Perfecta, Clean & Care, Peeling drobnoziarnisty z mikrokryształkami bambusa

Perfecta, Clean & Care, Peeling drobnoziarnisty z mikrokryształkami bambusa

Wygładzający peeling drobnoziarnisty do twarzy z mikrokryształkami bambusa to doskonały sposób na idealnie oczyszczoną, świeżą i wygładzoną skórę. Polecany do pielęgnacji skóry normalnej i suchej bez ograniczenia wieku. Mikrokryształki bambusa delikatnie i jednocześnie bardzo skutecznie usuwają z twarzy zanieczyszczenia oraz obumarłe komórki naskórka. Wyciąg z ziaren dzikiego ryżu bogaty w wielocukry, sole mineralne, witaminy z grupy B oraz witaminy A+E nadają skórze wyraźną miękkość i gładkość. Wyciąg z rośliny Tsao Ko o działaniu tonizującym i antybakteryjnym zabezpiecza skórę przed drobnymi infekcjami.

1,6 zł / 10 ml Dostępny również w tubie 60 ml - cena ok. 10 zł

Bardzo fajny

Bardzo udany kosmetyk. Peeling świetnie słuszcza, ma bardzo duzo drobinek, ak go nakłądam to juz czuje ze nieźle szoruje, a po spłukaniu, co robi sie bez wiekszego problemu, skóra jest gładziutka. Triszke nie podoba mi się, że skóra jest po nim bardzo sciagnięta, ale krem załatwia sprawe.Nieżle pachnie.
Cena również przystępna.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście ?

ściąga skórę

Teraz mam tubkę, poprzednio zużyłam kilka saszetek.
Peeling jest dobry, dość delikatny, ale dokładny, skóra jest po nim gładsza, oczyszczona dość dokładanie.
Zapach ma przyzwoity, zmywa się ze skóry szybko.
Jednak po aplikacji mam zawsze mocno wysuszoną skórę, do tego stopnia, że czuję, ciągnięcie - rzadko mi się to zdarza, po tym peelingu natomiast zawsze tak mam. Oczywiście pomaga nakremowanie twarzy, ale chyba nie powinno tak być.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:saszetki i 1/2 tubki

bardzo dobry, 5-

Jeden z lepszych jakiego miałam okazje uzywać. Ogólne firma dax nie jest przezemnie lubiana, uważam, że robią kiepskie kosmetyki... ale ten peeling im się wyjątkowo udał. Przyjemne, drobne kuleczki których jest niezliczona ilość sprawiają, że cera staje się gładka i rozjaśniona. Bardzo faje efekty uzyskuje się gdy po jego zastosowaniu nałożymy oczyszczającą maszeczkę (najlepiej z glinka, firmy wg. upodobań). Taki peeling na 5 z minusikiem;)

Używam tego produktu od: długo długo...
Ilość zużytych opakowań: wiele saszetek..

godny polecenia

Bardzo dobry jakosciowo peeling.Malutkie delkatne drobinki,dobra konsystencja.Przyjemny zapach.Daje szybki efekt,skora gladka i mila w dotyku,nie podraznia.Wygodne jednorazowe saszetki lub tubka 50 ml.

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:dużo,używam co 2 tygodnie

mój KWC wśród peelingów

tylko ten i żaden inny! ;)

+super cena
+wygodne opakowanie - praktyczne saszetki zajmują mniej miejsca, w razie kryzysu finansowego zawsze mogę sobie pozwolić na ten kosmetyk ;)
+małe drobinki - wolę takie, u mnie duże moga roznosić świństewka po twarzy ;)
+ładny zapach
+fajna konsystencja - ani zbyt płynna, ani zbyt gęsta
+nie testowany na zwierzętach, bez składników zwierzęcych
+odkąd używam tego peelingu, odstawiłam czekoladę i zaczęłam używać kremu hipp przeciw odparzeniom moja skóra jest dużo gładsza, niedoskonałości jest mniej. nie wiem, co konkretnie tak na mnie podziałało, ale będę wierna temu zawsze ;)

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kilka saszetek

bardzo dobry

Używam go od dawna i bardzo mi odpowiada.Dobrze złuszcza martwy naskórek,wygładza,przyjemnie pachnie.Próbowałam innych ,nawet droższych ale zawsze wracam do niego.Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:?

bardzo dobry peeling

bardzo dobry, drobnoziarnisty peeling. fantastycznie sciera nie podrazniajac przy tym skory.
saszetkowe opakowanie jest bardzo wygodne w uzyciu, kosmetyk nie zdazy sie znudzic przed zuzyciem :D

drobinki tego peelingu sa bardzo drobniutkie i ostre wiec moze on podraznic cery wrazliwe.

