Revolution Beauty (Makeup Revolution), Ultra Sculpt & Contour Kit (Zestaw do konturowania twarzy)

Średnia ocena: 3.64/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Makeup Revolution Ultra Sculpt and Contour Kit to zestaw trzech kosmetyków, niezbędnych do nadania twarzy wymarzonych kształtów - bronzer, rozświetlacz i róż. Dzięki temu zestawowi skorygujesz kształt twarzy, nadasz cerze świeżości i młodości. Pudry posiadają aksamitną konsystencję, idealnie rozprowadzają się po twarzy i trwają na niej długi czas.

pudrowe

moja ulubiona

Używam tej paletki już od kilku lat i niezmiennie jest moim ulubieńcem. Nie jestem profesjonalistką jeśli chodzi o makijaż, wykonuję go tylko sobie, więc ocenię wyłącznie przez pryzmat codziennego przeciętnego makijażu.
+ opakowanie - bardzo poręczna ze względu na swoje niewielkie rozmiary, przez co świetnie służy w domu, ale też nie ma najmniejszego problemu by zabrać ją ze sobą wszędzie - zmieści się nawet do małej torebki.
+ kolorystyka - dla mnie w punkt, kolory nie są za ciemne (jestem blond bladziochem)
+ napigmentowanie uważam za wystarczające - daje bardzo naturalny efekt i ciężko zrobić sobie krzywdę tym produktem, nawet laikowi makijażowemu takiemu jak ja:)
+ nie podrażnia, nie uczula, ma delikatny, bardzo przyjemny zapach

- mały minus za brak lusterka w opakowaniu, byłoby przydatne w przypadku używania paletki w ciągu dnia poza domem

W ogólnej ocenie produkt moim zdaniem bardzo dobry, niedrogi i łatwo dostępny. Do codziennego makijażu dla jasnych karnacji nadaje się wyśmienicie.

Ulubieniec

Zestaw kompletny do konturowania twarzy, który służy mi już ponad rok (tak, wiem, powinnam już wyrzucić, ale nie potrafię!). W paletce znajdziemy róż, rozświetlacz oraz bronzer. Początkowo miałam problem z nakładaniem różu pędzlem - miałam wrażenie, że rozkłada się nierównomiernie, natomiast rozwiązałam go w momencie, kiedy postawiłam na wklepywanie gąbką. Bronzer jest matowy, początkowo byłam przerażona, że przy bladej twarzy będę wyglądać jak brudna, ale i tutaj miłe zaskoczenie - w połączeniu z gąbką uzyskuje się bardzo naturalny wygląd. Co do rozświetlacza - jestem typową sroką, lubię błysk i z uwagi na to, że produktu trzeba nałożyć sporo, aby osiągnąć mocny efekt (tym bardziej, że u mnie idzie na kości, nos, wewnętrzne kąciki oczu, między brwi i pod łuki brwiowe :p) rozświetlacz skończył mi się jako pierwszy ;) On jako jedyny z palety nakładany jest przeze mnie pędzlami. Ma ciepły odcień, więc jeśli zależy komuś na "lodowym" efekcie, to musi się liczyć z tym, że tutaj go nie osiągnie. Paletka, mimo że wizualnie jest niewielkich rozmiarów, zajmuje bardzo mało miejsca w kosmetyczce, to starcza na naprawdę długo, moim subiektywnym zdaniem przy malowaniu się codziennie spokojnie na kilka miesięcy, przy kilku razach tygodniowo da radę i do roku dociągnąć. Biorąc pod uwagę, że produkt jest naprawdę solidny, nie mam zastrzeżeń do trwałości (nie poprawiam nic w ciągu dnia, bo nie ma potrzeby), o wydajności wspomniałam wyżej, to jego cena w stosunku do jakości wypada po prostu rewelacyjnie. No polecam, nie mam wyjścia :)

Idealne odcienie

To już moje kolejne opakowanie. Idealne odcienie, super się blendują, nie można zrobić sobie nimi krzywdy. Przy próbie zmiany na coś innego i tak wracam do tego :)

Rewelacja, 3 w 1

Dzięki tej paletce uzyskuję bardzo ładny i naturalny efekt. Kolory są dobrze napigmentowane i długo trzymają się na twarzy. Róż ma niewielkie złote drobinki. Paletkę dobrze się nakłada zarówno pędzlami, jak i palcami. Paletka do konturowania składa się z 3 cieni: bronzer, róż i rozświetlacza, Kolory nie osypują się, utrzymują się na twarzy przez dłuży czas. Zapach produktu jest delikatny.
Każdy produkt ma 3,6 g. Cena zestawu to ok. 20 zł.

Idealny zestaw do konturowania twarzy i nie tylko, mój niezbędny element makijązu twarzy

To jeden z moich ulubionych zestawów do konturowania twarzy. Jeśli chodzi o makijaż, to zdecydowanie nie jest to moja mocna strona. Stawiam raczej na delikatny i naturalny efekt, bo po prostu nie umiem dobrze mocno się umalować. :D

Ta paletka jest dla mnie w sam raz, dzięki niej uzyskuję bardzo ładny i naturalny efekt. Uwielbiam wszystkie odcienie, które są raczej po tej chłodnej stronie. Kolory są dobrze napigmentowane i długo trzymają się na twarzy.

