Philips, Prostownica do włosów Straightener HP 8372/oo MoistureProtect

Philips, Prostownica do włosów Straightener HP 8372/oo MoistureProtect

Technologia czujnika prostownicy Philips MoistureProtect pozwala utrzymać zrównoważone nawilżenie włosów. Czujnik diagnozuje włosy 30 razy na sekundę i dobiera do nich taką temperaturę, aby zachowały naturalne nawilżenie. Do 57% zachowanego nawilżenia (po jednym użyciu, badanie z 2013 r.)
Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski włosów, dodając fryzurze blasku i połysku. W rezultacie włosy stają się gładkie, lśniące i proste.
Ruchome płytki zmieniają położenie, aby dostosować nacisk na włosy. Chroni to strukturę włosa przed uszkodzeniem i zmniejsza prawdopodobieństwo jego złamania.
Czujnik MoistureProtect reguluje temperaturę płytek prostujących, aby dostosować ją do potrzeb włosów i chronić włosy przed przegrzaniem.
Ta prostownica utrzymuje bardziej stałą temperaturę, przez co zapewnia stabilne rezultaty. Jej grzałka o wysokiej mocy umożliwia prostowanie włosów w łagodniejszej temperaturze i układanie zamierzonej fryzury. Stylizacja jest szybsza, ponieważ do wyprostowania włosów wystarczy mniej pociągnięć.
Grzałka o wysokiej mocy gwarantuje krótki, 15-sekundowy czas nagrzewania.
3 ustawienia temperatury (200/175/150°C) współpracujące z czujnikiem umożliwiają prostowanie w temperaturze najodpowiedniejszej dla Twojego typu włosów.

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Łatwość obsługi: 5

Nie, nie i jeszcze raz nie!!

Moje włosy nie należą do skomplikowanych. Delikatnie puszą się i falują. Prostownicy używam tylko i wyłącznie do tego, żeby włosy „doprostować” i wygładzić. Do tej pory wierna byłam marce Babyliss. Moja poprzednia, której używałam latami (ok. 6 lat), zaczęła szarpać i wyrywać włosy. Zdecydowałam się na zmianę. Nie wiem, zupełnie nie potrafię wytłumaczyć tego ZAĆMIENIA, podczas którego zdecydowałam się na Philips. Jako osoba, która na punkcie włosów ma bzika, jestem dość wymagająca wybierając urządzenia i kosmetyki do włosów. Co mogę powiedzieć o Philips Mouisture Protect? Niestety nic dobrego. Jedynym plusem, który dostrzegłam, co jest w zasadzie bardziej zasługa sklepu, niz samego urządzenia - mogłam oddać ja w pełnym zwrocie gotówki, a chwile później kupić inny, cudowny sprzęt. Bez obrazy dla innych użytkowniczek, ale ktokolwiek ocenił te prostownice na maksymalna ilość gwiazdek, widocznie nigdy nie trzymał w dłoni profesjonalnej prostownicy.
Prostownica zamiast wygładzać włosy, puszyła je jeszcze bardziej. Ciężko tez powiedzieć, żeby włosy były wyprostowane. Nie widziałam w zasadzie żadnej różnicy, po użyciu jej (przed użyciem prostownicy, włosy wymodelowane szczotka). Mimo, ze prostownica była nowa, od pierwszego użycia szarpała włosy.
Urządzenie niewarte uwagi, cena z kosmosu, prawdopodobnie przypisana marce.

NIE POLECAM, chętnie za to wymienię się doświadczeniami na temat sprzętów wartych polecenia z innymi użytkowniczkami.

