Golden Rose, Nail Expert, Black Diamond Hardener (Odżywka wzmacniająca paznokcie)

Dzięki cząsteczkom czarnego diamentu zapewnia paznokciom większą twardość i wytrzymałość. Zawiera podwójną ilość mikro cząsteczek diamentu oraz składników utwardzających. Tworzy na powierzchni paznokcia twardą i błyszcząca powłokę zapewniając tym samym trwałe wzmocnienie cienkich, słabych i łamliwych paznokci. Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu paznokci oraz odpryskiwaniu lakieru już po 4 tygodniach stosowania.
Delikatnie wstrząsnąć przed użyciem.Nakładać jedną warstwę jako baza na czyste i suche paznokcie i poczekać do wyschnięcia przed nałożeniem lakieru. Regularnie nakładać dwie warstwy raz w tygodniu aby wzmocnić efekt utwardzenia.

odżywki do paznokci
utwardzające, wzmacniające
w buteleczce

Bardzo dobra odżywka

To jest bardzo wydajny produkt. Zostawia lekko mleczną warstwe na paznokciach. Najważniejsze jednak, że pomaga ratowć paznokcie po hybrydzie czy tipsach.
Buteleczka jest czarna i nie pozwala oszacować ile produktu zostało.
Produkt jest dość gęsty. Trzeba nakładać uważając na ilość.
Niestety nie wysycha w sekundzie ale trzeba odczekać około 5 minut.
Można stosować samodzielnie, wtedy paznokcie wygladają jak po zabiegu - japońskiego manicuru; albo pod lakier. Samodzielnie trzyma się bez odprysków ok 3-4 dni.

Bardzo dobra odżywka do paznokci

Odżywki zuzyłam przynajmniej 5 opakowań. Sprawdziła się zarówno pod klasyczny lakier jak i samodzielnie. Jest w stanie wytrzymać solo na paznokciach nawet tydzień. Dobrze wzmacnia, nie powoduje reakcji alergicznej ani nie rozlewa się. Jedyny minus to jej konsystencja - przez to że jest mocno rzadka dosyć szybko gęstnieje w opakowaniu.

Kupiony w: U konsultantki

spodziewałam się czegoś więcej

Wielokrotnie słyszałam, że jest to najlepsza odżywka do paznokci dostępna na rynku i spodziewałam się, że właśnie taka będzie. Niestety moich oczekiwań nie spełniła i jednocześnie rozczarowała, bo naprawdę spodziewałam się po niej wiele. Odżywka w żaden sposób nie wpłynęła na stan moich paznokci. Może (podkreślam może) są trochę twardsze, ale łamią się i rozdwajają w tym samym stopniu. Jedyne co ta odżywka robi to chroni płytkę paznokcia przed przebarwieniem przy stosowaniu kolorowych lakierów. I ładnie wygląda nałożona solo, za co duży plus. Ale trzeba pamiętać, że można nałożyć tylko jedną warstwę, bo przy dwóch już zaczyna schodzić z paznokci warstwami. Z zalet mogę wymienić jeszcze elegancką buteleczkę, ale znowu nie umożliwia ona kontrolowania ilości produktu. Wydajność jest całkiem w porządku. I na dużą pochwałę zasługuje szybkość wysychania kosmetyku na paznokciach. Dobrze było wypróbować ten produkt, ale będę dalej szukać czegoś, co lepiej spełni moje oczekiwania.

Duży plus

Powiem szczerze, że używałam jej jako bazy pod lakier po prostu, i nawet nie zauważyłam kiedy z łatwością mogłam zapuścić dłuższe paznokcie, które się nie łamały! Mam paznokcie, które się rozdwajają odkąd pamiętam i to jest jedna z niewielu odżywek, która jest w stanie wzmocnić moje paznokcie na tyle, żeby się prawie wcale nie rozdwajały, nie jest jednak w stanie zatrzymać tego całkowicie, ale radzi sobie bardzo dobrze. Odżywka mi się skonczyla i nagle paznokcie zaczęły się znów łamać i wtedy zauważyłam, że naprawdę mi pomogła, więc sięgnęłam po kolejne opakowanie i znów jestem na dobrej drodze do długich i twardych paznokci! Polecam gorąco wszystkim z paznokciami z gumy!

