AA, Kiss, Ochronny błyszczyk do ust (różne rodzaje)

AA, Kiss, Ochronny błyszczyk do ust (różne rodzaje)

Błyszczyki nadają ustom subtelny kolor oraz pięknie pachną i "smakują". Nie tylko koloryzują i nabłyszczają usta, lecz również zapewniają poprawę ich elastyczności oraz zwiększają objętość i nawilżają (kompleks Maxi-lip). Pomadki ochronne gwarantują optymalną ochronę przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych (promieniowanie UV, wiatr, mróz). AA KISS to kosmetyki specjalistyczne, bezpieczne również dla alergików.

Zawierają: składniki koloryzujące i nabłyszczające usta, m. in. mica; witaminy A, E, C - zapewniają poprawę elastyczności ust; kompleks Maxi-lip - zwiększa objętość ust i podkreśla ich kontur oraz nawilża usta do +60%;

filtry UV

Dobry!

Zalety:
+ świetny smak
+ ładny kolor
+ nie wysusza
+ daje fajny efekt na ustach
+ wydajny
+ łatwa aplikacja
+ niska cena

Wady:
- trwałość

Jednak wiadomo, że za 7 zł nie wiadomo jakiej trwałości nie dostaniemy, poza tym ciągle coś pije itd i przyzwyczaiłam się do "znikania" błyszczyku, nawet tego kilkanaście razy droższego. Więc to mi specjalnie nie przeszkadza. Mam grejpfrutowy- sprawdzę pozostałe.

28/03/09

O wersji grejpfrutowej podtrzymuje zdanie. Jednak to kawowe świństwo to jakaś pomyłka, kolor tragicznie wygląda na ustach, nie kryje ich w ogóle co daje komiczny efekt. Dodatkowo- chemiczny zapach i smak. Grejpfrut tak, kawa zdecydowanie nie.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Fajny ;)

Fajny błyszczyk, pielęgnuje usta jak należy. Jedyne, co mi w nim nie odpowiada to kolor (zbyt czerwony) i smak (guma balonowa), ale to tylko i wyłącznie z tej racji, że dostałam go w prezencie ;) Jak kupię sobie sama nowy, to spróbuję z innym smakiem !

Używam tego produktu od: paru miesięcy

świetny

Oszałamiający zapach
Śliczny połysk na ustach
Dosyć trwały
Niska cena
W gruncie rzeczy same plusy oprócz jednego:
troszkę śmierdzi chemią.
Same spróbujcie a na pewno nie pożałujecie:P

Używam tego produktu od:roku

świetny !!! :)

kupiłam go już 2 raz a to coś znaczy :p za pierwszym i drugim podejściem wybrałam błyszczyk o zapachu gumy balonowej.
zalety:
-błyszczyk jest wydajny
- daje piękny seksowny efekt uwypuklonych ust w kolorze delikatnej! czerwieni :D
-jest łatwo dostępny i tani
-odżywia wargi
wady:
-klei się (włosy łatwo się do niego przyczepiają)
-zbyt słodko-mdlący zapach gumy balonowej
-jest średnio trwały ale ładnie schodzi

Ilość zużytych opakowań:zaczełam 2

OK

Kupiłam ten błyszczyk przypadkiem. Akurat nie było nic innego co by mi pasowało, a że cena była dość niska pomyślałam, że wypróbuje, może miło się zaskoczę. No i faktycznie pozytywne zaskoczenie było:)

Osobiście używam tego błyszczyka w wersji kawowej. Nie piję na co dzień kawy, ale popieram to co już ktoś poniżej napisał, że zapach jest cudny i bardzo realistyczny, mniammmmm::) Kolor też bardzo w porządku, bardzo subtelny i neutralny. Oceniam na dobry ze względu na średnią trwałość i to, że jednak ciut wysusza mi usta.

Ale generalnie jestem na TAK.Używam tego produktu od: 2lat

Średni...

Bardzo dawno temu kupiłyśmy sobie z siostrą po tym właśnie błyszczyku. Obie kupiłyśmy grejpfrutowy. Ciężko go ocenić. Na początku wydawał mi się rewelacyjny (gdyż był to mój drugi błyszczyk - po nieudanym z Oriflameu - Teraz przetestowałam i używałam całego wachlarza błyszczyków: Clarins, Chanel, YSL, ArtDeco, balsamo-błyszczyk od Ziaji, Avon - i już wiem, co tak naprawdę jest ważne w błyszczykach).

Zacznę od zalet:
- dość tani
- wydajny
- przez pierwsze pół godziny efekt na ustach jest bardzo ładny i świeży

Wady:
- strasznie wysusza usta
- lepi się
- bardzo słaba trwałość
- nieporęczne opakowanie

Można spróbować z tym błyszczykiem, ale naprawdę jest bardzo średni...