Bardzo dobra

Prostownicę zakupiłam w 2015 roku. Jestem z niej bardzo zadowolona mimo, iż nie prostuję już włosów codziennie to w tamtym okresie była używana parę razy w tygodniu i nie widać było na włosach żadnych nowych uszkodzeń. W 2016 roku prostownica po prostu przestała działać – oddałam na gwarancję i wróciłam na chwilę do starej prostownicy - jak najbardziej zauważyłam że włosy dużo gorzej wyglądają po wyprostowaniu. Z utęsknieniem czekałam, aż producent uzna gwarancję i będę mogła ponownie używać prostownicy Philips także musi mieć ona coś w sobie skoro tak za nią tęskniłam ;) producent uznał gwarancję i dostałam całkowicie nową sztukę.
Włosy po wyprostowaniu są miękkie, lśniące, szybko się nią pracuje, włosy nie elektryzują się plus oczywiście prostownica nie pogarsza ich kondycji, no i piękny kobiecy wygląd który cieszy oko przy użytkowaniu. Polecam

Prostownica Philips straightener HP 8372/oo MoistureProtect

Dostałam ja w listopadzie od męża w prezencie na początku nie byłam przekonana czy chce zmieniać swoją stara prostownice bo przecież jest dobra .... wszystko się zmieniło gdy ja odpakowalam ! Jest przepiękna ???? idealna dla kobiet w tym połączeniu kolorystycznym do tego moja dobra prostownica okazała się beznadziejna ???? ta na najniższej temp robi większa robotę o wiele razy szybciej niż poprzednia plus po kilkunastu użyciach widać ze mniej niszczy włosy ???? z łatwością można je również nakręcić na niej i to również w mega szybkim czasie jak dla mnie super

• Łatwość obsługi: 5

Najlepsza prostownica jaką kiedykolwiek używałam! Mam bardzo długie włosy i wcześniejszych prostownicach które używałam często wplątywały się w płytki przez co zazwyczaj pozbywałam się boleśnie kilku włosów. W prostownicy MoistureProtect nie zdarzyło się to ani razu. Bardzo szybko się nagrzewa, jedno przejechanie wystarcza by pasmo włosów było prościusieńkie. Funkcja kontroli nawilżenia włosa pozwala chronić włosy przed zniszczeniem co na pewno przyda się osobom które bardzo często prostują włosy. Do tego jonizacja dzięki której włosy nie elektryzują się i nie puszą. Powtórzę się - najlepsza prostownica jakiej kiedykolwiek używałam. Polecam wszystkim jest warta swojej ceny.

Świetna !

Prostownica o pięknym wykonaniu w bardzo neutralnych kolorach od razu przypadła mi do gustu. Prosta w obsłudze, w opakowaniu z pokrowcem. Posiada przyciski regulujące temperaturę, jak i przycisk który sam ma dobierać temperaturę do rodzaju włosa.

Przyciąga spojrzenie

Prostownica z wyglądu jest bardzo ładna, biel połączona z różem idealnie współgra. Nie widzialam jeszcze ładniejszej prostownicy od tej. Prostowanie włosów Moisture protect jest przyjemne, łatwe i szybkie. Cena za produkt jest wysoka ale uważam że warto.

• Trwałość / wykonanie: 4

nie warto

bardzooo sie zawiodlam. Prostownica okropnie pali wlosy. Ten caly bajer Moisture Protect to tylko zwykly chwyt reklamowy nic wiecej. Moje wlosy sa popalone jak po zadnej prostownicy ! Zamyka luske wlosa - to jakas kompletna bzdura - wlos jest popalony i rozdwojony! Jestem komplnie rozczarowana i na pewno jej nie polece.

• Łatwość obsługi: 4

nic specjalnego

Nie wiem dlaczego takie ochy i achy dla tej prostownicy...
Moim zdaniem jest przereklamowana. Na moich włosach nie zrobiła efektu 'wow!' chociaż po tyle pozytywnych opiniach myślałam, że tak będzie. Naprawdę nie robi innego efektu niż prostownica za 50 zł... a za tą trzeba zapłacić aż 350! :O Wygląd jedynie jest na plus, połączenie różu z bielą to coś fantastycznego, w dodatku bardzo szybko się nagrzewa. Jest dość poręczna, chociaż przyciski do temperatury często przeszkadzają podczas użycia. I na tym koniec... a szkoda, bo bardzo lubię markę Philips i myślałam, że ponownie pozytywnie się zaskoczę.

idealna!

