Inter Vion, Sztuczne rzęsy w kępkach

Inter Vion, Sztuczne rzęsy w kępkach

Kępki są dostępne w dwóch długościach: medium i short. W opakowaniu jest klej.

sztuczne rzęsy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

FANTASTYCZNY EFEKT

Kępki zakupiłam w celu wykonania makijażu ślubnego. Póki co są w fazie testów:D
Efekt przeszedł moje oczekiwania! Początki nie były łatwe-naklejałam kępki zgodnie z instrukcją z gazety i to był błąd! Kępek tych nie należy dociskać palcem czy patyczkiem! Wystarczy delikatnie je dolepić pęsetą i zostawić-będą się trzymać! Klej bowiem mają niesamowicie mocny. Nie należy też przesadzać z ilością kleju, gdyż będzie widoczny, odrobina wystarczy:)
Testowałam je w przeróznych warunkach - przetrwały 1.5 h na siłowni, a nawet noc ;D Na pewno przetrwają też wesele.
Efekt jest b.naturalny (mam kępki medium), ale ja doklejam je dopiero, kiedy pomaluje rzęsy tuszem. Naklejam 2-3 szt w zewnętrzym kącik i mam efekt "kociego oka", jammi:D Świetny produkt na śmieszne pieniądze. POLECAM, skoro ja nie straciłam oka przy naklejaniu Każda z Was da sobie radę;D

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Najlepsze ze znanych mi

Bardzo fajne - i ładnie się prezentujące - pudełeczko z jeszcze fajniejszymi w środku rzęskami. Miałam do czynienia z paroma tego typu wymanalzkami (mam tu też na myśli sztuczne rzęsy) i te jak do tej pory wiodą prym w mojej klasyfikacji. Mam kępki krótkie (nie było tych dłuższych jak kupowałam), jak dla mnie mają idealną długość bo wyglądają BARDZO naturalnie. Przystrajam nimi (około 7 kępek na jedno oko) zewnętrzne kąciki oczu co wygląda przeuroczo :) Klej jest świetny! T to prawdziwa rzadkość, wystarczy choćby przytoczyć przykład bublowatego mazidła dodawanego do rzęs H&M. Ten kleik naprawdę działa! Rzęski rewelacyjnie się aplikuje, nic się nie babrze i nie brudzi, a same rzęsy lądują ładnie przy linii naturalnych rzęs. Wystarczy zarezerwować 10 minut i mamy oczy gotowe na nocne szaleństwa!

Używam tego produktu od: lata 2008

Rewelacja

Te rzęsy są najlepsze. Miałam już kępki Art Deco, Kryolan, Adrell... Jakościowo podobne są kępki Art Deco, ale są cztery razy droższe. Kryolan są bardzo "rzadkie".
Któreś z wymienionych wyżej kępek często niszczyły sie przy odrywaniu ich z opakowania :]

Ostatnio spotkałam dziewczynę która nosi kępki od kilku lat na codzień i podziela moją opinię. Kępki Inter Vion nie mają sobie równych - niska cena + wysoka jakość
Ponieważ inne kępki sprzedawane są przeważnie bez kleju oceniam tylko kępki. Kleju nie używałam bo mam do tego celu inny (Art Deco) Ale dla sprawiedliwości odejmę gwiazdkę przy trwałości, chociaż rzęsy są dla mnie idealnym produktem.

Jeżeli ktoś narzeka, że kępki Medium wyglądają nienaturalnie, niech kupi krótsze. Albo nie przykleja sztucznych rzęs jeśli stawia na naturalność ;)

Trudność nakładania to kwestia wprawy. Sama mogę napisać, że gdy nakładam klientkom efekt jest o wiele lepszy niż gdy próbuję na sobie :)

EDIT
Dzień w którym napisałam tę recenzję niech będzie przeklętym :D
Dziewczyny ruszcie się czasem na świeże powietrze i poszukajcie po drogeriach bo to polska popularna marka i nie ma problemu z zakupem. A jak już kogoś nogi bolą to jest allegro :)

Używam tego produktu od: około 4 lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Jest ok :)

Jezeli u kogoś wyglądają nienaturalnie to juz chyba kwestia rzęs a nie produktu...posiadam dwa opakowania roziaru medium i jestem bardzo zadowolona.Ogolnie posiadam dość gęste rzęsy i kępki medium wyglądaja w moim przypadku naturalnie i delikatnie.Zadnego wulgarnego efektu.Tylko ten bialy klej jest troche bez sensu,ale wprawne nalozenie i go nie widać.
Troche już ich używam i nikt nie zauwazyl,zeby to byly sztuczne co wiecej nikt nie chcial w to uwierzyc :)
polecam

Używam tego produktu od:miesiąc

nie sądzę...

