AA, Kiss, Ochronny błyszczyk do ust (różne rodzaje)

AA, Kiss, Ochronny błyszczyk do ust (różne rodzaje)

Błyszczyki nadają ustom subtelny kolor oraz pięknie pachną i "smakują". Nie tylko koloryzują i nabłyszczają usta, lecz również zapewniają poprawę ich elastyczności oraz zwiększają objętość i nawilżają (kompleks Maxi-lip). Pomadki ochronne gwarantują optymalną ochronę przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych (promieniowanie UV, wiatr, mróz). AA KISS to kosmetyki specjalistyczne, bezpieczne również dla alergików.

Zawierają: składniki koloryzujące i nabłyszczające usta, m. in. mica; witaminy A, E, C - zapewniają poprawę elastyczności ust; kompleks Maxi-lip - zwiększa objętość ust i podkreśla ich kontur oraz nawilża usta do +60%;

filtry UV

tak czy nie?

Ocena różna w zależności od wersji zapachowej. Czerwone winogrono i guma balonowa bardzo przypadły mi do gustu. Natomiast cappuccino - tragedia, najbardziej śmierdzący błyszczyk jakiego używałam. Wszystkie mają wspólną cechę: kleją się okropnie i wyciekają, przez co zawartość mojej torebki była w opłakanym stanie. Bardzo dobrze pielęgnują i to jest ogromny plus. Mają ładne naturalne kolory, ale odradzam aplikację bez użycia lusterka. Jeśli nałoży się zbyt dużą warstwę nie wygląda to ładnie. Ogólnie nie więcej niż 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2-3 lata?

czy ja wiem...?

Miałam cztery takie błyszczyki, póki nie znalazłam tańszego, lepszego odpowiednika. Te przyjemnie pachną, ładnie wyglądają na ustach, ale na tym pozytywy się kończą. Nietrwałe, mało wydajne, szybciutko się kończą. Poza tym szybko się "psują", ostatniego mniej używałam niż poprzednich i po jakichś dwóch-trzech miesiącach zrobił się obrzydliwy-uleżał się i podzielił na czynniki pierwsze. Nie wrócę do niego na pewno, bo są tańsze i lepsze błyszczyki, ale krzywdy na pewno nikomu nie zrobi :)

Używam tego produktu od: używałam jakieś pół roku, parę lat temu

Polubiłam.

Błyszczyk przyjemny. Ładnie wygląda na ustach - byłyszczy się i nadaje delikatny, półtransparentny kolor. Średnio trwały. Zapach jest lekki. Opakowanie ok, fajnie, że jest małe. Jedyną wadą jest to, że trochę klei. No i mógłby być trwalszy.
Nie był testowany na zwierzętach, co jest dla mnie bardzo ważne.
Za tą śmiesznie niską cenę - polecam!
Używam tego produktu od: długoo

oj:/

Plusy:
+ produkt polski i nie testowany na zwierzętach
+ ładnie pachnie
i tyla

Minusy:
- klei się
- ma za dużo brokatu
- nie pielęgnuje ust
ogólnie nie warto...

Używam tego produktu od: kiedyś kilku dni
Ilość zużytych opakowań: trochę jedno

Mieszane odczucia

Dostałam go w prezencie i wszystko mi się w nim podobało,lecz...nie kolor.
Miałam wersję winogronową, piękny zapach, kolor coś pomiędzy mleczną czekoladą a jasnym karmelem. I ogromna ilośc brokatu.
Błyszczyk był super i w ogóle,ale bardzo błyszczał i wyglądałam niestety bardzo wyzywająco. Nie wiem czy kupię,może trzeba do tego dojrzeć?:)

Używam tego produktu od:Stycznia?

Mi przypadł do gustu!!