po uzyciu kosmetyku twarz jest gladka, czuc jak oddycha :D

wahalam sie jaka dac mu ocene, dalam 4* gdyz moim numer jeden w tej dziedzinie jest peeling bardzo mocny ziaji i to on dostanie doe mnie maksimum. Dax jednak jest zaraz za nim, gdy potrzebuje delikatniejszego ale jednak mocnego scierania siegam po niebieska saszetke ;)

Używam tego produktu od: jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie saszetek

świetny!

jest naprawdę świetny! peeling robie sobie codziennie, 1 saszetka wystarcza mi na jakies 3-4 razy więc naprawde bardzo sie oplaca!! odkąd go uzywam na twarzy nie wyskoczyl mi żaden wyprysk!! naprawdę polecam !! :)

Używam tego produktu od:2miesiace
Ilość zużytych opakowań:dużo

Jedyny który używam!

Ale byłam w szoku gdy jakiś rok temu zobaczyłam ten peeling w KWC z dobrymi notami- sama od dawna go używam i jest to jedyny peeling który stosuję regularnie.

ZALETY:
- opakowanie, czyli saszetki, jest idealne dla osób które nie są w stanie zużyć całego opakowania produktu takiego jak peeling; ja taką saszetkę mam na kilka razy i nic się z nią nie dzieje
- ten peeling robi to co powinien, czyli ściera naskórek, robi to bardzo dobrze; nie lubię jakiegoś głaskania
- ilość drobinek złuszczających- ogromna, starczy na całą twarz bez nadmiernego wylewania produktu na siebie
- drobinki są małe
- wydajny
- nie uczula, nie zapycha, konsystencja ok, zapach ok.

WADY:
- nie znalazłam, od peelingu wymagam innych rzeczy niż od kremu.

UWAGA!
Moja siostra kupiła kiedyś tubkę tego peelingu- już nie jest tak dobry bo ma dużo mniej drobinek ścierających.
Więc polecam tylko i wyłącznie saszetki!

Polecam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duuuuużo ;)

dobry

Dobry, ostry,drobnoziarnisty peeling.A więc taki jak lubię.Robi to co robić powinien,czyli skutecznie ściera obumarły naskórek,a u mnie ci go w ostatnim czasie dostatek :-) Chłody które niedawno nadeszły od razu wpłyneły na stan mojej cery powodując niemiłosierne wysuszenie i łuszczenie skóry.Dość nieestetycznie to wygląda,więc muszę się ścierać minimum 3 razy w tygodniu :-/ Wygląda na to,że mam wylinkę ;-) No ale powracając do peelingu, nie zauważyłam najmniejszego wpływu na szerokość porów i ich jakieś tam oczyszczenie.Nie jest to maseczka przecież.Pory jakie były takie i są.Buzia natomiast wygładzona należycie,zastrzeżeń nie mam.Saszetka starczy mi na 4 aplikacje,a cena wręcz zachęcająca.Jedyna rzecz,na która mogę psioczyć, to intensywny zapach podchodzący mi pod jakąś męską pierfumkę.Cała reszta na tak.

Używam tego produktu od:2 tygodni

bardzo dobry

bardzo dobrze sprawdza się na mojej wrażliwej skórze, stosuje raz- dwa racy w tygodniu, nie podrażnia, dobrze złuszcza naskorek, oczyszcza pory; nie naciąga za bardzo skory, pozostawia miły świeży zapach :) bardzo dobra cena i jakość

Używam tego produktu od:dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:wiele tubek :)

Niezły choć bez zachwytów

Niezły peeling, ale zachwytów we mnie nie wzbudza. Przede wszystkim jest jednak zbyt ostry, zwłaszcza dla suchych partii twarzy (ja peelingi o takiej mocy używam na co dzień do ciała). Złuszczanie naskórka na twarzy przy jego użyciu zdecydowanie wymaga delikatności i umiaru. Jednak w rezultacie efekt wygładzenia jest niezły. Gorzej jest natomiast z oczyszczeniem porów - tu zadowala mnie jedynie w zastosowaniu po rozgrzewająco-oczyszczającej maseczce. Zapach nieciekawy, ale łatwo się do niego przyzwyczaiłam, za formą żelu nie przepadam (wolę kremowe konsystencje), denerwują mnie niebieskie kuleczki, które rozpuszczają się na twarzy, a cera zmuszona jest zupelnie niepotrzebnie chłonąć barwnik. Na plus oceniam wydajność i cenę, to że nie zostawia żadnej warstwy na twarzy po spłukaniu oraz dostępność zarówno w tubce jak i w saszetkach. Na tubkę się już raczej nie skuszę, czas wrócić do drobniejszych peelingów, ale możliwe, że kupię jeszcze saszetki na jakieś wyjazdy.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka + trochę saszetek