Bulldog Skincare, Original Moisturiser (Krem nawilżający do skóry normalnej)

Bulldog Skincare, Original Moisturiser (Krem nawilżający do skóry normalnej)

Średnia ocena: 3.64/5

Krem nawilżający z aloesem, olejkiem kamelinowym i zieloną herbatą. Został specjalnie opracowany, by nawilżać skórę męską bez pozostawiania jej tłustej i lepkiej.
Aloes znany jest ze swoich nawilżających i kojących właściwości, co sprawia, że idealnie nadaje się do pielęgnacji męskiej skóry po goleniu.
Olejek kamelinowy jest bogaty w kwasy tłuszczowe Omega-3, które przyczyniają się do wzmocnienia warstwy ochronnej skóry. Pomaga to utrzymać wilgoć i zapobiegać podrażnieniom.
Natomiast zielona herbata jest znana z właściwości przeciwutleniajacych. Redukuje wolne rodniki i tym samym przyczynia się do spowolnienia procesu starzenia się skóry.
Nie zawierają sztucznych barwników, syntetycznych substancji zapachowych i składników pochodzenia zwierzęcego.

kremy
łagodzące, nawilżające
w tubie
podrażniona, normalna, sucha

Bulldog Original: krem nawilżający, który podbił męskie serce - recenzja po 3 latach użytkowania

Zakup tego wyjątkowego kremu dla mojego partnera miał miejsce trzy lata temu, kiedy marka Bulldog nie była jeszcze powszechnie dostępna w drogeriach. Zwróciła moją uwagę obietnica nawilżenia skóry męskiej twarzy bez pozostawiania uczucia tłustości, co było kluczowe ze względu na skłonność mojego partnera do nadmiernego przetłuszczania się skóry.

Krem ten zasłużył na najwyższą ocenę z plusem, w pełni spełniając obietnice producenta. Nie tylko intensywnie nawilża skórę, ale również nie pozostawia tłustej warstwy po aplikacji i szybko się wchłania, nadając skórze uczucie odżywienia i świeżości.

Jestem niezmiernie zadowolona z faktu, że ten krem nie wywołuje podrażnień, zaczerwienień ani nadmiernej suchości, co jest szczególnie istotne z uwagi na alergiczną skłonność skóry mojego partnera. Od tego udanego zakupu sprzed trzech lat, regularnie wracamy do tego produktu. Wyraźnie widać, że ten krem przypadł do gustu mojemu partnerowi, ponieważ prosi mnie o ponowne sięgnięcie po niego. Dla nas to nie tylko produkt pielęgnacyjny, to już prawdziwa tradycja oparta na pozytywnych doświadczeniach. Nie ma nic lepszego niż zadowolony partner, który docenia skuteczność kosmetyku.

Bogata konsystencja

Produkt posiada bogatą konsystencję, sprawdza się świetnie z bardzo przesuszona skórą. Nie podrażnił mnie, zaczerwienienia oraz podrażnienia stały się znacznie mniej widoczne. Skóra stała się bardziej jędrna oraz odżywiona. Na tę chwilę nie znalazłam wad.

Bardzo fajny krem

Bardzo fajny krem, który świetnie koi podrażnioną skórę. Moja cera jest bardzo nadreaktywna i ten krem jest jednym z niewielu, które rzeczywiście koją, odżywiają i jednocześnie nie zapychają. Pachnie bardzo przyjemnie i szybko się wchłania.
Moim zdaniem nie nadaje się pod makijaż ze względu na treściwą konsystencję, ale na noc jest idealnym opatrunkiem.

Dobre nawilżenie

Krem bardzo dobrze nawilża sucha skórę przy czym nie podrażnia jej. Nie tworzy lepkiego filmu na skórze. Łagodzi podrażnienia. Nawet tuż po goleniu swobodnie go testował. Skóra go nie szczypała. Jest bardzo wydajny. Skóra po jego przetestowaniu jest w lepszej kondycji. Jest elastyczna i nawilżona.

Bardzo dobry produkt

Dobrze nawilża, konsystencja idealna dla codziennego kremu. Jest bardzo wydajny, po około miesiącu nie jestem nawet w połowie opakowania. Zapach na początku może się wydawać specyficzny, ale po jakimś czasie go polubiłem. Do tego bardzo ładne opakowanie, które jest wykonane z ekologicznych materiałów - dla mnie to też duży plus

Boski !

Krem kupiłam dla mojego chłopaka i używam go chyba częściej niż on. Ma świetną konsystencję, przez co szybko się wchłania. Skóra twarzy zostaje nawilżona a olejek kameliowy nadaje piękny zapach. Uważam , że jest to produkt zarówno dla kobiet i mężczyzn. W promocji można go dostać w dobrej cenie.
Jeżeli wahasz się jeszcze nad zakupem, to weź ten krem ! Nie pożałujesz :)

Numer 1 mojego męża!

Krem kupiłam mężowi z polecenia jednej z wizażanek i jak zwykle się nie zawiodłam. Jak wiadomo mężczyźnie ciężko dogodzić, a szczególnie jeśli chodzi o kosmetyki ????
Jednak ten krem stał się ulubieńcem mojego męża! Idealnie nawilża skórę twarzy, łatwo się rozprowadza, jest wydajny i łatwy w użyciu. Zapach jest przyjemny, nie jest drażniący dla nosa.

jest ok, polecam innym

Dobry krem do twarzy o męskim zapachu. Używam tez do rąk, Nawilza doskonale. Zakupilem w rossmanei namiowny pzrze dziewczyne. Jest dosc drogi ale warty swoejj ceny

wspaniały

Dostałem krem od narzeczonej i jestem zadowolony. Krem nawiloza skore, nadaje sie rowneiz po goleniu. Z tej serii uzywam rowneiz zelu, ktory jest rownie dobry.
Ma lekki zapach i krem szybko sie wchalania.

Fajny!

Krem zgodny z opisem producenta. Nawilża, dobrze się wchłania i nie jest lepki. Skóra twarzy mam wrażenie jest lepiej nawilżona, bardziej promienna, jakby mniej podrażniona. Krem w sumie dla facetów, ale ja jako kobieta też się w nim zakochałam :)

jest bardzo ok!

W końcu udało mi się namówić mojego faceta na używanie kremu do twarzy. Przekonała go zabawna nazwa kremu, ale też jego skład. Okazuje się, że faceci też są eko ;) Ten krem naprawdę nawilża, nie lepi się, dobrze się wchłania. Mam wrażenie, że skóra jest mniej podrażniona. Naprawdę fajny produkt!

opakowanie klasa

Co najbardziej mi się spodobało-opakowanie. Jest takie stylowe i wygodne. Chłopak był zadowolony i korzysta z tego do tej pory, a jak się skończy to skoczę po kolejny. Fajnie nawilża i pachnie!