Inter Vion, Sztuczne rzęsy w kępkach

Inter Vion, Sztuczne rzęsy w kępkach

Kępki są dostępne w dwóch długościach: medium i short. W opakowaniu jest klej.

sztuczne rzęsy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

gdyby ne gumowaty klej...

Za ta cene nie liczylam na wiele i tak jest,czyli kepki ogolnie sa dobraj jakosci wszystkie rowne i ładnie wykonczone,jezeli codzi o klej to w opakowaniu nie wysycha jest on bialy ale na oku robi sie czarny takze jest prawie niewidoczny To prawie znaczy ze gdy wyschnie jest to zwykla guma taka ciagnaca sie na wszystkie strony.takze jak rzesa odpadnie a dzieje sie tak nastepnego dnia przy zmywaniu makijazu to na wlasnych rzesach pozostaje ten ochydny klej i ciezko go sciagnac zlepia inne rzesy ale wybaczam jeszce do nich wroce.Ogolnie efekt jest malo zauwazalny nawet jesli jakas kepka odpadnie nikt tego nie zauwazy...

Używam tego produktu od:tyg

Polecam!

Cena zadowalajaca, bo 10 zl za kepkki od razu z klejem to praltycznie niewiele, zwlaszcza ze sam klej innhych firm kosztuje ok 40 zl. Ja z buteleczka kleju nie mialam takich problemow jak poprzedniczka. Da sie go zakrecic a wiec nie wysycha. kepki dobrej dlugosci- mialam wersje medium, ewentualnie przyklejajac je na srodku oka troche je skracalam. Niestety przyklejenie wymaga troche wprawy, ale nie jest tak zle, kwestia 2 wyprobowan ;)
wytrzymuja dlugo ;) placz wiatr deszcz ;p calonocna impreze. polecam ;) wg mnie warto

Używam tego produktu od:2 ty6godni

Nawet dla łamagi!

Czyli dla mnie :)
Największą ich zaletą jest fakt, że udało mi się je "zamontować". Miłe Panie, jeśli ja potrafię, każdej z Was się uda!
Wyglądają bardzo naturalnie - ja przykleiłam po trzy kępki w zewnętrznych kącikach oczu i nikt nie zauważył ich obecności. Oczy zaś wyglądały demonicznie (albo anielsko, co w tym przypadku na jedno wychodzi).
Klej jest dobrej jakości - rzęsy trzymają się całą noc, nie odpadają ani w wysokiej temperaturze, ani pod wpływem wilgoci, ani przy przypadkowym dotknięciu oka.
Za to tubka z kleju to jakaś katastrofa - przynajmniej ten egzemplarz, który mam. Przekłucie jej otworku wymaga tak mocnego nacisku, że chcąc - nie chcąc miażdżymy tubeczkę i po przebiciu otworu klej zostaje z niej wypchnięty w dużej ilości. Nie to jest jednak najgorsze. najgorsze jest to, że nie można jej zakręcić, bo gwint nie trzyma i, siłą rzeczy, klej jest jednorazowego użytku. Zasycha na amen.
Może mam wybrakowany egzemplarz. Postaram się kupić nowy, bo efekt wart jest odrobiny zachodu.

Używam tego produktu od: raz użyłam

Sprawdziły się

Kupiłam je z okazji wesela (wersja medium). Najpierw użyłam ich kilkakrotnie w celu nauki przyklejania i testu trwałości:)
Jednak prawdziwy chrzest bojowy kępki przeszły podczas wesela - wytrzymały w sumie kilkanaście godzin intensywnego użytkowania i wyglądły rewelecyjnie, nawet jedna kępka nie odpadła.
Polecam!!!
ps. moje kępki medium przycięłam, bo były baaaardzo długie:)

Używam tego produktu od: 4 użycia w tym 1 wesele;)

super

w czasie wizyty w salonie, mój fryzjer patrzył i patrzył w moje oczy... i powiedział: super są te rzęsy:)

Ja też tak uważam. Polecam. Długo sie trzymają i jest ich dużo więc opakowanie starcza na bardzo długo. Aha no i nie wyglądają mocno sztucznie więc komicznego efektu nie ma:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Kocie oczy :D

Słyszałam bardzo dobre opinie o tych kępkach, więc wiedziałam, że będą niezłe. I nie pomyliłam się! Bałam się troszkę, że klej nie będzie trzymać, ale po długiej imprezie okazało się, że żadna kępka nawet się nie poruszyła. Może to też dlatego, że używam tylko po 3-4 po bokach. Efekt kocich oczu gwarantowany :D Gorąco polecam, szczególnie, że cena jest kusząca. Kępka starcza na okolo 3 zastosowania, tylko mam problem ze zdejmowaniem pozostałości kleju, wtedy często kępka się niszczy, ale może to moja wina.
4 i 3 gwazdki, bo nie mam porównania do ArtDeco. Może niedługo się na nie szrpnę... :)

można..

mam wersję medium. Rzęsy wykonane są całkiem przyzwoicie, nie moge im nic zarzucić. Przy umiejętnym doklejeniu efekt jest bardzo naturalny, trudno się dopatrzyć jakiejś sztuczności, wyglada to tak jakby natura obdarzyła nas bajecznie długimi rzęsami. :)
Niestety z trwałością tego efektu już gorzej.. a to z winy marnej jakości kleju.. Słabo się trzyma i tyle. Idąc na całonocną hulankę ryzykujemy, że rzęsy odkleją się w najmniej oczekiwanym momencie, niestety..
Klej nie uczula, latwo się usuwa,ale jest mało wydajny