Ta paletka to niezbędny element mojej kosmetyczki. Bardzo lubię ją też używać jako cienie do oczu. Blend różu (który ma niewielkie złotawe drobinki) z matowym chłodnym bronzerem, wygląda świetnie na powiekach. W kącikach lubię natomiast nakładać rozświetlacz.

Paletkę dobrze się nakłada zarówno pędzlami, jak i palcami. Potrzeba niewielkiej ilości, żeby uzyskać ładny i naturalny efekt.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Podręczny zestaw codzienny

Paletka do konturowania składa się z 3 cieni: bronzer, róż i rozświetlacz zamknięte w plastikowym pudełeczku z małym lusterkiem - odcień Ultra Fair C01. Paletka jest poręczna w użyciu, cienie są szerokie, sprasowane, łatwo nabrać je szerokim pędzlem. Bronzer jest dobrze napigmentowny, można go stopniować i stworzyć odpowiedni zarys. Róż podobnie ma mocny kolor, dodatkowo ma mieniące się drobinki, co ładnie wygląda na policzkach. Kolor jest różowy. Rozświetlacz ma strukturę podobną do różu, jest w kolorze perłowo-beżowym. Ładnie się mieni i rozświetla, np. kącik oka. Najczęściej wybieram z tej paletki bronzer, jest mi dobrze nim pracować na twarzy, zwłaszcza rano przed pracą nie obawiam się brązowej plamy. Kosmetyki tworzą efekt satyny, nie osypują się i pozwalają stworzyć spójny, ładny makijaż. Utrzymują się na twarzy przez dłuży czas, popołudniu można do aplikować bronzer lub róż jeśli się zetrze/wchłonie - różnie bywa.
Używam od kilku lat i zawsze jak jedna paletka się kończy kupuje drugi. Zapach produktu jest delikatny.
Wymiar paletki jest bardzo wygodny w użyciu, jak i w podróży. Każdy produkt ma 3,6 g. Cena zestawu to ok. 20 zł. Dostępny w sklepach, drogeriach.

dla poczatkujących

paletka posiada bronzer, róż i rozświetlacz, jest w plastikowym opakowaniu bez lusterka.
bronzer i róż mocno napigmentowane, ale gąbeczką można spokojnie sytuację uratować w przypadku nałożenia zbyt dużej ilości produktu. Róż zawiera delikatne drobinki, nie jest matowy.
rozświetlacz średnio napigmentowany i sucho wygląda na twarzy.

Paletka

Z tej paletki moim ulubionym produktem jest bronzer. Ma bardzo ładny, chłodny odcień i łatwo się z nim pracuje. Ciężko zrobić sobie krzywdę. Rozświetlacz rowniez sprawdza się super. Daje blask który nie kest za mocny. Nie jest to jednak tafla. Róż w tym zestawieniu wypada najgorzej ze względu na zawarte w nim drobinki. Nie zawsze to wyglada dobrze.

Ravolution Beauty Ultra Sculpt Contour Kit

Paletka do konturowania twarzy Makeup Revolution Beauty Ultra Sculpt Contour Kit to jedna z moich ulubionych produktów do konturowania twarzy . Nadaje się dla początkujących przygodę z makijażem, dla każdej osoby o jasnej karnacji oraz przy odpowiednim nałożeniu dla osób zaawansowanych w robieniu makijażu. Osobiście uwielbiam w nim możliwość pracy nad barwą i intensywnością koloru , np w zimę wystarczy mi odrobina produktu by uzyskać ładny efekt a w lato przy opalonej buzi przy nałożeniu drugiej warstwy ( lub więcej według uznania) pięknie nadal wygląda . Przy jednym produkcie za przyjemna cenę , mogę cały rok konturowac moja buzię bez konieczności posiadania więcej niż jednej paletki do tego celu . Lekki przyjemny zapach również na plus . Cena miła dla portfela .

3 w 1

„paletka” do konturowania twarzy prosto od makeuprevolution
Jest to Ultra Kontur Kit, składający się z różu, rozświetlacza oraz bronzera.
Roz jest bardzo delikatny, ale trzeba uważać bo zostawia efekt lekkiego rozświetlania,

bronzer nie zostawia plam na skórze i jest również jaśniutki, idealny dla cery jasnej, takiej jaka posiadam ja,

no i na koniec rozświetlacz zostawia przepiękny blask !

nie kupię ponownie

Produkt cenowo z niższej półki lecz lubie tę firmę i miałam większe wymagania odnośnie produktów.
Bronzer bardzo pomarańczowy na twarzy
Róż po kilku godzinach wyglada na twarzy brudno
Rozświetlacz w porzadku, odcień złocisty ale dla typowego bladziocha lekko za ciemny

Zestaw idealny

Paletki używam już od bardzo długiego czasu i jestem zadowolona. Nie mam umiejętności w robieniu makijażu, a dzięki temu zestawowi moja twarz wygląda promiennie, ale nie sztucznie. Najczęściej używam różu oraz bronzera. Przyjemnie nakłada się je na twarz (nawet przy tak niskich umiejętnościach, jak moje), są fajnie napigmentowane i bardzo dobrze trzymają się buzi. Nie podrażniają. Cena jest bardzo przystępna.