Nail Tek, Formula II Intensive Therapy (Odżywka do paznokci)

Nail Tek, Formula II Intensive Therapy (Odżywka do paznokci)

Odżywka do paznokci. Regeneruje cienkie, miękkie lub rozdwajające się paznokcie. Poprawa stanu paznokci widoczna jest już w pierwszych tygodniach pielęgnacji. Zawiera formaldehyd.

utwardzające, regenerujące, ochronne
w buteleczce
odżywki do paznokci

Działa.

Używam od kilku tygodni i oczom nie wierzę. Problem paznokci przestał dla mnie istnieć, wyglądają zdrowo, są twarde, lśniące, pięknie rosną, znakomicie znoszą malowanie lakierem i zmywacze.

Preparat Nail tek działa bardzo skutecznie, najlepiej jednak używać go razem z preparatem podkładowym foundation II - doskonale się wtedy trzyma i nie łuszczy się na paznokciach.

Bardzo wydajny, łatwy w aplikacji, buteleczka i pędzelek wygodne i estetyczne.

Serdecznie polecam.

Błyszczące, zdrowe i mocne paznokcie - NT - dziękuję :)

Edit:
Gdybym mogła dodałabym gwiazdkę duetowi soft peeling i foundation II, używam bez przerwy od ponad pół roku i zapomniałam już czym jest stres z powodu paznokci.
Moje teraz są zdrowe, różowe, równe i twarde, końcówka prześlicznie wybielona, nie muszę już malować sobie frencha.
Te dwa preparaty zyskały sobie stałe miejsce na mojej półce.

Używam tego produktu od ponad pół roku

jedyny w swojej klasie

paznokciami..probowalam chyba wszystkiego: roznych odzywek w postaci lakierow, kremow, oliwek, takze pastylek..

dopiero nail tek spowodowal, ze uwierzylam, iz moge miec twarde i dlugie paznokcie..i takie mam od 4 lat, gdyz nieustannie uzywam nail teka

kiedys sprowadzalam go ze stanow, a dzis juz bez problemow moge kupic w polsce

trzeba troche wytrwalosci w regularnym nakladaniu preparatu i efekt bedzie zaskakujacy..

twarde, dlugie, szybkorosnace, zdrowo wygladajace paznokcie

z czystym sumieniem polecilabym kazdej kobiecie

Używam tego produktu od:4lat

zaufanie sie oplacilo :)

bardzo sie balam czy beda jakiekolwiek efekty bo juz na tylu odzywkach sie zawiodlam i tyle kasy przepuscilam... ale paznokcie mialam w oplakanym stanie wiec wierzylam we wszystko co zapewnia producent.
i tu totalne zaskoczenie!! paznokcie mam mocniejsze, twardsze, juz nie pamietam kiedy mi sie ostatnio zlamaly! kiedys zakladajac buta (!) zlamal mi sie paznokiec a teraz? wale, uderzam, stukam i nic :)
pozostane wierna tej odzywce i bede jej uzywac tak dlugo jak sie da :)
ach i odzywka jest bardzo wydajna - przy niemal codziennym malowaniu zuzylam dopiero kawaleczek :)

Używam tego produktu od: kilku m-cy

KWC

Najlepsza odżywka do paznokci jaką miałam. Zawsze będzie gościła u mnie w kosmetyczce. Paznokcie stały się maksymalnie twarde, gładkie, rosną długie i się nie łamią. Są bardzo mocne. Odżywka jest wydajna. Co jakiś czas robię kurację - codziennie nakładam 1 warstwę, a później stosuję jako samodzielny bezbarwny lakier albo podkład pod lakier kolorowy. Wydajna, starcza na długi czas, tania - kupiłam od dystrybutora na Allegro za niecałe 30zł.

Używam tego produktu od: lipca

Po raz drugi rewelacja!

Odżywkę stosuje razem z odzywka podkładową.
Efekty są więcej niż zadowalające. Miałam paznokcie w opłakanym stanie, były tak miękkie, rozdwajające sie i łamliwe, ze myślałam, ze już nic im nie pomoże. Trafiłam na Nail tek i to był świetny wybór.
Stosuje sie do zaleceń producenta, nakladam nowa warstwę codziennie, jednak szczerze mówiąc, nigdy nie udało mi sie wytrwać do 7 dnia. Zmywałam wszystko zawsze około 5-6 dnia i nakładałam warstwy od nowa.
Mimo tego kondycja moich paznokci bardzo sie poprawiła, są mocne, nie lamia sie, nie rozdwajają.
Polecam spróbować.