Nie bez wad, ale poczciwy produkt

Bardzo lubię markę Golden Rose, jestem miłośniczką ich lakierów holograficznych, ale również inne produkty mi się sprawdziły. Sugerując się dobrymi opiniami, sięgnęłam po tą odżywkę. Używałam ją przede wszystkim jako bazę pod kolorowe lakiery. Opakowanie jest czarne i wygląda ładnie, ale ma wadę, że nie możemy stwierdzić, ile produktu nam jeszcze pozostało. Pędzelek jest odpowiedniej długości i średniej szerokości, można nim swobodnie nałożyć odżywkę. Zapach jest typowy dla lakierów. Jest ona bezbarwna, po jednej warstwie nadaje piękny połysk, taflę. Długość schnięcia jest przeciętna, dla pewności trzeba odczekać chociaż kilka / kilkanaście minut zanim przejdzie się do innych czynności. Nie zauważyłam, żeby przedłużyła trwałość kolorowego lakieru (ale nie miałam co do niej takich oczekiwań), natomiast zapobiegła przebarwieniu czy zniszczeniu płytki i za to duży plus. Kolejnym atutem jest to, że nie spowodowała u mnie uczuleń, podrażnień czy nawet bólu, co niestety zdarzało mi się po odżywkach innych firm. Co do samego wzmocnienia to ciężko mi stwierdzić, jakie mam odczucia, ale dla mnie najważniejszą kwestią była ochrona paznokcia przed przebarwieniem i zniszczeniem przez kolorowy lakier. I jako baza się spisała. Z minusów, ma niestety tendencję do dość szybkiego gęstnienia, przez co z czasem ciężej się jej używa i może powodować powstawanie "bąbelków". Mimo tych mankamentów myślę, że można ją polecić :) Na plus jest dostępność, widuję ją i w internecie, i na stoiskach Golden Rose. Nie wiem, czy zakupię ją ponownie, bo jestem ciekawa nowości.

Zmiana składu czy felerny produkt?

Czy ta odżywka zmieniła ostatnio skład? Bo używam jej od lat i bardzo dobrze mi służyła, przedłużała żywotność pomalowanych paznokci, czułam, że płytka paznokci jest po niej twardsza. Ale kupiłam ostatnio nowe opakowanie, bo stara mi się skończyła i to kompletnie inny produkt. Jak nakładam na pomalowane paznokcie to rozmazuje mi lakier, jest inna w konsystencji, taka rzadsza. Wcześniej tak się nie zdarzało i nie wiem o co chodzi, a nie chciałabym rezygnować z używania tej odżywki, bo do tej pory dobrze mi służyła.

Gruba warstwa

Moje paznokcie u rąk mają tendencje do łamania. Gdy nie używam regularnie czegoś wzmacniającego nie jestem w stanie ich zapuścić. Szukałam czegoś co wystarczy stosować rzadko i nadaje się pod lakier.
Odżywkę zaleca się stosować dwa razy w tygodniu czyli tyle razy ile maluje paznokcie u rąk.
Szybko wysycha, przy pomalowaniu pierwszej warstwy na drugiej ręce pierwsza już się nadaje do nałożenia drugiej warstwy. Nakładam solidne dwie grube warstwy. Od razu czuć, że paznokcie mają swego rodzaju barierę. W jednej sytuacji gdy normalnie najpewniej paznokieć by mi się połamał, mając dwie warstwy tej odżywki do połamania nie doszło. Paznokcie stają się utwardzone. Po kilku miesiącach zapuściłam je na dłuższą długość niż zwykle i dotychczas się nie łamią. Niesamowite.
Po poczekaniu jakiejś minuty nakładam kolorowy lakier, a na sam koniec lakier przyspieszający wysychanie.
Nie zauważyłam, by lakier przez to się rolował ani szybciej odpryskiwał.
Przy stosowaniu 2 razy w tygodniu po 3 miesiącach nadal jeszcze trochę mi jej zostało więc uważam, że jest dość wydajna.

