Perfecta, Clean & Care, Peeling drobnoziarnisty z mikrokryształkami bambusa

Perfecta, Clean & Care, Peeling drobnoziarnisty z mikrokryształkami bambusa

Wygładzający peeling drobnoziarnisty do twarzy z mikrokryształkami bambusa to doskonały sposób na idealnie oczyszczoną, świeżą i wygładzoną skórę. Polecany do pielęgnacji skóry normalnej i suchej bez ograniczenia wieku. Mikrokryształki bambusa delikatnie i jednocześnie bardzo skutecznie usuwają z twarzy zanieczyszczenia oraz obumarłe komórki naskórka. Wyciąg z ziaren dzikiego ryżu bogaty w wielocukry, sole mineralne, witaminy z grupy B oraz witaminy A+E nadają skórze wyraźną miękkość i gładkość. Wyciąg z rośliny Tsao Ko o działaniu tonizującym i antybakteryjnym zabezpiecza skórę przed drobnymi infekcjami.

1,6 zł / 10 ml Dostępny również w tubie 60 ml - cena ok. 10 zł

Rewelacja!

Jest bardzo poręczny (można go wszędzie zabrać ze sobą), ma świetny zapach i jest skuteczny. Bardzo dobrze myje, odświeża skórę, przy czym jest delikatny i nie podrażnia. Skóra jest po nim rewelacyjnie gładka i mięciutka.
Nic więcej nie można wymagać :D

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: wieeele

Wygodna saszetka, którą zawsze można zabrać w podróż, wydajna bo spokojnie wystarczy na 2 razy, ładny zapach, przystępna cena. W sumie trudno się do czegoś przyczepić.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań: ło ho ho!

Buzia jak u niemowlaka :)

Peeling jest niesamowity! Doskonale się go aplikuje na twarzy, pieni się, drobinki nie są za grube (a jednocześnie nie są za drobne;) )aby podrażnić skórę. Oczyszcza pory, ściera naskórek, pięknie wygładza. Skóra jest świeża, ożywiona, promienna.... brak mi słów! Czuje się po niej jakbym była po profesjonalnym zabiegu ;) :)
polecam i nie zamienię:)

Ps. Żałuję tylko, że nie można kupić tubkowej wersji tego peelingu.

Super!

Kocham ten peeling!

super oczyszcza pory (mam tłustą cerę z rozszerzonymi porami, pięknie pachnie, co 2-3 dni robię nim masaż twarzy:-), buzia jest po nim lekko zaczerwieniona przez krótki czas ale za to naprawdę porządnie oczyszczona:-)

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:dużo

KWC peelingow mechanicznych

jest to najwspanialszy peeling mechaniczny jaki spotkalam :)

zawsze gosci w mojej kosmtyczce

dla cery tlustej i mieszanej nadaje sie idealnie. ale pstrzeham ze sucha i naczynkowa moze baardzo podraznici wyrzadzic szkody. a dlaczego?
otoz jest to peeling bardzo ostry. zawsze nakladam po nim oczyszczajaca maske kojaca i odzywvzy krem.

choc musze przyznac ze sam peeleng tez pieknie odzywia.

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:tysiąc pięćset sto dziewięćset ;)

Doskonały!

Mój absolutny KWC w tej kategorii!

Spełnia swoje zadanie znakomicie: usuwa martwy naskórek, poprawia wygląd skóry, odświeża i jakby nawilża, rozświetla twarz.

Ze względu na rodzaj cery ( naczynkowa) powinnam używać peelingu enzymatycznego, ale zawartość tej saszetki stosuję tylko na okolice czoła, nosa, brody - i jest świetnie. Pozostawia twarz gładką, wypoczetą- w sam raz przygotowaną na aplikację maseczki z migdałami, tej samej firmy.

Jego zapach to kwestia dyskusyjna, ale - tak jak w przypadku każdego innego kosmetyku nie odpowiadałby mi zbytnio- tak tutaj bardzo mi pasuje.

Szkoda, że tak trudno znaleźć jest większe opakowania. Saszetka wystarcza spokojnie na 3 zastosowania.

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt jak nie setka :)

Konkret :)

Często wracam do tego peelingu, bo jest naprawdę świetny. Gruntownie ściera, wygładza i zmiękcza skórę, idealnie przygotowuje ją do dalszych zabiegów. Choć taki niepozorny, drobnoziarnisty, to ma w sobie wielką moc ;). Nie podrażnia, nie uczula, dzięki niemu cera nabiera zdrowego kolorytu i pozostaje świeża. Oczyszcza rozszerzone pory, ale wiadomo, jest to efekt dość krótkotrwały. Bardzo dobrze się zmywa. Saszetka wystarcza na 3-4 użycia.

Ilość zużytych opakowań: wiele saszetek

Mistrz

jak dla mnie był to najlepszy peeling na świecie, delikatny a dobrze złuszczał, oczyszczał twarz, pozostawiał ją idealnie gładką jednocześnie nie powodując podrażnień.
Niestety, teraz nie mogę stosować peelingów, ale czasami jeszcze mnie kusi :)
Używam tego produktu od:używałam bardzo długo
Ilość zużytych opakowań:miliony :)

Extra

Non stop go kupiję począwszy od akcji s.o.s w wakacje.
Małe tanie opakowanie. Starcza na ok 3 użycia bo w moim przypadku im mniej go nałoże tym większe "tarcie-starcie" a więc szybki dobry efekt. Dostatecznie sporo drobinek ściernych nieźle sobie radzi. Czuć moc zawartych w opisie składników. Nie polecam osobom z podrażnioną skórą bo drobinki są znacznie odczuwalne.

Ilość zużytych opakowań:wiele

ok

Kupiłam kilka opakowań tylko dlatego, że jest w saszetkach. Peelingu niestety używam mało regularnie, więc większe opakowanie przetwerminowało by się, zanim bym doszła do połowy. A więc duży plus za formę saszetkową. Poza tym peeling jest przeciętny. Drobinki są małe i ostre, i jest ich bardzo dużo, do stosowania tylko na strefę T, na policzki się nie nadaje, zbyt ostry. Ciężko mi ocenić jego skuteczność, jakoś nie widzę wielkiej różnicy, ale na pewno musi coś tymi drobinkami ścierać.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobry kosmetyk za grosze

Przede wszystkim nie uczula mnie, a to jest najważniejsze dla mojej alergicznie reagującej niemal na wszystko skóry. Bardzo fajnie i szybko oczyszcza buzię pozostawiając ją gładziutką jak pupka niemowlęcia:) No i przygotowuje do dalszych zabiegów kosmetycznych typu kremik czy maseczka. Lepiej się wchłaniają. Na pewno przy niem zostanę. Stosuję raz, czasem dwa razy w tygodniu.

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:sporo się by uzbierało

Genialny

Szukałam czegoś, co pomoże mi usunąć powoli i delikatnie przebarwienia, a ten peeling jest dokładnie tym czego szukałam. Skóra jest oczyszczona, gładka, przebarwienia zanikają(pewnie to zasługa regularnego stosowania, chyba jestem od tego cuda uzależniona:)). I zapach, również świetny.

Używam tego produktu od:dawna:)
Ilość zużytych opakowań:bardzo dużo;D