AA, Men Power, Krem 2 w 1 do twarzy i pod oczy przeciwzmarszczkowy

AA, Men Power, Krem 2 w 1 do twarzy i pod oczy przeciwzmarszczkowy

Stworzony do walki o młodość Twojej skóry. Hipoalergiczna formuła z mikrolipidowym systemem MLS i kompleksem przeciwzmarszczkowym:
- wygładza pierwsze zmarszczki i opóźnia proces starzenia się skóry
- intensywnie ją odżywia i wspomaga regenerację naskórka
- wzmacnia strukturę skóry oraz jej naturalną warstwę ochronną
- odpowiednio pielęgnuje skórę wokół oczu
- nawilża skórę i dodaje jej energii, zapewniając długotrwały efekt wygładzenia
Efekt: Odżywiona, zregenerowana i pełna młodzieńczej energii skóra. Zmniejszona widoczność zmarszczek
Stosowanie: Nanieś codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i w okolicach oczu.

hipoalergiczna
kosmetyki do okolic oczu, kremy
energizujące, nawilżające, ujędrniające
w tubie

Tylko dla mężczyzn???

Zobaczyłam krem w koszu z wielkimi przecenami w Rossmannie za całe 6 zł. Przeczytałam opis, skład i pomyślałam, że nie ma on jakiś składników, które są tylko i wyłącznie dla mężczyzn. No i kupiłam go. I poza lekkim zapachem obecnym w typowo męskich kosmetykach to nie ma tu nic tylko dla mężczyzn.
Muszę powiedzieć że bardzo fajnie mi się go używało. Używałam go zimą i wiosna pod oczy. Sprawdził sie świetnie, nawilżał okolice oczu, nie powodował podrażnień , co u alergika jest bardzo ważne. W miarę szybko się wchłaniał, nie zapychał skóry. Jako, że nakładałam go tylko pod oczy to był szalenie wydajny. Używałam go z 7 miesięcy. Gdybym go znów spotkała w świetnej cenie to biorę od razu dwa opakowania ;)

Przyjemniaczek

Krem kupiony latem, podczas szybkiego przelotu przez rossman w celu uzupełnienia braków w kosmetykach do golenia, przeleżał na półce do litsopada kiedy potrzebowałem czegoś uniwersalnego na wyjazd służbowy.
Jak każdy facet nie ukrywam, że kosmetyk uniwersalny to jest to co tygryski lubią najbardziej, a ten krem zaskoczył mnie i to bardzo pozytywnie.
Kosmetyk uniwersalny dlatego pozwolę sobie rozpisac poszczególne działania

Krem do twarzy
Intensywnie i bardzo mocno nawilża przez długi czas
moja skóra nie wymaga jeszcze intensywnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej ale zauważyłem po kilku aplikacjach ogólną poprawę kondycji skóry i jej bardzo dobre odżywienie.
Mam cerę wrażliwą z tendencjami do masakrycznego przetłuszczania (w najmniej odpowiednim do tego momencie), która najpierw potrzebuje nawilżenia i odżywienia a dopiero potem matowienae i walki z strefami problematycznymi. Krem po nałożeniu w miare szybko się wchłonął i nie zapchał ale też nie zauważyłem jakiegoś masakrycznego świecenia. Na pewno nie matowi bo to już byłby geniusz..
Nie potrafię powiedzieć jak będzie zachowywał się na twarzy wiosną i latem, może za jakiś czas z edytuje ocenę na podstawie innych pór roku.

Krem pod oczy
Na tubce jest napisane według producenta że „odpowiednio pielęgnuje skore wokół oczu”...
Uwaga! kurtyna w góre...
Mocno nawilża i trochę redukuje podrażnienia... ale nic poza tym..
Kurtyna w dół.. Niektórym to może wystarczyć, ale ja wolałbym dodatkowo aby pomagał zwalczyć cienie czy opuchnięcia.. ale i tak jest poprawnie.

Bonus!!!!
Jakoś pomineli o tym napisać albo wymyślili, że informacją iż „intensywnie ją odżywia i wspomaga regeneracje naskórka” dadzą przekaz podprogowy, że krem daję rade także jako balsam po goleniu.
Otóż sprawdza się rewelacyjnie jako balsam po goleniu! Odżywia bardzo intensywnie, regeneruje podrażnienia, uczucię śćiągniecia na mojej skórze idze w... las. Ponadto krem jest bezzapachowy więc nie miesza się zapachem wody toaletowej. Gigantyczny plus za to!

Cena/Wydajność
Krem kosztuje naprawdę śmieszne pieniądze a ponadto bardzo często jest w promocji w sieciówkach kosmetycznych takich jak rossman hebe itp. itd.. gdzie kosztuje jeszcze mniej... Naprawdę warto go wypróbować, jak waszym mężczyznom bądż tobie samemu nie przypadnie do gustu.. To wasi ojcowie na pewno go polubią.
Tubka jest z miare elastycznego materiału, więć można wycisnąc prawie cały krem, bądź łatwo rozciąć nożyczkami i wydobyć resztę.

Minusy i podsumowanie
Trudno jest mówić o minusach na chwile obecną, na pewno wolałbym aby bardziej dbał o okolice oczu, gdyż tryb życia zmusza mnie do szukania czegoś co w bardziej skuteczny sposób poradzi sobie z cieniami i opuchnięciami. A producent sam zaznaczył ze jest to krem do twarzy i do oczu.

Tak poza tym nie ma się do czego doczepić. Muszę poczekać do wiosny i lata aby sprawdzić jak sobie będzie radził w tym okresie, choć jak wiadomo na lato skóra będzie potrzebować czegoś innego - lżejszego bo sam krem jest treściwy. Używany przez kobiety.. chyba może ich skóre zapchać, ale jest to kwestia indywidualna skóry.
Na krótkie wyjazdy służbowe gdy miejsce w kosmetyczce jest na wage złota zwłaszcza w okresie jesienno zimowym – mój KWC

Ilość zużytych opakowań: 2 po 50ml