Używam tego produktu od:ponad 2 miesiecy

jesetm zachwycona!

Cały zestaw Nailteka jest rewelacyjny. Stan moich paznokci był opłakany, bo odkąd pamiętam obgryzam paznokcie i żadne cuda i odżywki nie pomagały. Poza Nialtekiem.... REWELACYJNY preparat, który w szokujący sposób poprawił stan i wygląd moich pazurków... są długie, mocne, nie da się ich zgiąć ani zlamać.. po prostu cudo... na efekty oczywiście trzeba poczekać ok 6tygodniu, ale ja byłam tak zdesperowana, że mogłabym czekać nawet i dłużej!!
Odżywka jest dość wydajna, po 3miesiącach codziennego stosowania zostało mi ok 3/4 opakowania, odpryskuje dopiero ok 5.dnia, ale to chyba na skutek częstego moczenia dłoni w wodzie (wykonywana praca;/) i to nie płatami, ale na końcu pazurków. Generelanie jestem zachwycona, bo tego szukałam od lat.. POLECAM desperatkom, bo na pewno się nie zawiodą!

Używam tego produktu od: 3miesięcy

wydajny, naprawdę pomaga

miałam okropnie rozdwajające się paznokcie, w dodatku tak słabe, że uderzenie nimi o coś przypadkiem od razu powodowało ich złamanie:/. Najpierw przez ok 2 miesiące używałam nail tek extra i stan moich paznokkci baaardzo sie poprawił, teraz uzywam nt II i nie mam z nimi żadnych problemów, choć przepisowo nakładałam tę odżywkę tylko przez 2 miesiące. Teraz nakładam sporadycznie i rzadko więcej niż 2 warstwy, mimo to paznokcie nadal sa w świetnym stanie :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Efekty bardzo zadowalające

To najlepsza odżywka do paznokci jakiej do tej pory używałam. Od kiedy pamiętam miałam duże problemy z paznokciami, były łamliwe, rozdwajały się, pękałi i były miękkie. Nie mogłam wyhodować długich paznokci, chociaż unikałam np. mycia naczyć bez rękawiczek.
Założyłam tipsy, ale nie chciały się trzymać więc musiałam zrezygnować. Oczywiście nie muszę dodawać że po zdjęciu tispów moje paznokcie były w jeszcze gorszym stanie niż na początku. Chiałam kupić nail tek xtra, ale wyczytałam gdzieś, że będzie za silny dla moich osłabionych pazurków, więc zdecydowałam się na formułe II Intensive therapy.
Paznokcie moje urosły, wzmocniły się, nie rozdwajają się, nie łamią. Będzie jeszcze lepiej kiedy zniszczona tipsami płytka zrośnie zupełnie. Jest też bardzo wydajny.
Ocenę dałam 4, a nie 5 tylko dlatego, że ma ten produkt także swoje minusy do których zaliczam: kiepską trwałość (jak już kilka dziewczyn stwierdziło wytrzymuje na paznokciach góra 2-3 dni a później odłazi płatami) i niezbyt ładne opakowanie (ale to w sumie nie jest zbyt istotne).
Nie wiem czy kupię jeszcze raz ten sam lakier bo teraz mam ochotę na nail tek xtra.
Pozdrawiam

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego opakowania

rozczarował mnie...

kupilam nail tek foundation i intensiv therapy bo moje paznokcie po latach obgryzania byly w tragicznym stanie.i sie niestety rozczarowalam. po 3 miesiacach regularnego stosowania stan paznokci w ogole sie nie poprawil. nadal byly lamliwe,pozolkly i byly strasznie wysuszone. odstawilam ta odzywke na troche zeby paznokcie odpoczely. teraz znow chcialam zaczac go terapie ale niestety foundation juz sie prawie do niczego nie nadaje.zasechl, nie chce sie w ogole rozprowadzac na paznokciach.
innym minusem ze z moich paznokci odzywka ta schodzila juz po 2-3 dniach platami.
*** daje tylko za wydajnosc,i to ze foundation nadaje ladny kolor plytki pod zwyklym lakierem a intensiv therapy ladnie nablyszcza plytke.Używam tego produktu od:5 miesiecy

Rewelacja!

