Glov, Hydro Demaquillage Quick Treat (Mini rękawica do poprawiania makijażu)

Glov, Hydro Demaquillage Quick Treat (Mini rękawica do poprawiania makijażu)

Aby usunąć rozmazany tusz lub nadmiar różu czy cieni do powiek wystarczy nałożyć Glov Quick Treat na palec, zwilżyć wodą i przetrzeć konkretny fragment skóry – mikrowłókna działają jak magnes i przyciągają cząsteczki kosmetyków. Po poprawieniu makijażu produkt należy uprać w ręku za pomocą szarego mydła, wypłukać i odwiesić do wysuszenia.

do oczu, do twarzy, do ust
pojedyncze
inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jest ok

Rekawicą tego bym nie nazwała, bo to jest idealne na wskazujący palec.
Dobrze zmywa makijaz oczu, radzi sobie z tuszem do rzęs. I faktycznie tylko przy użyciu wody to robi.

Pierwotnie to małe cudo zamknięte jest w torebeczkę foliową, należy ją od góry odciąć by stworzyło się aktywne zamykanie strunowe.
Dobre na wyjazdy to maleństwo, kiedy chcemy zabrać minimalną ilość kosmetyków.

Materiał jest mily w dotyku. Po zwilżeniu przyjemny dla buzi/oczu. Łatwo tez wypłukać z niego pozostałości kosmetyków. Mam dwie sztuki i siegam po nie głównie na wyjazdach właśnie.

Skoryguje makijaż

Mini rękawica od Glov przed pierwszym użyciem zamknięta jest dodatkowo w folię zabezpieczającą, co daje nam pewność, że nikt wcześniej jej nie dotykał.
Rękawica jest miękka, niewielkich rozmiarów, mieści się na palec i dzięki niej możemy wyczyścić powiekę z rozmazanego tuszu lub dokonać korekty makijażu ust.

Mi sprawdza się bardzo dobrze. Bez problemu usuwa tusz z powieki czy inne zabrudzenia.
Koryguje makijaż bez użycia płynu do demakijażu, dzięki czemu nie musimy wykonywać całego makijażu ponownie, gdy coś nam nie wyjdzie.

Mini rękawica jest wielokrotnego użytku. Wystarczy wyprać ją ręcznie z dodatkiem mydła i gotowa jest do ponownego użycia. Rękawica służy mi od miesiąca i nadal spełnia swoją rolę.

Może być

Mini rękawicę używam do demakijażu oczu a nie do poprawienia makijażu.
Sprawdza się dobrze przy demakijażu, ponieważ szybko i bez podrażnienia zmywa nawet bardzo mocny makijaż.
Nie wyobrażam sobie poprawienia makijażu mini rękawicą, ponieważ jej struktura raczej zniszczyłaby go kompletnie niż poprawiła.
Mini rękawicę bardzo łatwo wyprać po każdorazowym użyciu zwykłym mydłem w kostce.
Mini rękawica jest trwała.

• Design produktu: 5

mini akcesorium bestsellerowej rękawicy do demakijażu, szybkich korekt makijażu

Są bardzo mięciutkie, chyba to materiał frotte, wkładam do każdej z nich palec wskazujący ???? i pod wpływem wody (zawsze) zmywam. Nigdy nie na sucho, samoczynnie wysusza się.
Są takie wspaniałe, że na pewno zakupię sobie pełnowymiarowy rozmiar owego produktu ♥

• Design produktu: 2

Produkt nie dla mnie

Dostałam 2 sztuki tej małej rękawiczki. I tak. Nie sprawdza mi się to ani do poprawek makijażu ani do demakijażu. Podczas zmywania- podrażnia mnie. Więc odpada. A do poprawek się nie nadaje, bo na sucho niczego nie poprawi. A skoro mam makijaż i np. potrzebuję poprawić eyeliner, bo mi lekko wyjechał, to nie ma, o czym mówić. To samo z tuszem. Przecież namoczona zrobi mi plamy. Nie znoszę tego produktu. Ewidentnie nie na moje preferencje.

