Glov, Hydro Demaquillage Quick Treat (Mini rękawica do poprawiania makijażu)

Glov, Hydro Demaquillage Quick Treat (Mini rękawica do poprawiania makijażu)

Średnia ocena: 3.48/5

Aby usunąć rozmazany tusz lub nadmiar różu czy cieni do powiek wystarczy nałożyć Glov Quick Treat na palec, zwilżyć wodą i przetrzeć konkretny fragment skóry – mikrowłókna działają jak magnes i przyciągają cząsteczki kosmetyków. Po poprawieniu makijażu produkt należy uprać w ręku za pomocą szarego mydła, wypłukać i odwiesić do wysuszenia.

do ust, do oczu, do twarzy
pojedyncze
inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

polubiłam ją

Zamówiłam tą rękawiczkę jako próbkę od glov. Po pierwszym użyciu byłam zdziwiona, że faktycznie zmywa cały makijaż z samą wodą . Często biorę ją ze sobą do torebki do robienia poprawek makijażu w ciągu dnia. Zamówiłam większą rękawiczkę gdy ta malutka mi się sprawdziła :)

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobry produkt

Precyzyjna, poręczna bardzo dobrze się sprawdza. Często mam efekt "pandy" podczas robienia makijażu ale dzięki tej rękawiczce szybko sobie z tym radzę. Łatwa w utrzymaniu czystości

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 3

Ułatwia demakijaż, jednak to żadna rewolucja

Mini rękawiczkę otrzymałam jako gratis przy jakichś zakupach. Dłuższy czas nie byłam nią zupełnie zainteresowana, ale w międzyczasie zaczęłam ograniczać używanie płynów i płatków do demakijażu na rzecz olejków myjących - i w związku z tym czasem pod oczami zostają mi resztki tuszu do rzęs. By się ich pozbyć i domyć makijaż do końca, postanowiłam włączyć do swojej rutyny pielęgnacyjnej tę lekko zapomnianą rękawiczkę.

Rękawiczka jest z materiału sztucznego typu frotte, w kolorze różowym, mieści się akurat na jeden palec. Jest wygodna w używaniu, gdy przejedziemy nią określony obszar twarzy - czyści. Z tuszem do rzęs radzi sobie nieźle, choć czasami trzeba się nagimnastykować, by dokładnie domyć cały. Nie potrzeba używać dodatkowego środka czyszczącego, ja jedynie moczę materiał i dotykam powiek. Teoretycznie jest miękka, ale nie polecam pocierania nią twarzy - zwłaszcza w tak delikatnym obszarze jak okolice oczu, może podrażnić.

Rękawiczkę można czyścić wodą z mydłem, zabrudzenia schodzą dość łatwo, ale jednak trzeba włożyć w to odrobinę wysiłku - nie dzieje się tu żadna magia. :)

Ten produkt to pewne ułatwienie, ale jednak nie rewolucja w demakijażu. Z tej serii znacznie bardziej polecam naprawdę świetną rękawicę do zmywania maseczek. Tutaj mamy tylko trochę lepsze działanie niż pocieranie oczu zwilżonym płatkiem bawełnianym.

Na marginesie - rozumiem, że sztuczny materiał łatwiej utrzymać w czystości i lepiej chłonie, ale jednak boli, że produkty Glov są plastikowe.

Hit!

Zamówiłam ją jako darmowa próbka razem z platkami i jestem bardzo z niej zadowolona. Jest malutka przez co idealnie pasuje na wyjazdy czy większe wyjścia gdy trzeba poprawić makijaż. Oczywiście zaraz po przetestowaniu jej zamówiłam duża rękawiczkę do demakijażu całej twarzy.

Wygodna dla demakijażu ust

Produkt kupiłam jako dodatek do gazety. Najwięcej poprawek potrzebuję w makijażu oczu przy nierównych kreskach lub przy odbitym na powiece tuszu do rzęs. W tym zadaniu mini rękawiczka nie sprawdziła się w ogóle. Najprawdopodobniej dlatego, że jest za duża i przez to nieprecyzyjna. Zakłada się ją na jeden palec, ale jest dość gruba. Do samego zmywania makijażu oczu wodą jest fajna. Tym razem produkt wykończony jest miękką nitką, więc nie podrażnia. Rękawics jest mięciutka i taka zostaje też po praniu. Czyszczę ją wodą z mydłem, bardzo łatwo się dopiera. Z uwagi na jej wielkość można ją bez problemu wszędzie ze sobą zabrać. Do poprawek nie nadaje się w ogóle. Chętniej używam jej do demakijażu oczu. Najlepsza jest jednak do demakijażu ust. Polecam!

Super do podróży

Jest to moja pierwsza próbka z firmy Glov, powiem szczerze, że jestem negatywnie nastawiona do wszelkich super wynalazków, na które nagle jest boom. Jeszcze zwykła szmatka z wodą do mycia twarzy? Stwierdziłam, że spróbuje co mi zależy ale z dystansem.

I zakochałam się! Ta mini rękawica niby ma być do poprawek, a ja po prostu zaczęłam zmywać nią same oczy i byłam w szoku jak wszystko super zbiera!

Cały tusz i cienie pozostają na tej mini rękawiczce bez jakiegoś strasznego tarcia, zmywanie nią jest komfortowe, bardzo nie lubię niedelikatnych akcesoriów do twarzy. Po oczyszczaniu nią oczu skóra nie jest podrażniona.

Z kolei jej mycie to dosłownie sekunda, ponieważ ładnie czyści się zwykłym mydłem i wodą, na co również byłam w szoku.

W mojej kosmetyczce podróżnej, to jest must have, ponieważ zajmuje mało miejsca, jest wielorazowego użytku i świetnie wykonuje swoje zadanie :)

fajna rzecz

Ta niepozorna mała rękawiczka bardzo mi się przydaje. Nie zmywam nią całego makijażu ale używam jej do zmycia okolic oczu lub ust chociaż myślę że dałaby radę zmyć wszystko. Mam ją już kilka miesięcy i nadal wygląda naprawdę dobrze.Polecam

przydaje się

Zamówiłam ją jako darmową próbkę od producenta razem z większą rękawicą do demakijażu. Po testach jestem naprawdę zadowolona chociaż byłam sceptycznie nastawiona do takich wynalazków. Ta mała rękawiczka fajnie zmywa szminkę z ust czy makijaż oka. Cena tez ok biorąc pod uwagę to , że jest to produkt wielorazowy.

• Design produktu: 3

Do poprawek makijażu

Sama bym się raczej nie skusiła na tego typu produkt, gdyż nie przepadam za wielorazowymi wacikami, ścieraczkami czy ogólnie produktami wielo w pielęgnacji twarzy. Produkt zakupiłam w ciemno wraz z kalendarzem adwentowym.
Ta mini rękawiczka jednak jest skuteczna w swoim działaniu, faktycznie wystarczy woda.
Po praniu też nie wygląda źle.
Jeśli szukacie czegoś do prania, wielorazowego i jednocześnie skutecznego w demakijażu to jest to niezła opcja.

Ja się jednak więcej nie skuszę, za leniwa na takie pranie po każdym użyciu jestem z:P

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Mini pomocnik

Mały pomocnik przy demakijażu oraz przy korekcie makijażu oczu.
Dobrze radzi sobie z tuszem, który nieoczekiwanie rozmazał się pod okiem.
Nie podrażnia skóry pod oczami.

• Design produktu: 5

Rękawiczka bardzo fajna jak pozostałe z tej firmy. Idealnie nadaje się na podróż jak i do użytku domowego. Bardzo delikatna i poręczna. Bez problemu niweluje mankamenty makijażu.

Pomocnik

Swój egzemplarz standardowo dorwałam podczas akcji próbkowej: zapłać jedynie za wysyłkę. Żal było nie skorzystać, szczególnie, że z wacikiem bardzo się polubiłam.

Rękawiczka jest malutka, faktycznie mieści się tylko na palec. Materiał, z którego jest wykonana jest bardzo przyjemny. Nie drapie, więc po jej użyciu skóra nie powinna być zaczerwieniona i podrażniona. Bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

W przeciwieństwie do całej reszty gamy glov mini rękawica jest bardzo poręczna i precyzyjna, faktycznie w sam raz do drobnych, makijażowych poprawek. Przy jej używaniu mam mniejsze obawy, że ściągnę za dużo niż przy użyciu wacika nasączonego płynem micelarnym. Jak dla mnie jest szczególnie przydatna podczas rysowania kreski eyelinerem, bo niestety w tym daleko mi do perfekcji.

Można prać w pralce, co jest dodatkowym plusem, ale ja stawiam zazwyczaj na szybkie pranie ręczne, schnie równie szybko. Nie straciła na fakturze i miękkości.