Mam ją kilka tygodni, jedyną wadą było to ze przyszła lekko porysowana do wymiany, tak to sam wygląd urzeka, mam 3 stopnie regulacji moim zdaniem tu mogło być więcej, ma długi kabel co sobie cenie, wyłącza się sama w razie co, jedyny minius to chyba cena, a tak to wszytsko super :)

• Łatwość obsługi: 5

Prostownica do włosów - najlepsza ze wszystkich!

Zdecydowanie polecam ten produkt. Przede wszystkim wygląda obłędnie! Jest elegancki, design, fantastyczna złota kolorystyka. Nagrzewa się błyskawicznie, po uzyciu prostownicy włosy nie elektryzują się i wyglądają super. Prosta w użyciu, lekka, niezwykle skuteczna. To zdecydowanie produkt XXI wieku - dla kobiet zapracowanych i zabieganych, ale zawsze mających na uwadze swój wygląd, aprzede wszystkim fryzurę. Nie wyobrażam sobie juz dziś mojego życia bez tej prostownicy! Polecam!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Dla mnie bomba!

Prosownica urzeka już na wstępie swoim wyglądem - biel w połączeniu z różowym złotem prezentuje się nie tylko bardzo kobieco, ale przede wszystkim elegancko. Ogromnym plusem jest długi i obrotowy kabel, dzięki któremu prostowanie włosów jest bardzo wygodne. Prostownica nagrzewa się błyskawicznie , w kilkanaście sekund. Do wyboru są trzy rodzaje temperatury- jak dla mnie taka skala jest w zupełności wystarczająca. Po raz pierwszy spotkałam się też z ruchomymi płytkami- w moich poprzednich urządzeniach tego nie było, a przyznam szczerze, że ruchome płytki bardzo popasowały moim włosom. Dzięki nim nacisk nie jest tak mocny, więc włosy nie łamią się i nie niszczą. Prostownica swoje zadanie spełnia bardzo precyzyjnie- dokładnie prostuje włosy już za jednym pociągnięciem. Nie muszę każdego pasma prostować po kilka razy,jak zdarzało mi się w przypadku innych urządzeń. Zatem zaoszczędzam sporo czasu, bo prostowanie włosów z prostownicą Philipsa odbywa się błyskawicznie. Jak dla mnie prostownica Moisture Protect jest najlepszą z dotychczas stosowanych przeze mnie sprzętów. Nie wysusza i nie niszczy włosów, dba o ich odpowiedni poziom nawilżenia. Włosy są idealnie wygładzone i lśniące a dzięki jonizacji nie elektryzują się. Serdecznie polecam tą prosownicę ! Z moimi wiecznie puszącymi się włosami radzi sobie doskonale :)

wszystko fajnie, ale...

no właśniue, mam kilka ale. Recenzja powyżej jest żywcem ściągnięta z opakowania prostownicy, co sprawia wrażenie nieszczerej, pisanej przez pracownika philipsa, żeby wszędzie było o tym głośno. Ponadto, funkcja moisture protect, ma sama ustawiać tewmperaturę? jasne... włączyłam na początku na 200 stopni, by wyprostować grzywke, potem włączyłam funkcję moisture protect z nadzieja, że prostownica sama zmieni temperaturę.... tereferekuku. cały czas włączone było 200 stopni, choć włosy przy twarzy mam bardzo zniszczone i suche, więc powinny być prostowane temperaturą 150 stopni, a z tyłu są dość zdrowe, ale jak wszędzie bardzo cienkie więc temp. 175 byłaby optymalna. Poza tym porstownica ma do wyboru tylko 3 różne temperatury nagrzewania. \\Ogółem fajna, ale jak dla mnie przereklamowana

Używam tego produktu od: 9 grudnia 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, ciągle używam