Jako przyszła Panna Młoda zafundowałam sobie kępki, Medium Black i - w przystępie optymizmu - po powrocie do domu natychmiast upiększyłam nimi oczka.. No nie wiem. Niby jak mam komukolwiek wmówić, że to moje własne, naturalnie długie rzęsy? :) :) Mimo iż uszczęśliwiłam nimi tylko zewnętrzne kąciki, efekt był wysoce nienaturalny... :/ No i ten biały krem... Zdecydowanie: NIE:)

nie przekonały mnie

Mam wersję Medium Black.
Nie jestem zadowolona. Może wizażanki, które oceniały przede mną mają wprawę w sztucznych rzęsach. Ja kupiłam poraz pierwszy i tak się namęczyłam, że już kilkakrotnie rzuciłam je w kąt. Same rzęsy są bardzo fajne, ale ten klej do niczego się nie nadaje, do tego pojawia się problem iż zasycha on na biało, zamiast zmienić kolor na bezbarwny. Nieestetycznie to wygląda. Dodatkowo dość kiepsko się je przykleja i tyle z tym pracy a efekt dość średni.
Same rzęsy zatem polecam, ale tylko i wyłącznie z innym klejem.
Co do odporności o dziwo muszę dać plusa, bo jak już się złapią to przetrwają wszystko.

Ilość zużytych opakowań:wciąż męczę pierwsze

ładny efekt

To pierwsze sztuczne rzęsy, jakich spróbowałam., dlatego nie wiem czy następne opakowanie kupię ponownie tej samej firmy, czy może spróbuję coś innego.
Rzęsy ogólnie łatwo się nakłada, spodziewałam się większych trudności. Bardzo ładnie wyglądają, dają bajkowy, ale delikatny efekt (przyklejałam po 4 kępki w kąciku).
Nie dałam pięciu gwiazdek, ponieważ po nałożeniu na eye liner było widać biały klej. Być może muszę jeszcze popróbować i postarać się nałożyć go mniej. Przy nakładaniu na makijaż bez linera, wszystko wygląda ładnie i w ogóle nie widać miajsca doklejania.
Po odklejeniu rzęsy wyglądają jak nie używane :) czyli można ich dość długo używać.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

gorąco polecam!

przed balem wyprobowalam ich trwalosc zeby nei miec niespodzianek w trakcie imprezy, przetrwaly caly dzien, nawet mycie glowy ich nie ruszylo. Dopiero palcami udalo mi sie je oderwac:)
po prostu swietne
ps. uzywalam ich tylko w kacikach oczu

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jeszcze na długo wystarczy

Polecam !

Rzęski są cudne..nie jestem zwolenniczką całkowicie sztucznych doklejonych rzęs z nienaturalnym efektem, a te kępki były dla mnie rozwiązaniem :)
Wypróbowałam z ciekawości na siostrze - była zachwycona i zrobiła furorę na imprezie ;)
Sama wypróbowałam je na sylwestra i byłam równie zadowolona.
Klej ok - nie ma co narzekać przy tak niskiej cenie - to 10zł a nie 80zł, nie uczula, nie podrażnia, łatwo go usunąć
Rzęski - kępki to naprawdę dobry pomysł - przyklejach gdzie chcesz - dodatkowo można maznąć je tuszem
Wystarczają na dużą ilość użyć !
Polecam wszystkim - za taką cenę WARTO !

Używam tego produktu od:ok.2 lat (na specjalne okazje)

świetne

To moje pierwsze rzęsy.Moje rzęsy są mało widoczne,a tuszu niezbyt lubię używać ze względu na ograniczenia.JEdnak musiałam podkreślić je,ponieważ wybierałam się na wesele i zaryzykowałam kupując w ciemno.

+wytrzymałe - od 13 do 5 rano nic ich nie ruszyło,dopiero mocne tarcie mleczkiem do demiakijażu
+świetny efekt - naturalny lub lekko naciągnięty wg.życzenia
+przystępna cena - opakowanie wystarcza na 3-4 razy conajmniej;

Jedyny minus wszystkich rzęs,to nakładanie - sama bym nie zaryzykowała.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: jeden rządek

Bardzo dobre.

Sztuczne rzęsy kupiłam na bal gimnazjalny i spisały się znakomicie :) Miałam tą dłuższą wersję i byłam z nich zadowolona. Użyłam kleju dołączonego w opakowaniu który się sprawdził ponieważ żadna z kępek się nie odkleiła przez całą zabawę. Przykleiłam je w zewnętrznych kącikach - bardzo ładnie podkreśliły oczy i nadały ładny kształt. Produkt na 5, z pewnością mogę je polecić.

Używam tego produktu od: użyty raz

nie dla mnie kepki

zakupilam kepki z miesiac temu i nie daje sobie z nimi rady. za zadne skarby nie moge ich przykleic, to wina moich dwoch lewych rak...nie mowiac juz o ich dluzszym pozostaniu na rzesach. wyprobowalam rozne sposoby: palcem,pesetka, dociskanie,przyciskanie i nie chca zostac na swoim miejscu. i tak sobie leza w tym pudeleczku bezuzytecznie
edit 08,06,2007
zmieniam zdanie dodaje gwiazdke, bo rzeczywiscie kiedy nauczy sie je poprawnie przyklejac- mnie zajelo to cale wieki- efekt jest piorunujacy. swietnie leza, doskonala przyczepnosc, zalotnosc spojrzenia gwarantowana
nie wiem czy kupie bo jak mi sie zuzyja to wyprobuje moze caly pasek
Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: