Ziaja, Med, Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 10%, Krem do rąk

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Krem do rąk Ziaja Med Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 10%:
- zapewnia ulgę suchej skórze dłoni.
- regeneruje barierę ochronną,
- nawilża i zmiękcza naskórek,
- wygładza spierzchniętą, przesuszoną i szorstką skórę.

sucha
regenerujące
kremy do rąk, kremy do stóp
w tubce

Bardzo przyjemny krem

Krem ma gęstą formułę. Bardzo dobrze się rozprowadza po dłoniach. Ja lubię go też używać na stopy. Nakładam grubą warstwę na noc a rano mam nowe dłonie i stopy. Zapach bardzo przyjemny. Krem po aplikacji nie lepi się, ani nie zostawia lepiej warstwy. Na zimę jest to moje zbawienie.

Cudo z mocznikiem do dłoni

Ziaja, Med, Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 10% to naprawdę świetny krem do rąk. Idealnie sprawdzi się przy skórze suchej i bardzo suchej. Oraz u ludzi którzy często przebywają na świeżym powietrzu niesprzyjających warunkach pogodowych (mróz ,wiatr silne słońce) Dzięki zawartości 10% mocznika szybko nawilża i regeneruje spierzchniętą skórę dłoni. Nadaje się do codziennego użytku a w miarę potrzeby można używać go kilka razy dziennie. Krem silnie nawilża wygładza skórę dłoni i ją regeneruje. Znajduje się wygodnej tubce z zamknięciem typu klik co bardzo ułatwia aplikację kosmetyku. Chętnie noszę go ze sobą w torebce bo tubka jest mała a lubię mieć go pod ręką. Zapach trudno określić jak dla mnie jest bezzapachowy. Wypróbowałam już wiele kremów do rąk i ten zdecydowanie jest gdzieś w czołówce. Do tego mam bardzo przystępną cenę około 15 zł i jest dostępny w drogeriach typu Hebe czy Rossmann a także w drogeriach internetowych i sklepach firmowych Ziaja. Jest bardzo wydajny i szybko się wchłania. Linii Ziaja med z mocznikiem jest również świetny balsam do ciała który również polecam. Ja nie raz na pewno jeszcze po niego z przyjemnością sięgnę a wam już teraz go polecam.

krem do rąk

Miałam skórę popękaną i czerwoną. Poleciła mi go farmaceutka. Po nałożeniu moje ręce piekły, a czerwone plamy tylko się zaogniły. Krem przynosi ulgę w momencie gdy nie masz żadnych zaczerwień. Próbowałam go używać po zniknięciu mojej egzemy i muszę przyznać że faktycznie nawilża i regeneruje. dla delikatnych rąk może być jednak za mocny.

Świetnie nawilża i pielęgnuje dłonie

Krem z mocznikiem do rak bardzo dobrze się sprawdza gdy mam wysuszone dłonie, po pracy i w domu, idealnie pielęgnował moje dłonie zimą. Krem ma dość gęstą konsystencję, dobrze chroniącą dłonie, dobrze się wciera i dobrze wchłania. Sprawia ze moje dłonie są zaopiekowane.

Nazwa, zmiękcza i wygładza skórę

Krem do rąk stosuję kilka razy dziennie. Moje dłonie mają tendencję do przesuszania się. Ten krem od Ziaji zapewnia moim dłoniom komfort.. Doskonale nawilża skórę, zmiękcza i wygładza. Ma przyjemną średnio gęstą konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze i szybko wchłania nie zostawiając na skórze lepkiej warstwy. Jest bardzo wydajny. Opakowanie umożliwia wygodne wydobycie odpowiedniej ilości kremu. Zapach nie do końca mi odpowiada.

Bardzo dobry krem do rąk

Lubię produkty marki Ziaja - są tanie, a jednak naprawdę dobre. Taki jest również ten krem do rąk. Zamknięty w poręcznej tubie o oszczędnej szacie graficznej łatwo się wydobywa. Jest wydajny. Naprawdę stanowi ratunek dla przesuszonej, podrażnionej skóry dłoni. Przyniół dużą ulgę nawet popękanym dłoniom mojego męża, a z tym naprawdę nie każdy krem sobie radzi. Ma odpowiednią konsystencję, mimo treściwej formuły szybko się wchłania. Wygładza skórę dłoni i zabezpiecza przed nadmiernym wysychaniem. Skóra jest odżywiona i młodziej wygląda, a dłonie są delikatne. Według mnie to świetny krem w dobrej cenie. Polecam zwłaszcza na zimę.