Jedna z lepszych!

Bardzo fajny produkt wzmacniający paznokcie- odżywka widocznie je wzmacnia dzięki czemu paznokcie się nie rozdwajają. Pozostawia bardzo ładny połysk. Przy nałożeniu 2 warstw często odpryskuje, niemniej jednak spisuje się dobrze. Polecam

U mnie zadziałała

Od dawna polowałam na tę odżywkę. Skuszona opiniami i faktem, że nie ma w składzie formaldehydu, byłam bardzo podekscytowana, gdy ją kupiłam. Czy zrobiła na mnie efekt wow? Nie. Jednak zadziałała w całkiem dobry i satysfakcjonujący sposób.
Odżywka ma dobrą konsystencję. Nie jest zbyt rzadka, jak to czasami się trafia. Nie ma też za tępej formuły. Jest dla mnie w sam raz. Nie sprawia problemów w nakładaniu. Schnie szybko. Może nie ekspresowo, ale w dla mnie odpowiednio. Mimo że nie nakłada się jej dużo, to od razu czuć, że paznokcie zyskują na twardości i połysku.
Finalne efekty jej używania bardzo mnie zadowoliły. Paznokcie rosły ładnie, bez przebarwień, bruzd. Nie łamały się, nie rozdwajały. Niemal miesięczna kuracja zdała u mnie egzamin. Teraz, już po jej zakończeniu, powtarzam ją sobie na około tydzień/dwa tygodnie i paznokcie są w fajnym stanie. Nie uniknęłam ponownego, niewielkiego rozdwajania, ale fakt, że pazurki są zdecydowanie mocniejsze i się nie łamią, rekompensuje mi to.

Skuteczna

Skuteczna odżywka do paznokci, zdecydowanie mocno utwardzała i zabezpieczała paznokcie. Stały się mniej łamliwe i trochę szybciej rosły. Odżywka nadawała paznokciom ładny połysk. Jeszcze do niej wrócę.

Jestem nią zachwycona!! Moje paznokcie należą do cienkich, łamiących się, rozdwajających. Już po pierwszym użyciu paznokcie były twardsze. Po miesiącu używania stwierdzam, że tak twardych paznokci nigdy nie miałam. Najlepsza odżywka jaką miałam

Jestem na TAK

Ciężko znaleźć odżywkę do paznokci bez formaldehydu i dodatkowo przystępną cenowo. Dlatego ogromnie się ucieszyłam, kiedy usłyszałam na kanale jednej z youtuberek o istnieniu Black Diamond Hardener. Oczywiście od razu zapadła decyzja o konieczności jej przetestowania.

Przetestowałam produkt, a potem zużyłam niezliczoną ilość opakowań. Według mnie odżywka jest świetna. Co prawda, moje paznokcie są z natury twarde, więc dodatkowo utwardzać ich nie muszę, ale zauważyłam szereg innych zalet tego produktu. Przede wszystkim pięknie wygładza powierzchnię paznokcia i rozjaśnia ją. Po zaaplikowaniu pazokcie zyskują niemal od razu zdrowy wygląd. Są zdrowsze i przestały się rozdwajać. Na plus również sam skład- wspomniany już brak formaldehydu robi robotę. Do tego piękna czarna buteleczka, której minusem jest niestety brak transparentności (nie widać ile produktu mamy jeszcze do zużycia). Bardzo szybko schnie, co jest ogromnie ważne dla mnie- zabieganej mamy rocznego bobasa. Docenią ten aspekt wszyscy, którzy mają wyliczony czas na manicure i nie mogą poświęcić mu ani minuty dłużej ;-)

Produkt nadaje się także jako baza pod kolorowy lakier. Dzięki takiemu zastosowaniu płytka paznokcia jest chroniona przed pigmentem lakieru, paznokcie nie absorbują koloru lakieru, ani nie żółkną.

Dla mnie to najlepsza odżywka do paznokci, jaką dał nam świat w przedziale cenowym do 20 zł. Kocham ją i oby nigdy producent Golden Rose nie wycofał jej z rynku.