BaByliss, Lokówka do włosów `Curl Secret`

BaByliss, Lokówka do włosów `Curl Secret`

Kategoria

`Curl Secret` to pierwsza na świecie automatyczna lokówka, która pozwala zapomnieć o żmudnym nawijaniu pojedynczych pasm włosów na rozgrzana końcówkę lokówki i długim czasie oczekiwania na właściwy skręt loków.
`Curl Secret` automatycznie wciąga pojedynczy kosmyk włosów, owija go wokół okrągłych ceramicznych elementów grzejnych i po kilku sekundach uwalnia w formie pięknie skręconego loka, po uprzednim sygnale dźwiękowym. Stylizacja odbywa się sprawnie i bez ryzyka zniszczenia włosów.
Dzięki opcji zmiany czasu nagrzewania włosów oraz regulacji temperatury, możliwa jest zmiana wyglądu loków - odelikatnych fal, poprzez sprężyste skręty, aż po mocno skręcone loki.

lokówki

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Świetna lokówka

Zgadzam się z większością pozytywnych głosów na temat lokówki. Przy moich przedłużanych włosach to było must have. Teraz mam nieco krótsze włosy ale i tak czasem jej używam.

Lokówka

Lokówka wygląda nowocześnie, jest w miarę lekka co jest ważne przy układaniu włosow sobie. Loki robi ładne ale wciąga włosy, które ciężko z niej wyciągnąć. Trzeba uważać żeby żaden włosek się nie wplątał

Idealna lokówka

Jestem bardzo zadowolona z jej działania. Prosto się jej używa i robi bardzo ładne i trwałe loki. Nie zdarzyło mi się żeby jakoś szarpała włosy, zawsze gładko je wciąga i wypuszcza, nie muszę się namachać jak przy zwykłej lokówce i też urządzenie pilnuje za mnie czasu kręcenia.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1
  • Łatwość obsługi: 1

Absolutnie jestem na nie

Słyszałam wiele świetnych opinii na temat tej lokówki i już prawie prawie ja kupiłam.... Ale wielkie szczęście że najpierw kupiła ja moja znajoma. Przed imprezą postanowiła mi pokazać jak ona działa i zrobić mi loki na całej głowie. O rany Julek! Jak to dobrze że jej nie kupiłam. Loki były okropne naprawdę. Jak z lat 80. Do tego praktycznie nakręcił się od 1/3 nasady i wyglądały naprawdę brzydko. Pomyślałam ok rozczesze roztrzepie i będzie ładny artystyczny nielad. No niestety. Dalej wyglądały bardzo nieładnie. Do tego ten plastik ciągle trzeszczacy, miałam wrażenie że zaraz coś się urwie. Nie mówiąc już o tym że miałam wrażenie że każde pasmo włosów dosłownie pali się. No nie nie nie

Bardzo dobra

Lokówka jest bardzo lekka i wbrew pozorom prosta w użyciu. Wystarczy, że ustawimy temperaturę i rodzaj wielkości loka a całą resztę ona robi za Ciebie. Bardzo dobrze łapie pasma włosów, nie szarpie ich, nie przycina, automatycznie wie, kiedy się zatrzymać, przez co użytkowanie jej jest bezieczne. Lokowka posiada funkcje jonizacji, dzięki której włosy wyglądają na gładkie i lśniące a loki utrzymują się przez cały dzień. Jestem bradzo zadowolona z jej zakupu.

Ona jest super

jeśli chcesz zrobić loki to tylko lokówką curl secret, mam ją od kilku miesięcy i jestem z niej bardzo zadowolona. Mam długie włosy, więc nakręcanie włosów na zwykłą lokówkę albo nawet i na prostownicę, żeby zrobić loki to był jakiś koszmar, Teraz wkładam pasemko i pasemko automatycznie mi się skręca, robiąc bardzo ładny lok. Przede wszystkim te loki też są trwałe, szybko się robią, nie przypalają włosów. Jestem zachwycona

• Design produktu: 3
  • Łatwość obsługi: 1

Lokówka

Moje uczucia co do tej lokówki na początku nie były zbyt pozytywne - niezbyt poręczna i dość trudna w obsłudze. Jednak po czasie, kiedy nauczyłam się z niej korzystać spełnia moje oczekiwania. Robi piękne loki. Mimo, że moje włosy nie są podatne na skręty ona sobie z nimi radzi. Ostatecznie więc mogę stwierdzić, że jest ona warta swojej ceny.

Bardzo dobry produkt.

Bardzo dobra lokówka, jestem z niej bardzo zadowolona. Nie mam problemów z wkręcającymi się włoskami, lokówka mi się nie zacina, nie przycina też włosów, nie szarpie, Loki utrzymują mi się całkiem długo. Za pierwszym razem to wiadomo, że lokówka jest ciężka w obsłudze, ale jest ona bardzo intuicyjna i szybko się nauczyłam jak się z nią obchodzić. Polecam.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 4

Szkoda pieniędzy

Słyszałam wiele pozytywnych komentarzy na temat tej lokówki i się w niej tak zakochałam że nie były ważne dla mnie komentarze negatywne. Niestety wtedy mogłam przejrzeć na oczy i posłuchać rad mądrzejszych. Teraz sama wiem że ta lokówka nadaje się do kosza. Plącze i wyrywa wlosy, pali je, wkręca. Loki utrzymują się max 10 minut i nie wyglądają dobrze. Jestem bardzo zawiedziona bo liczyłam na to że w końcu będę miała fajny sprzęt do robienia loków ..

Fajna lokówka

Bardo fajna sprawa, ułatwia kręcenie włosów. Łatwa w obsłudze
Kilka minusów to że jest ciężka i przy długich włosach ma trochę problem z zakreceniem i nie wygląda już to tak efektownie.

• Łatwość obsługi: 3

7/10

Ja posiadam model C1200E Curl Secret. Lokówka ma 3 kierunki skrętów loków, funkcję jonizacji, ceramiczną powlokę, wskaźnik dźwiękowy, szybkie nagrzewanie oraz jest bezszczotkowa. Dostałam lokówkę pod choinkę. Byłam zachwycona ale zachwyt minął gdy zaczęłam robić loki, a włosy zaczęły mi się wkręcać w wałek lokujący. Byłam przerażona ! Na szczęście za każdym razem udawało się wykręcić włosy. Prawą ręką lewą stronę głowy nauczyłam się robić bezbłędnie po jakimś miesiącu natomiast prawa strona głowy niestety musiał mi ktoś pomagać... Prosiłam siostrę i szło o wiele szybciej...
Loki wyglądają jak z Hollywood lecz gdy ktoś pomoże je zrobić...
Dużym plusem jest ceramiczna powłoka oraz oraz funkcja jonizacji które nie niszczą włosów.

Świtna

Lokówkę kupiłam pod namową ekspedientki w sklepie i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo prosta w obsłudze. Należy tylko przygotować dość cienkie pasmo włosów (bo inaczej się tak nie zakręcą) , a lokówka sama je wciągnie i wychodzi piękny hollywoodzki lok. Włosy wydają się zdrowsze ,lśniące i gęstsze. Nadaje się do stylizacji włosów na co dzień (po roztrzepaniu efekt naturalnych fal) jak i na okazje. Dzięki tej lokówce nie tylko zaoszczędzimy czas ale też nerwy.