średni

jak dla mnie to krem taki 5/10 i już piszę dlaczego. Skład dość dobry, opakowanie standard dla Ziaja czyli taki typowy Ziajkowy. Cena jak Ziaja to nawet przystępna. Zapach taki specyficzny jak dla kosmetyków z mocznikiem. Konsystencja ok nie mogę się doczepić ale niestety nie wchłania się szybko i jest dość lepki a ja nie przepadam za takimi więc niestety odstawiłam go dlatego nie jest to dla mnie. Użyłam go kilka razy na noc i skóra stała się dość delikatna ale ze względów lepkości nie używałam go dłużej więc nie mogę napisać o jakiś lepszych efektach.

Mój ratunek na dłonie

Krem do rąk chyba z najwyższą zawartością mocznika na rynku. Często myję i dezynfekuję ręce, więc są przesuszone oraz szorstkie, wiele kremów działa tylko chwilowo, dlatego szukałam czegoś co na długo pozwoli cieszyć mi się gładką i nie ściągniętą skórą. Krem ten jest w dużym, ponad przeciętnym opakowanie bo aż 100 ml, co jest ogromnym plusem. Klasyczne opakowanie w tubce, charakterystyczne dla Ziaja. Minimalistyczna grafika zawiera wszystko co potrzebne, łatwo jest znaleźć do czego dany kosmetyk jest :) Formuła jest gęsta i dość, ma delikatny i subtelny zapach. Półpransparentna konsystencja początkowo przy wcieraniu się zabiela i szybko wchłania. Trzeba uważać z ilością gdyż będzie spore uczucie ciężkości na skórze. Efekt po wsmarowaniu jest oszałamiający. Idealnie gładkie i miękkie dłonie. Ukojone, nawilżone i zregenerowane. Formuła jest nietłusta, więc takiego uczucia nie ma po nałożeniu tego kremu.
Idealny jest pod każdym względem. Nawet jak nie używam go kilka dni to skóra długo jest w dobrym stanie.
To bardzo wydajny kosmetyk, więc jest u mnie w użyciu przez cały rok, nawet teraz - latem.
Niedrogi i dostępny w wielu miejscach stacjonarnie. Ideał do suchych i spierzchniętych dłoni.

Mocne nawilżenie dłoni

Latem więcej czasu spędzam na słońcu, wykonując drobne prace na zewnątrz więc moje przesuszone dłonie potrzebują podwójnej dawki nawilżenia. Krem zakupiłam skuszona niską ceną i nie zawiodłam się.
Balsam idealnie nawilża suchą skórę. Szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu na dłoniach. Ma delikatny zapach co jest dla mnie również plusem.
Duża poręczna tubka, za przystępną cenę.
Kiedyś nie lubiłam kosmetyków Ziaja, ale to już kolejne zaskoczenie tej marki. Oczywiście pozytywne.

Cudo

Najlepszy krem do rąk jaki miałam dotychczas do przetestowania. Bardzo nawilża i daje ulgę. Wygładza skórę i sprawia że jest miękka w dotyku. Przez to że zawiera mocznik ma działanie ultranawilżające. Jest dość wydajny i najlepszy w działaniu

Godny polecenia

Jest to jeden z lepszych kremów do rąk, który do tej pory miałam.
Otula dłonie na długo, choć na początku czuć jego lepkość, po chwili jednak się wchłania nie pozostawiając tłustej skóry.
Dłonie stają się nawilżone i zregenerowane.
Bezzapachowy, choć w kremie do rąk lekka nuta zapachowa mogłaby być.

Super nawilżający

Krem do rąk jest nawilżający, wygładzający i regenerujący na dysfunkcje suchej skóry z mocznikiem 10%. Krem jest vege i przebadany jest klinicznie, nadaje się do suchej, wrażliwej i alergicznej skóry. Kosmetyk jest w białej tubce z zamknięciem na klik, bardzo wydajny i ekonomiczny. Krem do rąk jest o pojemności 100 ml, barwy białej o konsystencji gęstego kremu, bezzapachowy, bardzo szybko się rozprowadzaj, wchłania i pozostawia skórę miękką i nawilżoną i delikatną w dotyku. Kosmetyk nie uczula, nie powodują swędzenia skóry.