Alfaparf, Semi di Lino, Cristalli Liquidi [Illuminating Shine Serum] (Serum do włosów)

Alfaparf Semi di Lino Cristalli Liquidi to produkt odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów. To wspaniały kosmetyk, dzięki któremu włosy stają się gładkie, wzmocnione, zregenerowane i nabłyszczone. Doskonały zarówno do położenia na same końcówki, jak i całe włosy. Bardzo ułatwia modelowanie i chroni włosy przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Linię kryształków lnu Alfaparf Semi di Lino Cristalli Liquidi cechuje także piękny zapach.

serum
ochrona końcówek, wygładzające, nabłyszczające
z silikonami
w sprayu

całkiem dobre

postanowiłam edytować recenzje gdy zakupiłam serum ZeroFrizz, w porównaniu z którym kryształki wypadaja dośc blado :D

produkt ogólnie dobry, ale nie rewelacyjny,gwiazdkę odejmuje za średnią wydajność i nieciekawy zapach, samo działanie jest poprawne, choc chciałoby się jednak troche więcej blasku i gładkości.

Super !!!!!

Świetny zakup, gdy chce się mieć zdrowe, wyladzone wloski mimo prostownicy. Lśnią i nie są obciążone. Ja na wlosy do ramion uzywam 4 wycisniecia.

bardzo dobry ale...

Tak, kryształki są świetne, serum - olejek wygładza włosy, nabłyszcza, odżywia, pielęgnuje, zmiękcza - no po prostu włosy wyglądają zdrowo i są milutkie w dotyku. Używam nie tylko na końcówki, muszę więc 3 razy nacisnąć pompkę żeby wsmarować olejek we włosy, co nie czyni go wcale wydajnym... no właśnie, a cena wysoka... pozatym efekt znika po zetknięciu z wilgocią, włosy się puszą i matowieją, ale szczerze mówiąc to chyba nie ma takiego preparatu który by temu zapobiegał, przynajmniej ja takowego nie znalazłam. Zapach kryształków utrzymuje się na włosach, ja akurat za nim specjalnie nie przepadam. No i co bardzo ważne, nie zawiera alkoholu!

Rewelacja

Doskonały produkt, który przywraca nawet najbardziej zniszczone do doskonałej kondycji. Włosy po jego zastosowaniu nie puszą się i są pięknie nabłyszczone. Produkt szczególnie ułatwiający życie podczas modelowania włosów na szczotkę, gdyż włosy zyskują "poślizg" a przy tym nie stają się przetłuszczone, jak to czasami bywa, przy tego rodzaju produktach. Jednakże osobom o włosach mieszany, przetłuszczających się u nasady, radzę omijać czubek głowy i wetrzeć to serum od wysokości uszu aż po same końce;) Jeżeli tylko końce są niezdyscyplinowane, to najlepiej serum stosować tylko na nie, gdyż nie ma sensu dodatkowo obciążać włosów (oczywiście przy założeniu, że stosujemy po umyciu na włosy także inne preparaty. Dobrze, gdyby zawierały filtry przeciwsłoneczne). Produkt baaaaardzo wydajny! Wystarczy tylko jedna doza preparatu na całe włosy. Używam go od 1,5 roku i doszłam dopiero do połowy buteleczki, a używam z uporem maniaka:) Produkt powinno stosować się po każdym myciu lub na włosy suche, kiedy potrzebujemy je dodatkowo wygładzić i rozświetlić.