Odżywka jest super. najpierw stosowałam ją razem z odżywką podkłądową Foundation II. Po ok. 3 miesiącach sie skonczyła i teraz używam Hydration II. Kurację Nail Tek rozpoczęłam 4-5 miesięcy temu, a róznica w stanie paznokci jest ogromna. Juz sie nie łamią, nie rozdwajają, sa mocne i długie.

Do anka_res: mysle, że świetne dzialanie tej odżywki oparte jest własnie na jej codziennym nakladaniu. Paznokcie są caly czas chronione (nawet konce, od których lakier najczesciej odpryskuje). Zgadzam sie, że 6 warst odzywki nakladanej dzien po dniu nie wyglada ładnie. Ale gdy widze efekty, to wierze, że jeszcze troche, odstawie odzywki i bede sie cieszyla pieknymi pazurkami.:)Używam tego produktu od: 4-5 miesiecy (różne Nail Teki)

Nie kupię juz tej samej odzywki, gdyz juz jej nie potrzebuje i wybiore inne (np. z numerem 1). Ale na pewno kupie cos jeszcze tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: 1 Intensive Therapy, 1 Foundation II, 1 Hydration II

super

odzywka postawila na nogi moje poobgryzane, rozdwajajace sie i lamiace paznokcie. przed stosowaniem moglam wyginac je we wszystkie strony. a teraz sa dlugie i mocne. Stosowalam wedlug ulotki, chociaz nigdy nie udalo mi sie dojsc do wiecej niz 4 warstw, ale dziala mimo tego. POLECAM!!Używam tego produktu od: 8 miesiecy

niestety:(

Niestety.
Gdybym kupila nailteka na allegro, nikt nie bylby mnie w stanie przekonac, ze nie kupilam podrobki. Ale niestety, nabylam w salonie firmowym, niestety, za pelna kwote.
Trzeba oddac producentowi, ze lojalnie ostrzega, ze nie ma co liczyc na szybkie efekty. Z tym sie jestem w stanie pogodzic i nie stanowi (loby) to dla mnie problemu. Co do zalecanego stosowania, jestem znacznie mniej entuzjastycznie nastawiona. Zalecenia, by w czasie stosowania regularnie malowac (!) paznokcie i nakladac na to kolejne wartwy odzywki, bez zmywania, uwazam za bzdury majace na celu tylko i li zwiekszenie jej zuzycia (=sprzedazy). Jak widzicie, przeczytalam ulotke:)
No i tutaj zaczely sie schody. Przyznam sie, ze nie zastosowalam sie do zalecen. Nie dalam rady. Nie wytrzymalam z nailtekiem miesiaca ani dwoch, mialam kilka podejsc po pare dni. I za kazdym razem, konsekwentnie, nastepowalo wyrazne pogorszene stanu moich paznokci. Po prostu swiezo nalozona warstwa nailteka schodzila, platami, czasem z warstwa panokcia, a zawsze pozostawiajac go absolutnie wysuszonym (wiecie o czym mowie: biala, matowa szorstka powierzchnia). Nie dotrwalam do konca. Nie mialam sily.
O dziwo, moje paznokcie zareagowaly calkiem dobrze na silk wrap inglota. Niezle na serum wibo. I nigdy, przenigdy nie byly w takiej marnej kondycji jak podczas stosowania nailteka.
Nie twierdze, ze odzywka nie moze pomoc nikomu. Taka ilosc pozytywnych recenzji nie bierze sie znikad. Ale opisujemy przeciez indywidualne odczucia, a moje to zmarnowane 100 zl. Raczej chce przekazac - jest chcesz kupic ten akurat specyfik, wez pod uwage ze mozesz jak ja zaliczac sie do paru % populacji ktorym on nie pomaga. Jesli chcesz wziac to ryzyko, to czemu nie?

Używam tego produktu od:zrywowo
Ilość zużytych opakowań:niewiele