Używam tego produktu od: baaardzo dawna

Na tak;)

Ja za tym błyszczykiem chodziłam od dawna, ale zawsze kupowałam coś innego. W końcu się na niego skusiłam- chciałam wersję grejpfrutową, ale było tylko cappuccino i taki też wzięłam. Jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona: przypadło mi do gustu jego opakowanie i dozownik, z którego latwo nakłada się go na usta. Dobrze się rozprowadza dzięki przyjemnej konsystencji, nadaje delikatny kolor i pięknie lśni na ustach. Właściwości ochronne także są widoczne, bo skutecznie zapobiega przed wyszuszeniem i pękaniem warg. Drobinki czuć nieco na ustach, ale nie tak bardzo jak w innych błyszczykach, więc nie obniżam przez to oceny. Gwiazdkę zabieram jednak za trwałość, gdyż niezbyt długo utrzymuje się na ustach, i za zapach- dla mnie nie przypomina on w ogole cappuccino i jest trochę sztuczny. Niemniej jednak bardzo go polubilam i na pewno kupię jeszcze smak grejpfrutowy jeśli gdzieś go zobaczę.

Używam tego produktu od:tygodnia

Szkoda, że taki nietrwały

Daję 3* z dużym plusem. 4* dać nie mogę głównie z tego powodu, że błyszczyk ten jest bardzo nietrwały. PLUSY: zapach - mam wersję grejpfrutową, bardzo przyjemny zapach, nie razi sztucznością; kolor - delikatny pomarańcz z domieszką różu, bardzo ładny, mieniący się; nie wysusza ust, nie podrażnia; usta pięknie się po nim błyszczą, wspaniale rozświetla (nakładam go również na powieki); opakowanie - poręczne, całkiem wygodna aplikacja; cena - nie zawyżona. MINUSY: konsystencja - mógły być bardziej gęsty, mniej klejący; "smak" - raczej nieprzyjemny; bardzo krótko trzyma się ust; drobinki brokatu czasami denerwują - czuję się tak, jakbym nałożyła na usta peeling. PODSUMOWUJĄC: lubię go za przyjemny, grejpfrutowy zapach i wspaniały kolor, ale trwałość pozostawia dużo do życzenia (z jej powodu powinien być tańszy). Mimo to polecam i zamierzam kupić ponownie inne wersje.

Najlepszy

Uwielbiam te błyszczyki!!!
Mam 3 kolory: biały/wanilia, różowy/guma balonowa i różowy/grejpfrut. ,
Bardzo ładnie wygląda na ustach, ma brokatowe drobinki, które nie osadzają się w kącikach. Poza tym świetnie nawilża usta

Używam tego produktu od: 2006
Ilość zużytych opakowań: 2 i 3 napoczęte

za dużo brokatu

Miałam 4 warianty tego błyszczyka - guma balonowa, grejpfrut, cappuccino i winogrono.
Różnią się one nie tylko zapachami ale też kolorami. Mnie najbardziej do gustu przypadła guma balonowa i grejpfrut; najmniej cappuccino ale głównie dlatego, ze to zupełnie nie mój kolor. Zapachy błyszczyków są bardzo naturalne, przyjemne i jest to jedna z największych zalet tego produktu.
Błyszczyki są rzadkie, lejące, lubią wypływać z opakowania. Mają bardzo dużo drobinek co przeszkadza, drobinki drapią w usta i jest ich z dużo, nie wyglądają zbyt dobrze, rozwiązaniem jest nakładanie minimalnej ilości błyszczyka.
Rzadka konsystencja powoduje, ze błyszczyki nie utrzymują się długo na ustach, w przeciwieństwie do drobinek, które trzymają się bardzo długo.
Opakowanie jest wygodne, poręczne, widać przez nie dokładnie kolor błyszczyka.
Cena bardzo przystępna. Poza tym błyszczyki są wydajne.
Nie podoba mi się, ze w drogeriach nie ma testerów; błyszczyki nadają kolor, niezbyt mocny ale jednak wpływają na barwę ust wiec dobrze byłoby je przetestować wcześniej.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3,5

Niezbyt

Pod wpływem chwili kupiłam winogronowy. Niestety się rozczarowałam. Błyszczyk bardzo ładnie pachnie, co jest jego największa zaletą. Ma bardzo dużo brokatu, który lekko podrażnia usta. Utrzymuje się na ustach około godzinę. Ma bardzo intensywny odcień brązu, jak szminka. Osadza się w kącikach ust i uwydatnia suche skórki na ustach. Nie nawilża. Jest wydajny. Gęsty. Nie daje lustrzanego efektu. Wygląda nienaturalnie, bo widać przez niego naturalny kolor ust. Łatwo się aplikuje.

Używam tego produktu od: używałam 3-4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Uwielbiam!

Miałam już trzy smaki/ kolorki : winogronowy,capuccino i gumę balonową. Bardzo podobają mi sie kolory i zapach. Łatwo się nim pomalować. Daje ładny efekt na ustach. Utrzymuje się w miarę długo. Pielęgnuje. Ogólnie uwielbiam! Nie miałam jeszcze lepszego w takiej cenie!

Używam tego produktu od:2 lat?