Perfecta, Clean & Care, Peeling drobnoziarnisty z mikrokryształkami bambusa

Perfecta, Clean & Care, Peeling drobnoziarnisty z mikrokryształkami bambusa

Wygładzający peeling drobnoziarnisty do twarzy z mikrokryształkami bambusa to doskonały sposób na idealnie oczyszczoną, świeżą i wygładzoną skórę. Polecany do pielęgnacji skóry normalnej i suchej bez ograniczenia wieku. Mikrokryształki bambusa delikatnie i jednocześnie bardzo skutecznie usuwają z twarzy zanieczyszczenia oraz obumarłe komórki naskórka. Wyciąg z ziaren dzikiego ryżu bogaty w wielocukry, sole mineralne, witaminy z grupy B oraz witaminy A+E nadają skórze wyraźną miękkość i gładkość. Wyciąg z rośliny Tsao Ko o działaniu tonizującym i antybakteryjnym zabezpiecza skórę przed drobnymi infekcjami.

1,6 zł / 10 ml Dostępny również w tubie 60 ml - cena ok. 10 zł

Fajny peeling :)

Jest OK, lubię takie drobnoziarniste peelingi. W sklepach powinna być ich masa, ale takich peelingów z ziarenkami nie mogę jakoś znaleźć... :yyyy: Ten kilka miesięcy temu zauważyłam w sklepie i kupiłam. Polubiłam go i będę go kupować ale też poszukam innych. :) Mieszam go z żelem do mycia i masuję twarz, spłukuję i mam gładką, świeżą cerę. Polecam. ;)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, rzadko
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

super

Zawsze kupuję ten peeling ale narazie widzialam go w aptece u mnie w saszetkach tylko, musze tej tubki poszukac :d Bardzo fajny, usowa martwy naskorek, skora jest gładka, drobinki są drobniutkie, ma fajną konsystencję i ten zapach.. śliczny poprostu, naprawde godny polecenia!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:wiele saszetek

Zabójcz

Nigdy z niego nie zrezygnuje! Jedna saszetka starsza mi na 3-4 mycia. Efekt jest zabójczy, cera jest gładziutka, zazwyczaj po jego użyciu stosuje jakąś maseczkę :) dzięki temu twarz jest super gładka i mięciutka ;). Później o wiele lepiej rozprowadza się fluid i cały makijaż lepiej się trzyma.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

super działanie

Świetny kosmetyk, spełnia obietnice producenta.

+ wygładza cerę
+ pięknie pachnie
+ cera po nim jest mniej zszarzała, wyglada zdrowiej
+ relaksuje
+ tani
+ nietestowany na zwierzętach
+ nie podrażnia

Ogółem nie widzę żadnych minusów, miałam saszetkę, teraz będę rozglądała sie za tubą.

Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu

Niezwykły

Kiedyś, dawno temu, kupiłem sobie jedną torebeczkę tego specyfiku i... zostałem z nim do dziś. To najlepszy peeling mechaniczny z jakiego korzystałem. Pozwala na precyzyjne, ale delikatne usunięcie martwego naskórka; a cera pozostaje gładka i witalna.

Właściwie nie ma tu dużo do powiedzenia, ten peeling jest idealny, zapewnia także dużą wygodę użytkowania - zapach jest minimalny, tekstura i konsystencja - przyjemne. Drobinki zaliczyłbym do tych średniej wielkości, ale mimo wszystko zachowują one dużą dokładność.
Stosowanie tego kosmetyku odradzałbym tylko w przypadku silnie podrażnionej, np. w wyniku przeziębienia/alergii, skóry - wtedy jest to tortura, która niszczy cerę;).

Ilość zużytych opakowań: szacunkowo ok. 200

Uwielbiam!

To zdecydowanie najlepszy peeling mechaniczny z jakim się kiedykolwiek spotkałam.

Cudownie ściera martwy naskórek. Po zabiegu złuszczania skóra nabiera blasku, pory stają się mniej widoczne, skóra jest miękka.
Bardzo dobrze oczyszcza i likwiduje zaskórniki.

Poza tym pięknie pachnie, dla mnie to taki trochę morski zapach, a ja taki uwielbiam.
Myślę, że pozostanę mu wierna przez długi czas.

Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo dobry peeling!!!

Ten peeling jż od pierwszego użycia bardzo przypadł mi do gustu:) Moja cera jest po nim jak nowo narodzona:D taka gładziutka:) Peeling ma bardzo miły zapach, kosystencja gęsta, nie spływa. Jest bardzo wydajny, choć nakładam go tylko na czoło i nos. Polecam:)

Używam tego produktu od:dłuuugo.
Ilość zużytych opakowań:dużo.

Świetny.

Najlepszy ze wszystkich jakie do tej pory miałam. Mimo, że peeling jest przeznaczony do skóry ormalnej i suchej ja używam go cery tłustej i sprawdza się doskonale. Idealnie oczyszcza i wygładza. Polecam. ;)

Używam tego produktu od: 2tyg.

Taki sobie.

Szczerze mówiąc - taki sobie. Użyłam go, kiedy zaczęła mi schodzić skóra z nosa. myślałam, że usunie ją i resztę obumarłego naskórka. przeliczyłam się - wmasowałam go dokładnie, ale po spłukaniu na twarzy pojawiło się jeszcze więcej "płatów" odchodzącej skóry.
chociaż kiedy ten naskórek z nosa już zdrapałam ;) to skóra była fakycznie gładsza i przyjemniejsza w dotyku.Używam tego produktu od: tygodnia

mój KWC

Po prostu idealny:
- wystarczająco gęsty, żeby nie spływał podczas aplikacji
- ma bardzo dużo drobinek ścierających
- drobinki są bardzo ostre, ale jednocześnie na tyle małe, by nie podrażnić skóry
- ładnie pachnie i wygląda
- jest wydajny
Odkąd pierwszy raz go kupiłam, jestem mu wierna (choć nie łatwo go dostać).

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Ostra delikatność... :D

Zawsze mam go w swojej kosmetyczce. Jest dla mnie idealny: drobinki są malutkie, ostre ale zarazem nie podrażniające. Świeży zapach, praktyczna i ekonimiczna saszetka. Szczerze mówiąc wolę wersję "szaszetkową" niż tą w tubce.
POLECAM!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

KWC

Najlepszy peeling do twarzy jaki używałam i jestem mu wierna.

Drobinki idealne, niby ostre, ale nie podrażniają i jednocześnie świetnie złuszczają przez to, że jest ich tak dużo.
Po użyciu tego peelingu moja twarz jest idealnie gładka, w sumie to jestem uzalezniona od niego i uzywam codziennie wieczorem odrobinę razem z pianką do mycia twarzy.

Jedyny mankament to, że tak trudno go dostać w opakowaniu/tubce, udało mi się tylko raz, a tak to niestety pozostają saszetki, które bądź co bądź są bardzo wydajne, ale wolałabym całe opakowanie :)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: duuuuużooo :)