Przydała się

Dostałam ją do większego zamówienia z Glov, leżała zapomniana kupę czasu w szufladzie, posiadam wersję białą. Dotychczas używałam wacików wielorazowych z Garnier,byłam z nich bardzo zadowolona,ale minęło na tyle długo,że ich działanie się zmniejszyło,a na dodatek jeden zgubiłam na wyjeździe. Znalazłam ją jeszcze w czasie kiedy używałam tamtych, na początku służyła mi głównie do poprawek tuszu czy eyelinera w ciągu dnia,zawsze była gdzieś tam w kieszeni czy torebce,w ostateczności przysłużyła mi się kiedy wykonywałam swój standardowy makijaż,czyli rzęsy,brwi,czasem eyeliner, a czasem tylko brwi i szminka.Sprawdzała się zarówno po rozpuszczaniu makijażu olejami jak i solo, oczywiście namoczona lekko ciepłą wodą. Jak sobie radziła zależało oczywiście od warstw makijażu na oku czy ustach,nie jest tak że jedno pociągnięcie i po sprawie,ale też,że w ogóle,technike trzeba sobie samemu wypracować, szczególnie przy rzęsach. Również w połączeniu z micelarką. Ja nie zmywam twarzy jednym kosmetykiem,ale i tak robi robotę. Ważne żeby nie pocierać za mocno oka,docisnąć i pomasować,łatwiej a i rzęs nie ciągnie. Nie wiem czy wrócę bo jednak wolę większe egzemplarze,ale fajnie,że się przypałętała.Latwo się ją czyści,wystarczy namydlić płynem do mycia rąk z wodą czy mydłem,ale najszybciej ich sztyftem Glov Magnet. Na zdjęciu po ściągnięciu tuszu,jeszcze niedoprana. Ma u mnie 4+,byłoby 5 gdyby była odrobinę szersza,a jest taki akurat na palec.

Kupiony w: U konsultantki

SUPER OPCJA NA WAKACJE

Zamówiłam w ramach testu, chyba nie jestem przekonana co do używania jej na co dzień. Wolę chyba jednorazowe waciki.
Super zastosowanie ma to jak dla mnie w podróży, małe, fajnie zapakowane. Zmywa nawet najtrwalszy makijaż jedynie przy pomocy wody, co w różnych warunkach albo gdy nie chcemy brać całego płynu i wacików jest super opcją.
Bardzo dobrze oczyszcza twarz.
Ja nie zdecyduję się do stosowania na co dzień, ale co do wyjazdów kupuje mnie. Można umyć przy pomocy wody i mydła. Prałam również w pralce, za 8 zł na prawdę przydatne jeśli często wyjeżdżasz na pewno się sprawdzi

Fajny gadżet, ale...

Mini rękawiczkę dostałam wraz z zestawem do demakijażu skóry tłustej z Glov. Ogólnie to rękawiczka dobrze działa, zmywa łatwo makijaż, nawet wodoodporny, można ją również łatwo wyczyścić mydełkiem od Glov, bądź innym produktem myjącym. Świetny gadżet na wyjazdy lub dla osób, które chcą być trochę bardziej eko i rezygnują z płatków kosmetycznych jednokrotnego użytku. Produkt zajmuje mało miejsca, jest uniwersalny, eko itp. Same plusy w sumie. Ponadto nie jest drogi. Jednak osobiście uważam, że już lepiej zainwestować w dużą rękawiczkę, do zmywania zarówno oczu jak i twarzy, niż bawić się w te małe-mini rękawiczki. Chyba, że ktoś czuje się lepiej operując takim maleństwem, zamiast zwykła rękawiczką do demakijazu.

Glov Mini

Zamówiłam próbkę rękawiczki Glov i jestem mile zaskoczona w jej działaniu. Dokładnie zmywa makijaż i nie podrażnia skóry. Od razu zamówiłam pełnowymiarowy produkt.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 2

Glov naparstek

Jestem trochę rozczarowana rozmiarem. Dostałam ja po przez reklamę zapłaciłam jedynie za wysyłkę 8zl.
Spodziewalam się wielkości ręki,
Produkt fajny, miły dobrze zbiera kosmetyki bez użycia płynu to o tyle dobrze.

Świetny produkt

U mnie bardzo świetnie sprawdziła się jest mała i podręczna. Mam zamiar jeszcze kupić drugą większą. Ja używam do całej twarzy mała a świetna jest.

Zalety:
-cena
-starcza na długo
-wszystko zmywa z twarzy

polecam :)

Ta mała rękawiczka znajdowała się w zestawie podróżnym Travel Set. Po kilku użyciach mogę stwierdzić,że to bardzo przydatna rzecz. Najczęściej zmywam nią pomadki ponieważ jest w rozmiarze paluszka i do zmywania ust jest mega wygodna. Działa z samą wodą tak jak obiecuje producent .