nie zapobiegł, ale był przyjemny w użytkowaniu. Zacznę od opakowania: wygodne, bo z pompeczką, ale wykorzystać go do dna jest trudno. Plastik jest gruby, bez nacięcia buteleczki dużo produktu zostałoby na dnie. Zapach: delikatny, nie drażni. Konsytencja:klasyczna, nie jest to masło, ale nie jest też lejąca. Działanie : rozstępy się pojawiły mimo codziennego stosowania. Ale to już wina genów. Produkt ładnie nawilżał, uelastyczniał skórę. Szybko się wchłaniał. Cena ok, często w promocji.

polecam serdecznie

Bardzo dobry balsam. Gęsta i bogata konsystencja sprawia, że skóra na długo jest elastyczna, miękka i nawilżona. Jak za taką jakość i wielkość opakowania to cena bardzo dobra. Póki co rozstępów nie widać i myślę, że zostanę przy tym kosmetyku do końca ciąży. Oczywiście balsam do biustu tez mam i tez wystawię mu opinię

warto kupić

Zgodzę się z tym że wygładza naskórek, skóra robi się elastyczna, napięta, miła w dotyku. U mnie rozstępy się nie pojawiły, ale uważam ze to nie tylko zasługa kosmetyku ale też trzymania diety, nawadniania się i aktywności fizycznej. Ale polecam, o ciało dba bardzo