Dostałam ten błyszczyk na prezent, w związku z tym, że uwielbiam wszelkie błyszczyki...;-) Nie byłam do niego specjalnie przekonana, bo ogólnie nie lubię tej firmy. Jednakże błyszczyk okazał się super - ja mam wersję winogronową. Błyszczyk ślicznie pachnie, jest nawet trwały. Ślicznie się prezentuje i w świetle dziennym jak i w ciemnych pomieszczeniach. Daje efekt pełniejszych ust. Ogólnie polecam!!

Używam tego produktu od: ok 1 miesiąc

a mi odpowiada

Błyszczyk ślicznie wygląda na ustach, ładnie pachnie i fajnie smakuje jeśli tak to mogę nazwać, fajnie nawilża usta. Ściera się szybko, ale mi się zawsze szybko błyszczyki ścierają, więc generalnie rzadko ich używam.
Podsumowując- usta się kuszące jak nim je posmaruję ;)

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Czy ja wiem...?

Dostalam jako gratis w Naturze zapach gumy balonowej ( nie lubie tego zapachu). Kolor byl taki lekko podchodzacy pod roz ( nie dla mnie).Mnostwo drobinek, ktorych na szczescie nie czuc bylo na ustach. Efek polyskujacych ust byl nawet ladny, ale jako, ze kolor mi sie nie podobal ( wole czerwienie wpadajace w wisnie lub fiolety) no i zapach, wiec oddalam blyszczyk znajomej. Używam tego produktu od:jakis rok z hakiem
Ilość zużytych opakowań:troche 1

Nie polecam

Oceniam wersje grejfrutową. Blyszcyzk na poczatku nawilzał moje usta, ale z czasem chyba moje usteczka sie do niego przyzwyczaiły i juz nie nawilzał tak jak przedtem, a wręcz wysuszał. Ma ładne drobinki (moim zdaniem nie sa tandetne), ale gdy blyszcyzk znika z ust doribinki zostają i troche zmieniają miejsce (są np. kolo ust, na brodzie...). Blyszczyk grejfrutowy zabarwia usta na taki pomaranczowo-brązowy kolor co mi się nie podoba. Na początku kolor jest intensywny, potem troche blaknie. Ogolnie blyszcyzk jest dośc trwały. Ma fajną konsystencje. Z opakowania juz pod koniec trudno wydobyć kosmetyk. Mysle, ze zasluguje na 2.

Ilość zużytych opakowań: prawie skonczone jedno opakowanie

Za ta kase czemu nie ;)

Błyszczyk nie powala jakos specjalnie na kolana ale za to cene jest calkiem OK ;]
Mam: cappucino i gume balonowa, mialam tez grejpfrut ale zgubilam:((
W promocji jakies 7 zl
Zapachy sa dosyc naturalne, ladnie wyglada na ustach delikatnie sie blyszczy ale podkresla suche skorki na ustach:/
Ogolem moze byc ;]

Używam tego produktu od:roku

zdecydowanie NIE

Zachęcona opiniami na Wizażu, zakupiłam grejpfrutowy i...zawiodłam się. Zapach jest kwestią gustu, mnie się nie podoba. Brokat!!! Tandetny, świecący brokat pozostający cały dzień nie tylko na ustach!

Efekt początkowy jest może znośny, trochę uwydatnia usta (pierwsza gwiazdka), ale błyszczyk szybko znika i pozostawia te świecące drobiazgi, bardzo wyczuwalne na wargach.

Czy nawilża? Nie czuję wysuszenia (druga i ostatnia gwiazdka)
Ogólnie, nie spodziewałam się tak tandetnej poświaty. Może latem nie będzie się tak rzucał w oczy :/

Używam tego produktu od: kilku dni

Miał być lepszy

Rozczarowałam się na tym błyszczyku. Na początku mi podpasował bo miał przyjemny bardzo naturalny kawowy zapach. Jednak z kolorem już było gorzej, nie podobało mi się zabarwienie ust. Błyszczyk nie nawilża, a z czasem, jak to już jedna osoba wspomniała, zaczął się rozwarstwiać i teraz bardzo dziwnie wygląda. Już sama nie wiem czy mam go jeszcze używać, czy też wyrzucić.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie piewszego